Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

iwaiw87

stalak za ucenje stava

Recommended Posts

hmmm ne znam kako se to zove pokusacu da objasnim ima kao 4 stuba koja se mogu podesiti u zavisnosti koliki je pas a na ta 4 `stuba` pas stoji....

pokusacu da nadjem sliku.

e svasta... ako uspete psa da popnete na ta 4 patrljka tako da stoji mirno, ne vidim problem da ga naucite da stoji bez "stalka".

sta ce sve ljudi izmisliti :roll:

dovoljno je da se vidi rep ovom cc-u, pa da shvatimo koliko pas uziva u toj vrsti dresure.

da bi nesto radio i naucio, treba da je veseo

Meni radi posao ,,ovo sam ja napravio i,znam da izgleda sasavo ali mene ledja vise ne bole :grin: :giggle: :grin: :grin: ..moze da se podesava u sirinu i duzinu

4jt82c.jpg

pa mirno ce stajati na njemu jer ce skapirati da ce mu nogica pasti ako je pomeri a tako ce nauciti i bez toga da lepo stoji... ja imam problem jer mi (jeste da je dalje stene od 2,5 meseca) se pas sav zgrci kad ga postavljam u stav, mada je sve bolje, stavljam ga na sto i zadnje dve sape na ivicu stola bukvalno na noktice i ide mu bolje ali opet bi volela da imam ovu spravicu

keksic, loptica...sta ga vec veseli...naucena komanda "cekaj" ili "stoj" i ima pas da vam se istegne i stane kako treba i bez povodnika, a ne da vam treba stalak

Guest
This topic is now closed to further replies.