Recommended Posts

no, ko kumuje??? (drinking)

A ko drugi nego rođeni vlasnik? :giggle: Iskustvo mi kaže da bez obzira na "zvanično " ime, uvek se potkrade neko drugo, nezvanično...Ko kod mene Cicika i Cicko...šta ću kada odbijaju da se odazovu na bilo koje drugo... Praktično, dreknem "Di si Cicko, Cickana" i svi uredno dotrče odmah i iz svih krajeva dvorišta...

no, ko kumuje??? (drinking)

A ko drugi nego rođeni vlasnik? :giggle: Iskustvo mi kaže da bez obzira na "zvanično " ime, uvek se potkrade neko drugo, nezvanično...Ko kod mene Cicika i Cicko...šta ću kada odbijaju da se odazovu na bilo koje drugo... Praktično, dreknem "Di si Cicko, Cickana" i svi uredno dotrče odmah i iz svih krajeva dvorišta...

Sophy.... treba čitati i izmedju redova :kiss:

Nije bitno ime, bitno je širiti pozitivnost, a kumstvo je nezamenljivo... :) što znači novo poznantsvo, novo prijateljstvo, novu bliskost i privrženost :)

sad se malo osećam glupo i suviše matorim.... jer sam hteo da podstakem nešto što je nekad bilo sasvim normalno... a danas je normalno proći pored komšije i ne javiti mu se..... oprostite, nisam hteo nikog da uvredim....

Sophy.... treba čitati i izmedju redova :kiss:

Nije bitno ime, bitno je širiti pozitivnost, a kumstvo je nezamenljivo... :)

NIko ne spori, BK je pozitivan sam po sebi, mnogo drugara i lepih druženja se rađa svakog dana... Ne treba biti preosetljiv.

Ipak, kumstvo i taj prelepi obavezujući i odgovoran "posao" vezujem isključivo za ljude :wink: ...

Čekamo da čujemo kako će se "mjau-mjau" zvati :wink::inlove:

MINA !!! Preleepooo :inlove::inlove::inlove:

Nema veze svi smo "kumovi" bar smo se trudili :oops: , neka nam Mina živi dugo i srećno voljena u porodici koja ceni životinje (granpa).

arpades neverujem da si "matoriji" od mene i tačno je da se danas ne cene neke vrednosti od pre ali ovde nas ima puno za druženje i baš dobrih ljudi na ovom forumu. To je moje lično iskustvo i mišljenje i nema veze ko ima koliko godina...imam dva preslatka drugara od 14 i 16 godina i još mnogo po godinama između na skali do mog broja :oops: i svi su OK dobri i vredni ljudi.

Budi nam i ti član ovog kluba "POZITIVNIH" :hug:

ma ok, mislim da me niste razumeli, nisam ja negativan, niti sam želeo unositi neku negativnost.

Mina je prelepo ime. :)

Jooooj... :oops: ma kakva negativnost, ja te pozvah da se družiš sa nama (nod) ... "SMO" te razumeli :giggle: !!!

Kod nas si uvek dobrodošao :wink: .

Pink boja bi ostala samo ako bi se formirao ožiljak, a to može samo ako je rana duboka i široka. Ovako, neće biti ništa.

Super ime za macu. Moja je i zvanično Ava Cicika Treća :grin:

Wai je verovatno kopao nesto pa unakazio nosic, trebalo bi da bude ok, kad zaraste vratice se crna boja. macka je kriminalac mali hehehehe kakav opasan pogled ima :)

Inanna od kojih je pasa Wai? napisala si ti to negde ranije ali sam zaboravila. ima prelepu glavu i izraz!

a znam njegovu mamu, jedna od mojih omiljenih zutih kuja. a i tata je bas zgodan :)

Tata :inlove::inlove:

"WT Hauho, S.Northern Frost ALO 2 (second prize in beginners class)!

We are very pleased, we got all dummies in his first working test!! " Dobar je on (clap)

Mama je super, uvek prijatelska, srečna, lepa...