timon

American Pit Bull Terrier - 14 deo

Recommended Posts

Meni je generalno lepsi pas sa kupiranim ,,,,

Luka video si red nosa naseg , rekao si da je lep i ostalo ...a zamisli da je jos kupiran :!:

Pozdrav za samo iskrene ljubitelje ovih lepih pasa ... (handshake)

Moje pitanje je bilo: "Sta ce odsecene usi dobro psu doneti?"

Jeste Apach lep, meni je lep sa usima, nekome bi bio lep/si bez njih, ali to je samo estetika, odnosno stvar ukusa...

Ali sta ce dobro kupiranje usiju samom psu doneti?

u nekim situacijama mogucnost da se osteti usna skoljka...nadam se da me razumes NS...

ovo je sta ce lose doneti,lose procitah post...za dobro ne znam nista.. (y)

Vazda hampa oko tog kupiranja . eeeeeeee da je on meni ziv i zdrav a o tom po tom , jos nije ni revakcinisan :/ valjda ce sve dobro proci do tad . pazim ga kao zjenicu oka al ponovo me strah , veterinari i komplet drustvo su me ustrasili aj zdravo ... necu se naspavati dok Kartum ne dobije tu famoznu drugu vakcinu ... (whew)

Pravi pitadžija nikad ne kupira uši svom psu sem ako nije u pitanju neka deformacija. Kupiranje pitova je za klince, pozere i kompleksaše. Koga boli uvo da li je pit "lepši" sa kupiranim ušima ili ne? Ko bi da secka ima temu staforda, tamo to obožavaju da rade. Pit bul terijer je borac ne maneken i privezak. I kad je najklempaviji, originalniji je od "kloniranih" špicouhih spermatozoida...

Pravi pitadžija nikad ne kupira uši svom psu sem ako nije u pitanju neka deformacija. Kupiranje pitova je za klince, pozere i kompleksaše. Koga boli uvo da li je pit "lepši" sa kupiranim ušima ili ne? Ko bi da secka ima temu staforda, tamo to obožavaju da rade. Pit bul terijer je borac ne maneken i privezak. I kad je najklempaviji, originalniji je od "kloniranih" špicouhih spermatozoida...

Al ja nisam pitadzija , nov sam u tom svijetu sto bi se reklo amater, i nisam rekao da cu kupirati 100% , rano je jos za prognoze :) da se on otme stenecaku . ih Bog da me vidi ... :)

Sve je to ok... APBT je radna pasmina. On kupiranjem ne dobija u tu svrhu ama baš ništa sem što izgleda debilno. Da on kupiranjem ima bilo kakav potencijalni benefit u onome što radi, ja bih rekao "dobro, mora se"... Ovako, to je obična majmunarija koju ljudi rade iz najglupljih mogućih poriva. Sva sreća što ima dlaku pa ne mogu da ga tetoviraju...

Volim te :inlove:

Sve je to ok... APBT je radna pasmina. On kupiranjem ne dobija u tu svrhu ama baš ništa sem što izgleda debilno. Da on kupiranjem ima bilo kakav potencijalni benefit u onome što radi, ja bih rekao "dobro, mora se"... Ovako, to je obična majmunarija koju ljudi rade iz najglupljih mogućih poriva. Sva sreća što ima dlaku pa ne mogu da ga tetoviraju...

Nego sta ti kazes za ovu revakcinaciju , jel stvarno tolika opasnost u ``vakumu`` izmedju dvije vakcine ???

(y)

Stabby AMPT

Mislim da se Mournblade nije samo tebi obratio, nego uopsteno. U svakom postu se nadjes, opusteno, nisi uhvacen za zub. Po tvojim postovima imam utisak da si nervozan, uzbudjen, polako rodjace, smiri se malo.

Jeste, veliki je rizik. Ja sam svojevremeno mom prijatelju, kome sam dao prvobirano štene koje je on na njegovo insistiranje uzeo pre revakcinacije, rekao da je ne pušta napolje dok ne obavi revakcinaciju. Nije me poslušao i zakačila je štenećak. Hteo sam da ga prebijem, i to bih uradio da nije preživela. Srećom, preživela i nije imala posledica.

Stabby AMPT

Mislim da se Mournblade nije samo tebi obratio, nego uopsteno. U svakom postu se nadjes, opusteno, nisi uhvacen za zub. Po tvojim postovima imam utisak da si nervozan, uzbudjen, polako rodjace, smiri se malo.

(y) Da, nisam ništa lično mislio.

pa ti ne znas nista (rofl) tetoviraju ih ameri po stomaku,nesto u fazonu oznaka legla ili cega j'ebem li ga,uglavnom znam da sam video jedan primerak bulison psa u lajkovcu,ogroman crni ker,kupirane usi i tattoo na stomaku (rofl)

Guest
This topic is now closed to further replies.