timon

American Pit Bull Terrier - 15 deo

Recommended Posts

Ako neko zeli neka mi posalje svoje podatke u privatnoj poruci, opet se skupljaju potpisi za peticiju za ukidanje takse od 30.000 dinara. Naime, sada su nam rekli da i pored svih drugih koraka koje smo napravili treba da imamo i veci broj ljudi koji se zalazu za istu stvar, a to ce videti iz prikupljenih broja potpisa kojih treba da bude min. 30.000.

Znaci, ko zeli treba da mi posalje sledece podatke :

1. Ime i Prezime

2. Jedinstveni maticni broj

3. Broj licne karte

4. Grad gde zivite ili Vam je prijavljeno boraviste

ali isto tako istrcavaju i na ogrlicu,zasto bi se sad cimao da navlaci psa am na psa,kad moze samo da ga stavi na traku zakaci na ogrlicu i udri.

zapravo traka ti sluzi da bi istrcao psa,tako da za stavljanje tega nema potrebe. svi moji psi su na traci trcali zakaceni za ogrlicu i nisu imali problema sa disanjem,a koliko vidim ni borkot se ne zali...sto mu dodje da ni ogrlica ne pravi problema pri disanju... (y)

Iako kapiram da obe opcije piju vode, vishe sam naklonjen amu...vidish i sam na Borkovom psu (nasuprot one 3 slike od VipraLipa), polozaj tela, vrata...ono shto zelim reci je da am daje psu mnogo prirodniji stav tj. isti onaj kao kad bi trchao slobodan....

R.!

Najjednostavniji primer,stavi ti ogrlicu i zakaci na dve sipke sa strane i trci napred na traci za ljude,

posle stavi tregere i ponovo trci pa sam vidi sta je i kako bolje.(Ovde ne mislim nista licno vec sam samo naveo primer)

Iako kapiram da obe opcije piju vode, vishe sam naklonjen amu...vidish i sam na Borkovom psu (nasuprot one 3 slike od VipraLipa), polozaj tela, vrata...ono shto zelim reci je da am daje psu mnogo prirodniji stav tj. isti onaj kao kad bi trchao slobodan....

R.!

ne kazem ja da je am losa opcija,ali obe opcije isti posao odradjuju...

Odlican je Leo,koliko je sada star,daj jos neku bolju slicicu?

Je l' znas poreklo?

Drugog feb puni 8 meseci, dobar sa ljudima, strasno krupan (31kg naravno podgojen za zimu)... . Nemam boljih slika sada, ali uslikacu . Poreklo delimicno znam ali ped nemam, kada sam ga uzimao to mi nije bilo bitno... Ljubimac :wink:

jedino sto radi je pesacenje i brzo hodanje po traci nece da visi da se nadvlaci guma ga ne dotice mnogo voli da skace ali nema gde jer je kod mene beton u dvoristu a kad izadjemo u setnju nista ga nezanima da bi se nesto cimao samo druga zivotinja sem Djoleta onda pokazuje ustvari jako veliku zelju.....

slie i video kod mene u temi

viewtopic.php?f=48&t=24427

Guest
This topic is now closed to further replies.