lujomanga

jack russell

Recommended Posts

Imam prvobirano musko stene JRT staro 3,5 maseca , extra od madjarskih pasa vrlo jeftino

Da li je prodano to štene?

Prodato je ali imam novo 2.5 meseca ostrodlako odlicnog porekla otac uvezen iz Ceske a majka Madjarska kuja.063-661-690 aca.

mislim da ga poznajem ja , nisam siguran ali mislim da znam.

Zanima me da li neko poznaje čoveka iz Kragujevca,pre oko 7-8 dana mu se okotila kuja,potreban mi je njegov broj telefona pošto sam izgubila.On ima samo tu jednu kuju.Hvala unapred !!!

Sa velikom radošću Vas obaveštavamo da se u sredu u naš dom "uselila" jedna prelepa mlada dama. Naime, to je ženkica Jack Russell terijera, stara tri meseca, Fani Timit - Tor aka Jessie (za prijatelje Džesi :D ).

Inače, otac joj je mladi šampion Srbije, aktuelni mladi evropski i svetski šampion, junior BOB na oba šampionata i treći u junior terijer grupi na svetskoj, Heartily Donald Duck. Majka joj je mladi i zreli šampion Srbije, Alisa Haus von Kodic Serbia.

Hvala Nemanji Jovanoviću, vlasniku Heartily odgajivačnice i Milanu Timotiću, vlasniku Timit - Tor odgajivačnice, gde smo i kupili Džesi na savetima i poverenju.

Resizeoffemale3.jpg

Resizeoffemale2.jpg

ResizeofPicture009.jpg

Više slika možete videti na našem topiku: viewtopic.php?f=74&t=18437

Pozdrav...

Sa velikom radošću Vas obaveštavamo da se u sredu u naš dom "uselila" jedna prelepa mlada dama. Naime, to je ženkica Jack Russell terijera, stara tri meseca, Fani Timit - Tor aka Jessie (za prijatelje Džesi :D ).

Inače, otac joj je mladi šampion Srbije, aktuelni mladi evropski i svetski šampion, junior BOB na oba šampionata i treći u junior terijer grupi na svetskoj, Heartily Donald Duck. Majka joj je mladi i zreli šampion Srbije, Alisa Haus von Kodic Serbia.

Hvala Nemanji Jovanoviću, vlasniku Heartily odgajivačnice i Milanu Timotiću, vlasniku Timit - Tor odgajivačnice, gde smo i kupili Džesi na savetima i poverenju.

Resizeoffemale3.jpg

Resizeoffemale2.jpg

ResizeofPicture009.jpg

Više slika možete videti na našem topiku: viewtopic.php?f=74&t=18437

Pozdrav...

Kujica je lepo odnegovana,svaka cas za cika MICU i njegov odgoj,trenutno se ocekujem leglo sa Duckom samo da bude kako treba,videcemo za dalje,zelim vam veliki uspeh

Lepe slikice ali mislim da bi trebo rep da bude isecen

Hvala, donošenjem zakona o zabrani kupiranja koji je i KSS prihvatio, više nije moguće...

Lepe slikice ali mislim da bi trebo rep da bude isecen

Hvala, donošenjem zakona o zabrani kupiranja koji je i KSS prihvatio, više nije moguće...

Sta sve nije moguce u nasu drzavu pa niko ne postuje,slazem se ja sa vama ali pas bolje izgleda kada mu je rep izkopiran

Sta sve nije moguce u nasu drzavu pa niko ne postuje,slazem se ja sa vama ali pas bolje izgleda kada mu je rep izkopiran

I meni se više sviđa kupiran, ali što bi se reklo "propisi su propisi..." :)

Pozdrav svima 12.3.mi se ostenila kerusa i dobio sam tri prelepa steneta 2 muska i zenkica , inace otac stenadi je dak svetski i evropski prvak a majka madjarska kuja. Stenad su napredna i veoma kvalitetna.