Sign in to follow this  
djuran

ja iskreno mislim da je vrijeme za smak svijeta

Recommended Posts

koliko smo mi jedna bolestna i sebicna rasa to je bruka

Sanja i ja bi volio da nisam vido slike pa zam zato i napisao da su uznemirujuce

Auh.. :|

Ovo je stvarno grozno. Nemam riječi.

Stomak me zabolio dok sam gledala malog bebača (već formiranog ).

Eto,neko bi dao cijeli svijet da može imati dijete,a neko zatrudni tek tako da ga proda kao specijalitet u kineskom

restoranu.. :? Kosa mi se diže na glavi.

Ljudska glupost stvarno nema kraja.

samoubici niko ne moze nista,taj ce se pre ili kasnije ubiti,bolje da skoci sa zgrade nego da skoci nekome pod auto da ga nosi na dusi...

kome se ne zivi (banghead),takve ni popovi ne sahranjuju...

samoubici niko ne moze nista,taj ce se pre ili kasnije ubiti,bolje da skoci sa zgrade nego da skoci nekome pod auto da ga nosi na dusi...

Ej, bre, nije tako. Samoubicama najčešće ima leka, i to u tabletama i terapiji... mnogo si nepravedan.

A ovo gore je katastrofa, užas :cry:

Promasio si poentu. Nije to prica o samoubici vec o mentalnom stanju "zdravih" ljudi.

Besni zbog zastoja u saobraćaju, građani su dovikivali nesrećnom mladiću „da skoči” i da „skrati muke svima”.

Kao i situacije u Kini. Njih ne interesuje devojcica. Zure, imaju svoje obaveze, mnogo bitnije od zivota dvogodisnje devojcice.

Imteresuje me kako ce izgledati nasa civilizacija za 20-30 godina. Kada stasu nove generacije koje ce rastu uz danasnje i buduce medije. :cry:

nisam promasio poentu,procitao sam sve...

pa i ja bih mu to rekao,ako ti se skace skoci odmah ako ne silazi i ne smaraj...

a ako bi sisao jos bi i batine dobio verovatno...

zivot u velikim gradovima je poceo uzimati veliki danak, nema tu ljudskih vrijednosti i to je jasno ko dan. kad smo mi izbjegli u Bg 95 moj otac snimao situaciju par dana i kaze: cim budemo mogli bijezimo odavden, vidis da ovi nemju vremena ni sjesti jesti nego svi u hodu jede, puse i niko nikom ne govori dobar dan. ja sam sretan sto moje djete odrasta u malom gradicu gdje se prvo pogleda u komsiju pa onda u sunce

to sam video i to je zaista strasno,jer je to sto jeste,a ovo je svestan magarac,pa nek radi kako mu volja,a ono je neduzno i nesvesno,mada me iskreno od kineza vise nista ne moze zacuditi,ponestalo im pasa i macaka,a po zakonu smes imati jedno dete,pa je ovo bilo nekako logicno... treba nas sve popaliti,kolektivno i (super)

Što se tiče ljudske izopačenosti ona sigurno nema granica ali što se tiče "bebi-supe" radi se o sljedećem:

These photos are actually lifted from a conceptual art piece by Chinese sculptor Zhu Yu. He makes realistic human organs, pieces of faces, babies and such and displays them like you would buy meat in the grocery store. They are indeed made from food products, you could actually eat them, but there's no human tissue in them.