Sign in to follow this  
davorin

Basset Hound

Recommended Posts

<a  href=%7Boption%7Dhttp://img165.imageshack.us/img165/1246/061108113507di6.jpg' alt='061108113507di6.jpg'>

061108113507di6.9ab5625619.jpg

Pozdrav ljudi ovo je Cindy kci od Tessze. Ima dva i pol mjeseca i prava je maza!

Tena.

Htio bih Te zamoliti da slikaš svoga psa u izložbenoj pozi, jer mi se ćini da je jako lijep ,ali ovako se jako malo vidi.

Ako je to pas uvezen iz Slovačke(Turguesa Playa) i ima von Grunsvenove krvi onda me stvarno zanima kakav je.

Unaprijed hvala

Znam da je to taj pas,ali me zanima kako izgleda sada kao odrastao.Našao sam jednu sliku sa CACIB-a Zadar ali nije u pozi u kojoj se inače slikaju psi.

PS pas ti je odličan,samo što je Tessin brat,a kuju koju bi on mogao pariti mislim da ove godine više neću pripuštati.

Znači možda iduće godine.

Tena.

Htio bih Te zamoliti da slikaš svoga psa u izložbenoj pozi, jer mi se ćini da je jako lijep ,ali ovako se jako malo vidi.

Ako je to pas uvezen iz Slovačke(Turguesa Playa) i ima von Grunsvenove krvi onda me stvarno zanima kakav je.

Unaprijed hvala

sorry,tek sam sad vidjela poruku.da, to je taj pas .ja bas nisam sa njim na izlozbama tako da ni nije nesto pripremljen ali evo ti malo bolj a slika http://ljubimci-forum.com/index.php?topic=82635.90

ovo je sa cacib osijek,moj nije bio ali ovo je iz neikove uzgajivačnice,svi su dobili cacib,ova dva dvob ojna su neikovi brat i sestra

Cestitam svim posetiocima dolazece praznike!! Ovom prilikom obavestavam i sve ljubitelje ove predivne rase da se 23. 12. ostenila nasa druga kuja Ulrika Benedeky! Slike stenadi za koji dan.... :D

:D :D :D :D

tena uskoro, cim nadjem malo vise vremena, slikam i zenkice! One su cini mi se jos lepse. Sad smo poceli sa dohranom i stalno su musavi pa ne bih da ih takve slikam. A i pocela je skola,posao i druge obaveze.... Uskoro, uskoro.... :)

s1515467222_176419_112.jpg Ovo je Bili cim ga budem lepse slikao postavicu fotku ako ima neko zenku koju bi pario sa bilijem neka sejavi

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this