Sign in to follow this  
Guest Aci

Alpski Brak Jazavicari

Recommended Posts

:arrow: drstajko Ja sam iz Bora,a Negotin je oko 60km od Bora ako ti nesto znaci, pitam zato sto je majku od steneta koje sam ja uzeo i koje ima oko tri nedelje za vikend ubio vepar, a bila su dva steneta?

Hvala na dobrodoslici nadam se lepom druzenju :)

stil :arrow: :D Ma šalio sam se druže, ja sam bliži Negotinu nego ti. I ja sam (najverovatnije) uzeo jedno žensko štene iz tog legla, ako je to leglo od keruše koja je u nedelju nastradala na Staroj planini. Kako ti se čini tvoje, jel ima belina i jesi li imao prilike da loviš sa brak jazavičarima?

Pozdrav.

:arrow: caus pozdrav druze!

:arrow: drstajko znaci blizu smo? :) Ovo stene sto je kod mene nema beline, dosta je zivahno, samo sto je lose cuvano pa pokusavam da ga oporavim sada. Sto se tice lova sa brakovima imao sam prilike i to sa vrh keroviman nazalost nisu moji :? Ono sto sam uspeo da vidim kod njih je da rade polako, blizu, sistematicno, ne gube cesto trag, solidno se javljaju na tragu i sto je jako lepo vracaju se kad ih zoves.

Stavicu uskoro slike i od ovog mog gremlina samo da se malo oporavi da se nesto vidi na slici :wink:

saradi :arrow: Pozdrav druze i dobro dosao. Nadam se da imas dosta da nam pricas o tvojim iskustvima sa brakovima. Jesi li svo vreme lovio sa njima i sta trenutno imas?

Veliki pozdrav.

trenutno imam zenku ilu staru 2.5 godine i muzijaka starog 2 godine kuja je izuzetno lovna sa puno glasa na tragu lovi svu divljac od fazana do svinja do sada imala 2 legla muzijaka sam kupio jesenas izuzetno lep ker do sada nije lovio svinje uprirodi proban je u gateru vise puta izuzetna istrajnost i ostrina inace brakovi nepropustaju kod mene ni jedan lov za koi dan cu da postavim slike i rodovnike da vidite o cemu pricam

saradi :arrow: Druze, bice mi drago da vidim te tvoje brakove. Bilo bi jos lepse kada bi nam

vise pojasnio kako rade na svu tu divljac. Idu li daleko, koliko dugo gone itd...

Pozdrav.

slikao sam kerove ali ui ubacivanje slika ne ide cim to savladam bice kad se lovi u polju fazan-zec 150-200 metara kuja svaki trag prati glasno ker nece da javlja pernatu divljac kad idemo u planinu na svinje idu malo dalje

Saradi postavite i rodovnike pasa kada budete postavljali slike.

drstajko kuja sa slike je sa sajta Kluba jamara i goniča iz Zagreba , a mislim da je u pitanju klubska pobednica specijalne izložbe kluba 2004 kod Brak jazavičara . Evo da ja odgovorim ako nije problem.

Inače eksterijer je odličan.

Pozdrav

Puno pozdrava iz Češke! Oprostite moje gramatičke pogreške, ne znam koliko dobro Vaš jezik. Ja sam uzgajivač Alpski brak jazavčar 15 godina i mislim da je universalan pas. Mi smo ranije koristili za lov divlje svinja lovački terijer. Danas - tko ima u lovišta divlje svinje tamo je brak jazavčar. Sada imam crni pas 9 godina star i kuju 5 godina, jelenja boja. Drago mi je loviti sa mojim brak jazavčar.

sumar :arrow: Druze drago mi je da si se ukljucio na ovu temu, jer sigurno ima interesantnih stvari koje mozemo cuti od tebe. Mozes li da postavis slike tvojih brak jazavicara?

Veliki pozdrav.