timon

American Pit Bull Terrier - 15 deo

Recommended Posts

Hvala timon..

@lawyermm rekoh vec visina nije bitna uopste,a kilazu mozes sam da uskladis,tako da ljudi samo opusteno i ne opterecujte se mnogo brojkama...

@lawyermm rekoh vec visina nije bitna uopste,a kilazu mozes sam da uskladis,tako da ljudi samo opusteno i ne opterecujte se mnogo brojkama...

Ok.

Tu smo, pratimo i ovaj deo.

Viktore,dobra je mala,napravi joj topic i opisi kuju,kakva je i sta planiras s`njom,bas me interesuje (y)

Pozdrav

Hvala druze.

Kuja od godinu dana, sad je pocela pomalo al sigurno da pokazuje zelju za rad, zdrava kuja, atletske gradze i sa disanje kakvo odavno nisam video. Nisam je odavno izmerio, al mislim da je oko 19kg (ovo moram da uradim :lol: ) Treba ako je sve u redu da se tera oko aprila, maja pa da budem iskren razmisljam oko izboru muzjaka. Za sada imam u glavi dva iz USA (tako bi imao najcistiji RedBoy u svetu :giggle: ) i dva muzjaka sa titulama iz Srbije, pa videcemo.

Kad se ovo zavrsi posveti cu se oko rada, samo da smo zivi i zdrav.

Pozdrav

napravio sam neki springpole za svog stenca , e sad me zanima koliko to njemu moze naskoditi ? i dal pretjerujem ? dam mu da cima 3 puta dnevno po 15-ak min ... znaci zakacio sam deku vojnicku na kanap , opruga onako elasticnija i alka , 2 min posla , ustedio 15-20e ... mogu mu kupiti brdo hrane :D naravno na mekanom skace i grize . On bi ostao citav dan , obozava to , cvili kad smaknem ... vidim da mu jacaju zadnje noge od toga i ledja (ili se tripam ko ce znati ) (whew)

Guest
This topic is now closed to further replies.