Recommended Posts

lep je bio Max, baš je bio mačorčina :)

ali ipak mislim da je ON bio jedistven, a da je malena maca isto jedistvena na svoj način....

Ja nisam za to da se poistovećujemo, odnosno da naše sadašnje ljubimce uporedjujemo sa našim bivšim dragim ljubimcima... svi su oni kao i mi ličnosti za sebe :)

Imaš pravo (clap)

Zato imam sad žutega labradora, Teo je bio crn. Da nema sličnosti. :wink:

Ava = detergent :?::oops:

hehehe, a ja sam imao Loru žutu labradorku, a sad imam Dollores (Doli) crnu :)

Kada sam dobila sijamca Maxa,videla si ga na Kvininoj temi mislili smo da je "ona" pa sam maci dala ime Šiva po indijskom božanstvu...naravno kad je vet rekao: " Ma menjaj ime breee...biće to mačor i po!!!" :shock: joooj morali promeniti :oops::P .

Wladu "zapljuni" na njegovoj temi biće mu milo :wink: ... i on ima prelepog mačka i mačiće :inlove:

Hera...Afrodita, Gea ... (wasntme):oops: ???

Tako smo mislili za zeca...deda je rekao da je dečak ali je kasnije imao male zece (rofl)(lmao)

Imala sam papagaja Nimfu prelepu, sivu ... zvao se Lori (nod) ! Lori naš veeliki muškarac je posle godinu dana sneo jaje :shock: i postao Lorica (funny)

Tako smo mislili za zeca...deda je rekao da je dečak ali je kasnije imao male zece (rofl)(lmao)

Imala sam papagaja Nimfu prelepu, sivu ... zvao se Lori (nod) ! Lori naš veeliki muškarac je posle godinu dana sneo jaje :shock: i postao Lorica (funny)

(lmao)(funny)

Ava = detergent :?::oops:

Ima Ava i Ava. :mrgreen: ..Mislila sam na ovu Avu (Garner)

vah6or0brqnbx9h0n9su.jpg

Glamurozna, zar ne (nerd)

Kad pogledaš malo bolje, maca i Ava imaju mnogo toga zajedničkog :kiss:

Glamurozna, zar ne (nerd)

Kad pogledaš malo bolje, maca i Ava imaju mnogo toga zajedničkog :kiss:

Sofke da ti kažem i meni je prvo ta tvoja Ava pala na pamet, glamur, gracioznost...pogled (nerd)

Sofke da ti kažem i meni je prvo ta tvoja Ava pala na pamet, glamur, gracioznost...pogled (nerd)

Jes, nama ova nekada prelepa i živa Ava, a nekome na pameti deterdžent... Osećam se tako matoro :evil:

Jes, nama ova nekada prelepa i živa Ava, a nekome na pameti deterdžent... Osećam se tako matoro :evil:

Jel smo nas dve tu negde sa godinama (wasntme):oops: ? ...šapni mi :P

Šta kažeš na ovo (thinking) ?

maka.jpg

Pa onda ime junakinje iz filma tj. predstave "Mačka na usijanom limenom krovu" Megi ili Lizi po glumici Liz Tejlor (thinking) ???

Hajde V oglasi se...

Jel smo nas dve tu negde sa godinama (wasntme):oops: ? ...šapni mi :P

Pa sad...škakljivo pitanje. Znam da smo Diana i ja tu negde po godinama, pa sad mislim i da smo ondak i nas dve tu negde :roll:

Pa sad...škakljivo pitanje. Znam da smo Diana i ja tu negde po godinama, pa sad mislim i da smo ondak i nas dve tu negde :roll:

Mislim da sam od Di starija 2 ili 3 godine (thinking) ?

Znači imam "trideset" godina :oops::giggle:

Ti...? u plusu ili minusu...??? :mrgreen:

Pa ok, ali ona meni više liči na neku gracioznu, narcisoidnu osobu, koja daje do sebe. Zato mislim da joj neko jače ime bolje stoji. Ne deluje mi kao nevinašce .... :grin:

eee sneg super , obozavam sneznu belinu :inlove:

Megilepo je to ime , sto rece Maja.

ajde pozuri sa imenom , porasce i ostace samo MAU :giggle: