timon

American Pit Bull Terrier - 13 deo

Recommended Posts

tek sam sad skonto kako se salju slike pa evo par od moga psa

2930404_m.jpg

2968482_m.jpg

2968475_m.jpg

edit: u jednom mesecu na pasminskoj temi mozete postaviti max 3 slike svog psa. Procitajte pravila foruma

timon

ok se izvinjavam

i Delija, ako citiras post u kome su slike onda obrisi ono %7Boption%7D napred i nazad i ostavi samo adresu slike, da se slike ne ponavljaju, zakrcava se server, bla bla bla...

a i Boki je isto nov pa ne zna :P:giggle:

za sladokusce :wink:

Legende... (y) nisam siguran ali mislim da je ovaj pas na 0:30 crni sto sedi otac od Black Jack-a... (thinking)

dok sam bio na areni,sajt o pitovima ko ne zna,nasao sam neku knjigu na engleskom,i tu je bio neki pedigre Black Jack-a sa i silke oca i majke ali nema sanse da se setim sad :mad:

Novinari lupaju gluposti ili su nasi pogresno preveli.U Britaniji je zabranjen APBT i AST mada ih ima sigurno koji se vode kao mesanci SBT ili cega vec.Ima kod njih mikseva koliko hoces,a moze biti da je SBT.

Sto se samog incidenta tice,naravno da je vlasnik kriv jer je odgovornost njegova!

]http://i1135.photobucket.com/albums/m622/Urospd6/DSCF3452.jpg

Dobro jutro radni narode . evo slika od jutros 2mj i 15 dana :) napredujemo , pobjedili smo i one probleme sa dosapljem koje je strslio van , God bless Royal Canin :)

(y) ,ekstra psic,nemoj samo da mu seces usi savrsen je ovako,drago mi je da si mu sredio noge (clap)

Panto slazem se da je extra malac .... :) ali moj savet da kupira usi ... bice prelep ... !

Hvala,zao mi je sto sad nemam vise slobodnog vremena da ga doteram u top formu,od danas sam resio pa sam poceo s malo jacim setnjama,valjda ovaj put necu da odustanem,sad ima oko 25,26 kg al vec vidim da su mu ta 3,4 kila koja je skinuo od letos samo smetala

]http://i1135.photobucket.com/albums/m622/Urospd6/DSCF3452.jpg

Dobro jutro radni narode . evo slika od jutros 2mj i 15 dana :) napredujemo , pobjedili smo i one probleme sa dosapljem koje je strslio van , God bless Royal Canin :)

(y) ,ekstra psic,nemoj samo da mu seces usi savrsen je ovako,drago mi je da si mu sredio noge (clap)

jos je rano , cekacu 4 mjeseca , dok vidim , ako ostane ovakav necu dirati , al ako ih digne sjecem bratac do glave , ruzni su sa dignutim usima (kao sismisi ) :))) Hvala na komplimentima , malac je postao hit ovde , svi ga obilaze , od veterinara do pojedinih odgajivaca raznih pasmina . odusevljava sve :) ima nesto u njemu hehe , a i da ne ureknem raste kao iz vode :))))

Guest
This topic is now closed to further replies.