timon

American Pit Bull Terrier - 15 deo

Recommended Posts

secam se da su tada masovno omalovazavali tog psa.

Meni su i on ( Iron Kid) i ostali psi iz tog vremena, jos uvek u srcu. ja sam ih mnogo voleo. Yenki... msm, sta reci za njega. Tada su bili popularni ti teski psi. Retko ko je imao pse ispod 20kg.

:shock:

Ja jutros vagao ono moje skevre 21 kg ima 6 mj tacno

:shock:

Znam da je isao protiv Homera,pitacu ga za ostale.

Sad ste me zbunili,cune iron kid i savic iron kid su valjda razliciti psi,ili je kid isti samo se gazda menjao,ja savicevog imam u genima mog psa pa me zato i interesuje

Kako vasi psi podnose hladnocu? Prije svega mislim na pse koji su u boxu. Moj pocinje imati probleme sa sapama, prestao sam ga izvoditi po noci (zbog vece hladnoce) i po ulicama, zbog soli. Sinoc je u po setnje sjeo i poceo lizati zadnje sape. Ako se metereoloski uvijet ne poboljsaju moracu mu nabaviti cizme.

Kako vasi psi podnose hladnocu? Prije svega mislim na pse koji su u boxu. Moj pocinje imati probleme sa sapama, prestao sam ga izvoditi po noci (zbog vece hladnoce) i po ulicama, zbog soli. Sinoc je u po setnje sjeo i poceo lizati zadnje sape. Ako se metereoloski uvijet ne poboljsaju moracu mu nabaviti cizme.

takodje smo sinoc imali problema sa zadnjim sapama prvo je poceo levu da dize kao da copa ja mu ocistim i kada smo dolazili kuci isti problem i sa desnom ali je stvarno bilo hladno -19 Vrsac oko 22 tako da veceras samo u dvoriste da se isprazni i posle pravac pored tea peci

To se desava i kod mojih pasa,oni ceo dan budu pusteni napolju na snegu,ali cim ih pustim pocnu malo da copaju na noge valjda od zime sta znam,mozda neki grc ali to to samo ovih dana kad je bilo ekstra hladno, kasnije ih to prodje valjda naviknu...

Guest
This topic is now closed to further replies.