timon

American Pit Bull Terrier - 13 deo

Recommended Posts

dscn3716s.jpg

Hajd' i mi da se upišemo; neki bi rekli da ne pripadamo ovde, ali već duže pratim ovu temu i veoma mi je zanimljiva, stoga viđaćemo se još :wink:

Moja kujica Tara iz vremena dok sam drzao pitove, odavno nije medju zivima. Inace je iz kombinacije Svift x Siva. Swifta smo spominjali ovde on BB CH Beli x Igor Rea, Rea je cerka od Mirche CH Jeep i Vitomir Eli, Eli je preko Rebel Bossy-ja i tackice koja vuce poreklo preko Chinamena. Imam dosta fotografija iz tog perioda ali su sve na papiru i zakljucane u nekom starom koferu :)

?di=813161217084

@kontrola_leta ta slika iz borbe ili tako nesto? krv na tvom kolenu, a i cini mi se i na njoj, njenom jeziku i ustima?

Slika ne moze biti iz borbe jer za tako nesto trebaju dva psa, krv na kolenu je moja okliznuo sam se i pao kad sam je povijao jer je videla zeca i stigla ga. Vidis da sam u papucama pa sam se sapleo kad sam potrcao

@kontrola_leta ta slika iz borbe ili tako nesto? krv na tvom kolenu, a i cini mi se i na njoj, njenom jeziku i ustima?

Slika ne moze biti iz borbe jer za tako nesto trebaju dva psa, krv na kolenu je moja okliznuo sam se i pao kad sam je povijao jer je videla zeca i stigla ga. Vidis da sam u papucama pa sam se sapleo kad sam potrcao

ok. hvala na odgovoru. pomislio sam da je iz borbe zbog krvi. mogla je biti iz borbe, nije obavezno slikati drugog psa.

:giggle:

Simbi su uvek ovakva usta kad ga pustim da cupa neko drvo. :wink:

@ kontrola_leta

Dobra Tara! Jel bila dobra u "tug of war". Koliko dugo je vukla konopac?

@ sidartans

Ovaj crni lezi pa i nema mnogo mesta za komentar, ali zato ovaj zuckasti lepo izgleda sa strane. Dugacak!

Mogli bi da uvedemo kao praksu kad se postavi fotka da se nesto i napise o keru, kao sto to uradi "kontrola_leta".

Kontrola leta (clap)(y)

Otvori taj sanduk ne budi lenj,pa podeli slike sa nama :wink:

Moja bas,bas prva kerusa isto bila Tara(Red Boy Jocko Jeep) od Stevinog(Arminius)Frenkija(RIP dead game) i Rive takodje DG,psa.Nazalost nemam nijednu njenu sliku bila je svetla fawn boje,prelepa kuja,secam se bila je dosta lenja za pita.Bio sam 7 razred osnovne i zbog nekih nesuglasica sa ocem premestim je kod ortaka u dvoriste neznajuci da je neka zaraza ili sta vec kod njega kruzila.Jadnica je brzo uginula i na kraju se ispostavilo da mu nijedan pas nije preziveo u tom dvoristu osim jednog mesanca-dzukca koji je valjda bio otporan na sve.

@ sidartans

Ovaj crni lezi pa i nema mnogo mesta za komentar, ali zato ovaj zuckasti lepo izgleda sa strane. Dugacak!

dugacak je dok ga ne potopim uvodu, onda se skupi pa moram da ga okacim da se osusi i ponovo povrati oblik 18370378.jpg a crni je sin od zuckastog, onog malog od trenutno 34 :!: :!: :!: kg. bice uskoro njegov snimak kako preskace kuce i razne objekte samo da nadjem odgovarajucu podlogu da ne bi povredio sape na fasadi. 18881759.jpg18881760.jpg18622526.jpg

Guest
This topic is now closed to further replies.