Sign in to follow this  
sneki

svaka cast urednicima

Recommended Posts

Guest LBfrom

E ovako, prvo da pohvalim sajt mnogo mi se dopada, i pored toga ovde se moze dosta toga nuciti

Pozdrav svima!

Dosta cesto posjecujem forume (da ne kazem da sam stari forumas :) ) i to kad su razne teme u pitanju i mogu vam reci da ne pamtim da sam vidio kvalitetniji od ovog. Bez imalo pretjerivanja. Toliko strucnih (sto je vrlo bitno) objasnjenja i savjeta, korisnih linkova, medjusobne pomoci medju clanovima foruma, stvarno nemam rijeci. Ja kao laik za kinologiju, vise sam naucio za ovih par dana sto sam citao ovdje, nego unazad 10 godina.

Nadam se da ce ovaj forum jos dugo ici ovim putem i sto je jos vaznije pridobiti mlade ljude od kojih ce moci da se cuju korisni i prije svega strucni komentari. Nadam se da cu u neko dogledno vrijeme nabaviti psa i pridruziti se ovom finom drustvu i....dosadjivati vam piranjima sto i kako, kad... :)

Veliki pozdrav za sve ljude koji se trude da sw na ovom mjestu nadje "za nekoga sve, za svakog po nesto"

P.S. Evo jedan aforizam koji sam davno procitao: "Da je pas najbolji covjekov prijatelj, misljenje je covjeka a ne psa"

Narode hvala za pohvale.

Ovaj forum je osmislila i napravila jedna gospodja - kinofil.

Mi svi ostali smo dosli poslije.

Ta gospodja trenutno se zbog privatnih razloga ne bavi forumom, ali eto, imas nas koji smo tu da ga odrzavamo u zivotu i drago nam je da vam se svidja.

:D

Ljudi meni je bas drago kada nas neko pohvali :D :D :D

Hvala :D

(zato sto nas mnogi pljuju, kao da smo im neprijatelji, a nismo zato tu :( )

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: pa ja tek vidim ovu temu! svaka cast za ovaj forum...jedino sto je mana to je da se odmah navuces na njega :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Sanja kupio sam lupu ,samo za ove tvoje stidljive delove texta,hehe :mrgreen:

Sanja kupio sam lupu ,samo za ove tvoje stidljive delove texta,hehe :mrgreen:

:oops: :oops: :oops:

Evo ponovo da pohvalim moderatore i moderatorke. Sada kada puporedim ono sta je bilo pre vise od godinu dana i zadnju godinu rada foruma, mogu da primetim da je forum poceo da lici na nesto. Ima jos mnogo posla ali polako "tiha voda breg roni"

Ima molbu za moderatorke Nerull & KERRIGAN da promene imena i avatare.

Mnogo bre stranso smiley-scared004.gif za nas koji nismo neki gamer-i.

Pohvalicu vas i ja za vas napor i utroseno vreme ali i da vas ukorim sto nije dozvoljen narodni izvorni jezik .Recnik nam je takav kakav je i po meni cenzura istog je besmislica.

U svakom slucaju, svaka cast,pozdrav i da forum jos dugi niz godina opstane.

P.S.

I naravno Bora :wink:

http://www.youtube.com/watch?v=X8kczMF9JJM

Ako moze pohvala nadam se da moze i dobronamjerna kritika.U FCI 7 ima nekoliko istih tema otvorenih recimo tri teme o njemackom ostrodlakom pticaru,jedna viska tema o eng. seterima,zatim ljudi su krenuli predstavljat pse tamo di ne treba...pa ne mogu vjerovati da to niko nije primjetio jos od 3. mjeseca su postovi ... eto pa ak ima neko nek navrati i napravi malo reda tamo ;)

imas druge teme za tu namenu

imas icon_post_report.gif dugmence pa klikni, napisi sta nije ok i mod ce da reaguje.

ovde cemo samo da ih hvalimo. kad to mogu ja, najveci kriticar svega postojeceg, moze i ostali :wink:

Ja samo da kazem dobar dan :P

Bradonja (Otelo) ii Svenja ( koja je sada Justina) pozdravljaju

stare poznanike i prijatelje , a i nove naravno :P

Tejo, welcome back!! :D :D

Godinama? Decenijama bre :D Otela sam ( a i sebe dovela )

na ovaj forum kad je imao valjda 6 meseci, a u aprilu iduce godine

bice i deseti rodjendan.

A i Petite ,valjda vec i unuke ima :D

Dobar dan i od mene..Da pohvalim i ja Vaš forum..

Na njemu sam od decembra 2008-me godine..To je bio prvi forum na koji sam se uključila kad sam udomila mog boksera ....

Forum je sjajan i ogroman tako da je za mene bio veliki zalogaj..

Tek sad sam rešila da malo aktivnije učestvujem u njemu..Predstavila sam konačno Bebana i želim sa vama da podelim svu radost koju sam dobila njegovim dolaskom u naš dom..Doduše njegove papire nemamo tako da nam je on divan kućni ljubimac.Nadam se da mi nećete zameriti što neću pisati o izložbama,mogu samo da kuckam o našem druženju sa njim i njegovom odrastanju u našoj porodici..Naš topik će se verovatno razlikovati od ostalih,biće ludji i blesaviji...

Još uvek ne poznajem dovoljno divne ljude sa foruma tako da ću polako nastojati da vas upoznam,naravno i vaše predivne pse..

Saveti i teme sa foruma su mi mnogo pomogle da se snadjem sa negom psa koji je tako iznenada ušao u naše živote...

Forum je sjajan i drago mi je što sam i ja njegov malecni deo..

Pozdravljam sve dobre ljude..

S' poštovanjem Vesna Rilke..

Nedavno (pre pristupa BK porodici) sam se stvarno uplasila,cak i pomislila da sam mozda luda i da sam jedina na svetu i u ovom ludom vremenu koja moze da voli psa vise i od same sebe.....................Medjutim,HVALA VAMA KOJI DRZITE OVAJ FORUM U ZIVOTU,vama koji uspevate da skupite toliko ljudi koji su kao ja (ne kazem da "svi lice na mene" i da sam ja neki alfa sto se tice ljubavi prema psu :-) ) nego.........toliko istomisljenika i kinofila nisam srela nigde odavno.........

Dolazila sam u sukob sa idiotima (stvarno MORAM tako da ih nazovem,ako nije dozvoljeno izvinjavam se,i nece se ponoviti ) koji ne vole ni pse,ni zivotinje uopste (takvi ne vole ni sebe ni ljude koliko sam mogla da se uverim),sada im se samo smejem,imam sve vas!

Hvala sto postojite.............i zelim da BK zivi jos 1000 miliona godina.....zbog svih pasa i zbog svih onih koji su kao ja cesto bili ''ludi" i "neshvaceni"......

Pozdrav,

Ruzicabg (buba) i maji Max....

:-)

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this