Petite

Vicevi 2. dio

Recommended Posts

...pricaju dva penzionera i pita jedan drugog,jel mozes ti jos da je*es???

ja mogu,da kucnem u drvo,odgovori ovaj...

...ma mogu i ja da kucnem u drvo,nego te pitam mozes li da je*es...

Bog reče magarcu:Ti ces se zvati magarac, rintat ćeš po cijeli dan i zvat' će te glupim. Zivjet ces 20 godina. Magarac odgovori: Uh, to ne zvuci kao dobar zivot. Mogu li da zivim 5 godina? I Bog pristane.

Onda je Bog stvorio psa. Bog rece psu: Ti ces se zvati pas, zivjet ćeš kao potcinjena zivotinja, zivjet ces od ostataka sa stola i čuvat ćeš kuću. Zivjet ćeš 35 godina.

Pas odgovori: Mogu li ja da zivim 15 godina? I Bog pristane.

Onda je Bog stvorio papagaja. Bog rece papagaju: Ti ces se zvati papagaj. Sjedit ćeš u kutu dnevnog boravka, ponavljat ćeš sve sto ljudi kazu, i iritirat ces svakoga. Zivjet ces 75 godina. Papagaj odgovori: A kako bi bilo da ja zivim samo 50 godina? I Bog pristane.

I onda je Bog stvorio muskarca. Bog rece muskarcu: Ti ces biti ljudsko bice, muskarac, i zivjet ces odlican zivot. Biti ćeš mudar i pametan, i vladat ces

i odlucivati na ovom svijetu. Zivjet ces 20 godina. Muskarac odgovori: To zvuci kao jako dobar zivot, al zar ne bih mogao zivjeti malo duze? Mogu li dobiti onih 15 godina sto magarac nije htio, onih 20 sto ih je pas odbio i onih 25 sto papagaj nije

željeo? I Bog pristane.

Zato muskarac zivi odlican zivot dok ne napuni 20 godina. Onda se ozeni. Sljedecih 15 godina rintači po cijeli dan i zovu ga glupim.

Onda dobije dijecu, zivi od ostataka sa stola i cuva kucu sljedecih 20 godina. Zadnjih 25 godina sjedi u kutu dnevnog boravka, ponavlja sve sto drugi kazu

i iritira svakog.

...bio ciga kod doktora i doktor ga pregleda i da mu neke tablete i kaze mu da se koriste rektalno

ode on kuci i kaze zeni bio sam kod doktora i dao mi je ove tablete i rekao da se koriste rektalno,pa kako se to koristi pita ga zena - ne znam odgovori cigo... Idi kod doktora opet i pitaj ga - rece zena...

ode ciga kod doktora opet i pita ga kako se to koristi,doktor mu kaze analno cigo,analno i cigo ode kuci... pita ga zena sta ti je rekao doktor,pa rek'o mi je analno,pa sta je to kako pita ga zena - nemam pojma rece cigo i zena ga posalje opet doktoru...

dosao cigo opet kod doktora i pita ga doktore pa kako je to analno??? a jebem mu mater cigo gurni je u cmar...

ode cigo kuci i pita ga zena sta ti je doktor rek'o??? ma nista,naljutio se...

Kako Bosanci vježbaju matematiku?

– Dođu pred kafić i saberu se, onda uđu u kafić i oduzmu se.

(clap)(clap)

Degustator vina kod jednog poznatog veletrgovca vinom je umro i firma je objavila oglas za zapošljavanje novog degustatora. Za posao se prijavio smrdljivi, prljavi pijanac. Direktor firme smišljao je način kako da ga odbije. Dali su mu čašu vina da proba, i on se izjasni:

• Muškat, tri godine star, uzgojen na severnom obronku, odnegovan u čeličnoj bačvi. Niskog kvaliteta, ali prihvatljiv.

• Tačno. - okrene se direktor ka sekretarici - Dajte mu još jednu čašu na probu!

• Kabernet, osam godina star, jugozapadni obronak, hrastove bačve, zrenje na 8°C. Još tri godine zrenja i pokazaće najbolje rezultate...

• Tačno.

Treća čaša...

• Beli šampanjski pinot, visoke kakvoće i ekskluzivan. - hladnokrvno reče pijanac.

Direktor je bio zapanjen. Namignuo je sekretarici i nešto joj šapnuo. Ona izađe iz sobe i vrati se s čašom žute tečnosti. Pijanac proba, pa kaže:

• Plavuša, 26 godina. Treći mesec u drugom stanju i ako mi ne date posao, reći ću ko je otac!

Ne secam se da li sam ovaj vic procitao ovde... Ali dobar je ;)

Otisao Tadic kod poslovnog partnera u Grcku, i vidi tamo Grk ima vilu, bazen.. Pita Tadic Grka kako je sve to zaradio, pa mu ovaj odgovara:

- Jel vidis onaj tamo most?

- Vidim.

- E, taj most je trebao da bude sirok 55m ja sam ga napravio 50 i odatle mi ovolika kuca.

Nakon tri godine dolazi Grk god Tadica. Kad ono Tadic ima vilu tri puta vecu, 10 najskupljih automobila, bazen....

Pita Grk:

- Pa je**te, kako si sve ovo zaradio za tri godine?

Odgovara mu Tadic:

- Jel vidis onaj tamo most?

- Ne!?

- Eeee...

:giggle:

Vozi Mujo kamion kroz Sloveniju. Piči on tako kad' ga odjednom zaustavi pandur. Kaže pandur:

*Drug, migalec vam ne dela!*

Izađe Mujo napolje i gleda okolo i čudi se.

Pandur ga spopao:

*Drug, poglejte, migalec vam ne dela!*

Mujo gleda onako sav u čudu.

Opet pandur:

*Migalec vam ne dela!!!*

Kad' Mujo odjednom:

*Ma jebo te migalec, gledam gde mi je prikolica!!!

Bog rece magarcu:

Ti ces se zvati magarac. Ti ces rintaciti po celi dan i zvace te glupim. Ziveces 20 godina. Magarac odgovori: Uh, to ne zvuci kao dobar zivot. Mogu li

ja da zivim 5 godina? I Bog pristane.

Onda je Bog stvorio psa. Bog rece psu: Ti ces se zvati pas, ziveces kao potcinjena zivotinja, ziveces od ostataka sa stola i cuvaces kucu. Ziveces 35 godina.

Pas odgovori: Mogu li ja onda da zivim 15 godina? I Bog pristane.

Onda je Bog stvorio papagaja. Bog rece papagaju:

Ti ces se zvati papagaj. Sedeces u uglu dnevnog boravka, ponavljaces sve sto ljudi kazu, i iritiraces svakoga. Ziveces 75 godina. Papagaj odgovori: A kako

bi bilo da ja zivim samo 50 godina? I Bog pristane.

I onda je Bog stvorio muskarca⦠Bog rece muskarcu: Ti ces biti ljudsko bice, muskarac, i ziveces odlican zivot. Ti ces biti mudar i pametan, i vladaces

i odlucivati na ovom svetu. Ziveces 30 godina. Muskarac odgovori: To zvuci kao jako dobar zivot, al zar ne bi mogao ziveti malo duze? (ovde je muskarac

po prvi put iskoristio svoju inteligenciju.) Mogu li dobiti onih 15 godina sto magarac nije hteo, onih 20 sto ih je pas odbio i onih 25 sto papagaj nije

zeleo? I Bog pristane. Zato muskarac zivi odlican zivot dok ne napuni 30 godina. Onda se ozeni. Sledecih 15 godina rintaci po celi dan i zovu ga glupim.

Onda dobije decu, zivi od ostataka sa stola i cuva kucu sledecih 20 godina. Zadnjih 25 godina sedi u uglu dnevnog boravka, ponavlja sve sto drugi kazu

i iritira svakog!