timon

American Pit Bull Terrier - 13 deo

Recommended Posts

Jeste...i komsija ti je :wink:

Dzoni je imao 30,5 kada sam ga ja poslednji put video, ali je tad bio bas lepo utegnut...tada je moj debeli imao 33, a sad ima 27 i kusur :oops:

Obojica su vrh.Daj jos neku od crnog i neki video treninga,bilo sta... :wink:

imas na mojoj temi (familia pitova) i slika i snimaka, da nesmaram ovde ljude. sa muzjacima je bio socijalizovan extra dok se nije posibo sa tatom, sada je vec druga prica. a sto se tice okoline , mogao bi da ga ostavim u zabavistu da mu skacu klinci po glavi. dosad sam sa njim preobratio mnoga misljenja ali MNOGA , o pit bulu. neverovatno je smiren (osim kad nesto vezba, onda vristi terijer iz njega) prema ljudima je kao plisani meda bas onakav kakav pit treba da bude. imas snimaka i na youtubu ukucaj "sidartans" na jednom snimku gura panj ispod vode

moj pas je isto takav sa ljudima i sa decom. sa psima je uglavnom dobar.

(y)(y)(y)

to je po meni normalno. ali zna da pokaze zube kada treba, iako je stene od ne punih 9meseci. (sto mi je veceras dokazao kada je muzijak ast nasrnuo na nas i poceo da rezi). ne pravim zver, tj. ne treba mi tempirana bomba koja moze da explodira svakog momenta.

@kontrola_leta ta slika iz borbe ili tako nesto? krv na tvom kolenu, a i cini mi se i na njoj, njenom jeziku i ustima?

Slika ne moze biti iz borbe jer za tako nesto trebaju dva psa, krv na kolenu je moja okliznuo sam se i pao kad sam je povijao jer je videla zeca i stigla ga. Vidis da sam u papucama pa sam se sapleo kad sam potrcao

(y)

Ako mislis na stence to nece skoro :grin:

A bili smo juce sa Astrom na pecanju, odma sam se tebe setio :mrgreen: ali nisam poneo mobilni pa se nismo islikali...

Pravimo sutra reprizu, ali ovog puta sa DA i CC kujama :wink:

Guest
This topic is now closed to further replies.