Sign in to follow this  
Guest Aci

Alpski Brak Jazavicari

Recommended Posts

Pozdrav svima! Hvala na Vašem interesu, pokušat ću odgovoriti na sve odjednom. Moji psi su iz uzgajivačnice "Z Mačovic. Moja uzgajivačnica zove "Z vršku Javořiny". Ja sam imao samo dva legla - Ja priznajem da ne mogu imati kvalitetu štenaca od moje kuje. Ona je 35cm visok i njezin štěnci su niski. Crni pas je isti problem. Imamo vrlo malo. Mladi brak jazavčar koristim isključivo za protjerivanje divljih svinja i krvni trag divljih svinja. Stariji pasi i krvni trag drugih divljač. Lovimo oko 100 svinja i 80 komada drugih životinje - jelen obični, jelen lopatar, muflon i srnak. Htio bih poslati slike ali ne funkcionira. Možda ne dozvoljena veličina slike. Naš klupski web www.alpskybrakyr.cz

Veliki pozdrav

Hvala na odgovoru . Sajt Českog kluba posećujem možda dve godine kao i Slovačkog kluba.

Odgajivačnica iz koje su vaši psi je prilično poznata u Češkoj i mislim da dugo postoji .

Vidim da su se kod vas koristili priplodnjaci iz Slovenjie Ago , Cer ,Cekin i drugi .

Primetio sam ih i kod pasa iz odgajivačnice Z Hakamilu .

Kako su pokazali psi iz odgajivačnice Z Udoli Rožnova posebno mislim na crne pse Kazana, Lorda , Moli kao svinjari pošto vidim dosta slika iz lovova na svinje ali ih ne prepoznajem sve .

Pozdrav

Dobra večer. To je samo o tome koliko smo dati priliku za lovačke pse. Vlasnici tih crnih brak jazavičar osnovao agenciju i osiguraju psi za lov u velikog gateru - skoga trebaju propagirati svoji pasa - gdje je oko osamsto divljih svinja i lov oko šestdeset komada dnevno u studeni i prosinac. Kada je pas odličan u rade - čujete o njih. Kvalitet drugih nužno pokazati na slike. Ali slika ne može pokazati sve! Pas rade za divjih svinja drugačije u gateru i drugačije u lovištu. Ja upoznao sam ovi konkretni pasa u lov.

Pozdrav

Pozdravljam. To je pas od mojeg prijatelja uzgajivača Leoša Pradáč, pas zove Brit od třech Topolů - 3 godina star. Ja dobro poznajem njegovu majku. Izvrsna kuja u rade za divlje svinja! Ona već 10god. stara i stoga ne može biti trudna.

Š

Šumar - ako bi hteli da napišete u kojim se sve disciplinama ispituju ABJ u Češkoj ?

Koliko sam video kontakt sa divljom svinjom u gateru je kod vas zabranjen kao što je i u Srbiji .

Vaši se članovi takmiče u Poljskoj i Slovačkoj gde je dozvoljeno .

Interesuje me još šta se sve ispituje na takmičenju Pohar Gustava Korinka , jer vidim da ste i vi učestvovali .

To je zajedničko godišnje takmičenje klubova ABJ Poljske ,Češke i Slovačke ako sam dobro protumačio ?

Lovački pozdrav.

brakovi miruju skoro 2 meseca sta ima jel neko vodio pce na izlozbe ja sam vodio kera u kragujevac i natalince uzo sam 2r.cac 2r.cacib u kragujevcu bilo 8 pasa u natalincima 3 kera

BIO SAM NA IZLOBI U NATALICIMA JA SAM U BATOCINI UZO CAC YAO ME STO NISAM BIO U KG DA SE UPOZNAMO A RECI MI STA SI OSVOJIO U NATALICIMA

Ugasite Caps Lock! Velika slova u internetnom zargonu znace, da vicete na nas. Hvala. Mod BUD

ja sam iz lapova imam tri braka odnosno dva odrasla i jedno stena pa ako hoces da stupimo u kotakt posali mi poruku ili mi e javi na 0604757713 ili mi daj tvoj broj i neda mi da postavim slike sve su velikog formata

bio sam u guzvi ovih mesec dana nestignem da gledam forum i poruke mozes da se javis na ove brojeve telefona 0603765060 ili 0641187249 inace vodio sam kera na izlozbu nocnu u racu uzeo sam prvaka rase