timon

American Pit Bull Terrier - 15 deo

Recommended Posts

Kad bih vas sreo na ulici odšafio bih glavu za vama.

Za psima ili... ? :mrgreen:[

Kako ces podnijeti kupiranje Sparte ? Vidim Sale objavio oblik po standardu :) Masala i nek je sa srecom ! P.S. malena raste kao iz vode , pu pu pu da ne ureknem :)

napravio sam neki springpole za svog stenca , e sad me zanima koliko to njemu moze naskoditi ? i dal pretjerujem ? dam mu da cima 3 puta dnevno po 15-ak min ... znaci zakacio sam deku vojnicku na kanap , opruga onako elasticnija i alka , 2 min posla , ustedio 15-20e ... mogu mu kupiti brdo hrane :D naravno na mekanom skace i grize . On bi ostao citav dan , obozava to , cvili kad smaknem ... vidim da mu jacaju zadnje noge od toga i ledja (ili se tripam ko ce znati ) (whew)

da mu skodi ne moze,ali nemoj preterivati,jednom do dva puta nedeljno,da se ne zasiti i posle kad bude mator nece hteti da radi...procitaj malo onu novu temu o fizikoj pripremi,Stewo je napravio takvu gresku...

Ljudovi,odoh na operaciju ledja(hernija) drzite mi palceve (y)

Pisem veceras kad se vratim.

Srecno druze (y)(y)(y)

@xoli Jes` vala pravi ciga, ime mu savrseno pristaje :grin:

lepo lepo ! danas nam je bio gost pljunuti tvoj ker nadjen u bg pored kontejnera kao stene pre godinu dana. prelep je kao i tvoj

Jeste, dosta lice na slici. Ko ima srca da izbaci tako nesto napolje, stvarno mi nije jasno :cry:

Dzoni je pravi zmaj, mnogo opasno izgleda na prethodnim slikama. Mada je po mom ukusu ipak njegov tata (nod)

Prelistah opet ovaj tvoj album. Stvarno prelep ker. Kad bih vas sreo na ulici odšafio bih glavu za vama.

A i živi kao grof... (y)

Hvala druze, tvoje misljenje mi puno znaci. (y)

Samo razmazili smo ga previse, nema sanse da legne na pod na tepih i tu spava, mora na svoj krevetic i to u najtoplijoj sobi u stanu. Kad ga neko slucajno zgazi, izvinjava mu se k`o nogu da mu je odsekao. Jedini problem u njegovom zivotu je hrana (veciti nedostatak iste) i psi koji s vremena na vreme dodju na cuvanje.

napravio sam neki springpole za svog stenca , e sad me zanima koliko to njemu moze naskoditi ? i dal pretjerujem ? dam mu da cima 3 puta dnevno po 15-ak min ... znaci zakacio sam deku vojnicku na kanap , opruga onako elasticnija i alka , 2 min posla , ustedio 15-20e ... mogu mu kupiti brdo hrane :D naravno na mekanom skace i grize . On bi ostao citav dan , obozava to , cvili kad smaknem ... vidim da mu jacaju zadnje noge od toga i ledja (ili se tripam ko ce znati ) (whew)

nije spring pole ako nema federa :giggle: , probaj mu naći neki feder (y)

dok je mali nemoj pretjerivati, i za sada nek ti obavezno stoji na zadnjim nogama dok grize, nemoj da je "u zraku"

jača mu se vilica,zadnje noge, leđa i vrat

evo kako to kod mene izgleda ( ovaj juteni aporter mu je trajao punih 45 minuta (rofl) , sad mu mijenjam svako malo gume od bicikle)

post-31789-13598027910884_thumb.jpg

po kom principu ide ovaj datum? mesec,dan,godina? ili je greska fotoshopa..

po "americki" je obicaj da se pise prvo mjesec pa onda onda dan u mjesecu. mada ovo mi izgleda nemoguce, pas lijevo kao da je mrtav.

Samo da se javim.Sve je u redu jer operacije nije bilo tj. odlozena do 20. februara jer je trebao da me operise jedan hirurg(vazi za jednog od najboljih za herniju)medjutim ne znam ni ja zasto ,verovatno zbog nekih privatnih stvari nije mogao ,pa mi gurnuli nekog drugog,a ja se nisam slozio s`tim tako da cekamo strucnjaka 20.

Iskreno da vam kazem laknulo mi je s`jedne strane,a opet ceka me pa me ceka.

Momci hvala na podrsci,verujte znaci (y)

Mod., izvinjavam se na off-u.

Jeste diskus hernija,sta da ti kazem ja to vucem godinama ,nekad je ok nekad ne mozes da hodas.

kako sam provalio Eliota :grin: Inace Tiffany i ja smo vec duzi niz godina u svadji :twisted:

Ne zove se Tifani,devojka se zove Aime,nego ako si u kontaktu sa njom pitaj jer je jos ziv Ares ,tigrasti pit (matori) bilo bi cudo da jeste ali je pas stvarno bio u dobroj kondiciji bio sa 10 godina.postavljao sam ranije njegove slike kada je radio pecaljku sa 10 godina.

Jeste diskus hernija,sta da ti kazem ja to vucem godinama ,nekad je ok nekad ne mozes da hodas.

kako sam provalio Eliota :grin: Inace Tiffany i ja smo vec duzi niz godina u svadji :twisted:

to se leci godinama,u nekim slucajevima se cak ni ne izleci,vucete je ceo zivot,zato se dobro cuvajte.

xoli druze drzim palceve da ti to odrade kako treba kad dodje vreme za to,gadna je to stvar...

Kad bih vas sreo na ulici odšafio bih glavu za vama.

Za psima ili... ? :mrgreen:

Za Argiope bih se svakako okrenuo (ako si na to mislio) jer je eksta zgodna, a za njom i Gipsy-jem bih odšafio glavu.

Lepa devojka šeta psa (još je taj pas pit negovan i lep). To je slika za razglednicu!

@ Argiope

"Upala mu kašika u med"

48 i 49 fotka (gde je neko na trenutak prekinuo onu ljubavnu scenu) :thumbup:

i naravno 57

@ Xoli

Drži se! Godina proizvodnje! :wink: Mene muči uklještenje živca. :mad:

Guest
This topic is now closed to further replies.