timon

American Pit Bull Terrier - 14 deo

Recommended Posts

Jeste, veliki je rizik. Ja sam svojevremeno mom prijatelju, kome sam dao prvobirano štene koje je on na njegovo insistiranje uzeo pre revakcinacije, rekao da je ne pušta napolje dok ne obavi revakcinaciju. Nije me poslušao i zakačila je štenećak. Hteo sam da ga prebijem, i to bih uradio da nije preživela. Srećom, preživela i nije imala posledica.

Ovaj moj je izlazio napolje nekoliko puta :cry: al dobro se drzi , napreduje kao lud ! nije sto je moj al kao iz vode da raste !!!

Pravi pitadžija nikad ne kupira uši svom psu sem

pera je sekao i silveru i kingu i rep i usi. dobijes koji gram koji moze biti presudan... mada to ima i mana...

(lmao)(lmao)(lmao)

Priznajem....

Lepo je priznati,ako se odnosilo na moj post (tease) tom pitu je jos samo mindujsa falila u nosu i kajla oko vrata i pravac u holivud da snima neke za'ebane filmove... (rofl)

btw lepi ovi prasici u snimku :D bully zivotinja :D

Naravno, zato su i napisali: "Made to poke fun at the American bully, which has since been named a seperate breed and should no longer be referred to what it's not- an American pit bull terrier." :grin:

pera je sekao i silveru i kingu i rep i usi. dobijes koji gram koji moze biti presudan... mada to ima i mana...

hahahaha,kod pere sam i video ovog crnog bulison psa sa tattoom na stomaku... (rofl)

sto se tice kupiranja repa,to mi je totalni debilizam,pogotovo perin razlog za to...ali po meni pera i nije neki pravi pitadzija,treba mu zabraniti da drzi kerove,majke mi kad sam video u kakvim su uslovima nije mi bilo dobro...od 30 kerova u dvoristu ima 5 invalida,bez noge,bez pola vilice..uzas!!!

pera je po meni sve osim PRAVOG PITADZIJE! posle Silvera i Kinga nije ni imao neke pse.. :wink:

ali po meni pera i nije neki pravi pitadzija,treba mu zabraniti da drzi kerove,majke mi kad sam video u kakvim su uslovima nije mi bilo dobro...od 30 kerova u dvoristu ima 5 invalida,bez noge,bez pola vilice..uzas!!!

pera je po meni sve osim PRAVOG PITADZIJE! posle Silvera i Kinga nije ni imao neke pse.

(y)(y)(y)

Ovo je jedna od najzdravijih tema na forumu, i baš mi je drago zbog toga, posebno zbog APBT-a koji su ovde uglavnom u rukama ljudi koji ih iskreno vole i razumeju. Jedino što na našim prostorima nedostaje je dobar klub, a to vi mlađi morate da odradite.

Laku noć sad...

Ovo je jedna od najzdravijih tema na forumu, i baš mi je drago zbog toga, posebno zbog APBT-a koji su ovde uglavnom u rukama ljudi koji ih iskreno vole i razumeju. Jedino što na našim prostorima nedostaje je dobar klub, a to vi mlađi morate da odradite.

Laku noć sad...

Ja nemam papire od ovog svog medjeda malog , a za klub sam zainteresovan , neku podruznicu u Republici Srpskoj kao hobi :oops::oops::oops:

Laku noć sad...

Vrlo rado bih se pozabavio time ali nazalost nisam u Srbiji :(

ako nekad bude vrlo rado cu biti clan..

Laku noc i tebi Mourn,a laku noc i ostalom drustvu odoh i ja :giggle:

hahahaha,kod pere sam i video ovog crnog bulison psa sa tattoom na stomaku... (rofl)

sto se tice kupiranja repa,to mi je totalni debilizam,pogotovo perin razlog za to...ali po meni pera i nije neki pravi pitadzija,treba mu zabraniti da drzi kerove,majke mi kad sam video u kakvim su uslovima nije mi bilo dobro...od 30 kerova u dvoristu ima 5 invalida,bez noge,bez pola vilice..uzas!!!

pera je po meni sve osim PRAVOG PITADZIJE! posle Silvera i Kinga nije ni imao neke pse.. :wink:

da ih drzi u nekom idealnom stanju ni blizu toga, pas koji prodje perinu skolu i prezivi taj pas postaje vanserijski, a pera je imao pored kinga i slivera jos dosta pasa za koje prave pitadzije i tekako znaju zato nesiri dezinformacije na forumu.

da ih drzi u nekom idealnom stanju ni blizu toga, pas koji prodje perinu skolu i prezivi taj pas postaje vanserijski, a pera je imao pored kinga i slivera jos dosta pasa za koje prave pitadzije i tekako znaju zato nesiri dezinformacije na forumu.

Ovo je bilo moje misljenje,ne sirenje dezinformacija! a ako mislis na kuju Triniti ako se ne varam koja mu je do skoro bila najbolja kuja u dvoristu po njegovim recima,moguce da i jeste dobra kuja ali to nije mogla da pokaze bolesna,mislim da su joj leukociti bili na 50 000 ako se dobro secam sta mi je rekao veterinar Djuzla iz Obrenovca...koji je lecio kuju...

za sta postaje vanseriski? za neko groblje verovatno...pera satire kerove pravi invalide od njih,bio sam prosle godine kod njega i tad je bilo 5-6 invalida u dvoristu,tada je triniti bila u pripremama i moram priznati da je ona jedino lepo izgledala u dvoristu pored tog crnog bulison psa koji je bio prilicno mator ali se jako dobro drzao...

A ko je Pera ?

Covek (rofl) salim se,Pera je pitadzija iz Lajkovca,poznat pod nadimkom Pera Silver... :wink:

Sve mi je receno :D ahahahah, ne ozb. jel bas ima toliko pasa ? jel iko cuo za Peru iz mog grada Prijedora ? Na puno sajtova sam cuo za tog lika al ga niko ziv ne zna . cak se spominje na nekom americkom dokumentarcu i neki Igor , bem li ga ja mislim da je Igor

ja sebe smatram iskrenim zaljubljenikom u ovu rasu i jako postujem upravo one osobine koje postuju i najveci svetski odgajivaci ali se ne slazem za kupiranje usiju.

Kao umetnik i esteta,ipak mi je bitno i da pas lici na nesto.Vecina mojih omiljeniih apbtova kao sto su honeybunch,chinaman,jeep,eli jr,dibo,pa domace zvezde kao sto su yenki,dzambo,chiko,lili,...mnogi psi iz bjeljine,ziro...su klemponje ali ako pogledamo stare fotke i one najvece odgajivace sa pocetka proslog veka pa i kasnije,ima i dosta kupiranih pasa koji su takodje bili i ostali legendarni.Kod nas je bas ocigledna ta podela AST-kupiran,PIT-nekupiran.Ja to ne gledam tako.Majka su kupirali drugi ali ja sam im zahvalan na tome jer mi je milina da ga gledam ovakvog.izgleda kao sam :twisted::wink: Tako se i ponasa. Ne smatram da je mana obracati paznju na taj detalj.

Stabbyampb,ja bih te usi ipak srezao. :oops:

Gari brate odakle crpis toliko znanje o pitovim ? moze neka literatura . Prosvijetli nas smrtnike xD

ja sebe smatram iskrenim zaljubljenikom u ovu rasu i jako postujem upravo one osobine koje postuju i najveci svetski odgajivaci ali se ne slazem za kupiranje usiju.

Kao umetnik i esteta,ipak mi je bitno i da pas lici na nesto.Vecina mojih omiljeniih apbtova kao sto su honeybunch,chinaman,jeep,eli jr,dibo,pa domace zvezde kao sto su yenki,dzambo,chiko,lili,...mnogi psi iz bjeljine,ziro...su klemponje ali ako pogledamo stare fotke i one najvece odgajivace sa pocetka proslog veka pa i kasnije,ima i dosta kupiranih pasa koji su takodje bili i ostali legendarni.Kod nas je bas ocigledna ta podela AST-kupiran,PIT-nekupiran.Ja to ne gledam tako.Majka su kupirali drugi ali ja sam im zahvalan na tome jer mi je milina da ga gledam ovakvog.izgleda kao sam :twisted::wink: Tako se i ponasa. Ne smatram da je mana obracati paznju na taj detalj.

Stabbyampb,ja bih te usi ipak srezao. :oops:

Vrijeme ce pokazati . ako odu u stranu ostaju ako ih podigne vidjecemo . sad me uplasise za ovaj stenecak :D valjda ce se izmaci problermu ...

Guest
This topic is now closed to further replies.