timon

American Pit Bull Terrier - 14 deo

Recommended Posts

viewtopic.php?f=8&t=32744

Ovorio sam novu temu koja se tice ozbiljne kondicione pripreme i treninga pasa,kao i upotrebe raznih preparata i stimulansa u tu svrhu.Nadam se da ce to biti interesantno svim ljubiteljima ozbiljnih radnih pasa.

Svaciji saveti ili pitanja na tu temu su dobrodosli (y)

Mozete pisati o kondicionim pripremama,preparatima,treningu pasa za cuvara ili bilo cemu drugom sto trazi dobro utreniranog i fizicki spremnog zdravog psa.

http://www.balkankinology.net/pricaonica/viewtopic.php?f=8&t=32744

Ovorio sam novu temu koja se tice ozbiljne kondicione pripreme i treninga pasa,kao i upotrebe raznih preparata i stimulansa u tu svrhu.Nadam se da ce to biti interesantno svim ljubiteljima ozbiljnih radnih pasa.

Svaciji saveti ili pitanja na tu temu su dobrodosli (y)

Mozete pisati o kondicionim pripremama,preparatima,treningu pasa za cuvara ili bilo cemu drugom sto trazi dobro utreniranog i fizicki spremnog zdravog psa.

ajde pitadzije aktivirajte se malo i na ovoj temi... (y)

Koliko su vasi psi visoki ? Svi pisete tezinu ali niko ne pominje visinu . Koliko je po standardu visina i koliko je dopusteno odstupanje ?

druze pitovi nemaju standard,tako da nemoj se opterecivati visinom,jedine brojke koje te zanimaju kod pitova je tezina...

Koliko su vasi psi visoki ? Svi pisete tezinu ali niko ne pominje visinu . Koliko je po standardu visina i koliko je dopusteno odstupanje ?

druze pitovi nemaju standar,tako da nemoj se opterecivati visinom,jedine brojke koje te zanimaju kod pitova je tezina...

PP

Ja svuda gde sam nasao one karakteristike pitova, svugde je navedeno da tezina i visina mogu biti razlicite ali da je uglavnom najbitnije da bude skladan odnos tezine i visine

Guest
This topic is now closed to further replies.