Recommended Posts

SA ZADIVOLJSTVOM OBJAVLJUJEMO DA JE NASA ODGAJIVACNICA POSTALA BOGATIJA ZA CETIRI CLANA.

15.04.DOBILI SMO TRI ZENSKA I JEDNOG MUSKOG SI CUA.

RODITELJI MALISANA SU

INT.CH.PINGXIANG FLYNGHIGH "ROSSI"

INT.CH.PINGXIANG YU-MEI-TE "MEI"

USKORO POSTAVLJAMO SLIKE MALISANA

PREDSTAVLJAMO NASE STENCE STARE 10 DANA(SLIKE SU NAPRAVLJENE KADA SU IMALI 7 DANA)

OTAC: INT.CH.PINGXIANG FLYNGHIGH "ROSSI"

MAJKA: INT.CH.PINGXIANG YU-MEI-TE "MEI"

MUZJAK: ANGELO THE GREAT OF MONDOSHAWAN

ZENKE:

ANGEL FACE OF MONDOSHAWAN

ARIEL LITTLE PRINCESS OF MONDOSHAWAN

APOLONIA MAGIC TOUCH OF MONDOSHAWAN

BEBE SU DOBILE IMENA SA POCETNIM SLOVOM "A" ZAHVALJUJUCI ANDJELKU DOBRANICU KOJI JE POMOGAO DA DODJU NA SVET, I TO BUKVALNO. ZAHVALJUJUCI NJEMU IMAMO IH SVO CETVORO. MALOG ANGELA JE VRATIO U ZIVOT.

TAKODJE DUGUJEMO ZAHVALNOST I NASEM VELJI KOJI JE POMAGAO U SVEMU.

UZIVAM SVAKI DAN U NJIMA.

HVALA VELJKU NA POSTAVLJENIM SLIKAMA

PREDSTAVLJAMO NASE STENCE STARE 10 DANA(SLIKE SU NAPRAVLJENE KADA SU IMALI 7 DANA)

OTAC: INT.CH.PINGXIANG FLYNGHIGH "ROSSI"

MAJKA: INT.CH.PINGXIANG YU-MEI-TE "MEI"

MUZJAK: ANGELO THE GREAT OF MONDOSHAWAN

ZENKE:

ANGEL FACE OF MONDOSHAWAN

ARIEL LITTLE PRINCESS OF MONDOSHAWAN

APOLONIA MAGIC TOUCH OF MONDOSHAWAN

BEBE SU DOBILE IMENA SA POCETNIM SLOVOM "A" ZAHVALJUJUCI ANDJELKU DOBRANICU KOJI JE POMOGAO DA DODJU NA SVET, I TO BUKVALNO. ZAHVALJUJUCI NJEMU IMAMO IH SVO CETVORO. MALOG ANGELA JE VRATIO U ZIVOT.

TAKODJE DUGUJEMO ZAHVALNOST I NASEM VELJI KOJI JE POMAGAO U SVEMU.

UZIVAM SVAKI DAN U NJIMA.

HVALA VELJKU NA POSTAVLJENIM SLIKAMA

GRESKOM JE OVAJ TEKST POSTAVLJEN DVA PUTA.

Zapanjen sam kolicinom bezobrazluka koja je doticna Sandra iznela ovde. Prvo, na topicu gde je g-dja Dubajic predstavila svoje pse ona predstavlja drugu odgajvicnicu, ako vec hoce da reklamira druge onda nek otvori topic, to je ovde praksa. Drugo, odakle joj pravo da ocenjuje neciji karakter, sigurno i nije kompentetna za to, a pogotovu negativno? To je isto kao da vam neko dodje u kucu i ispljuje vas kako ste los covek i mogla je da se predatavi. Ovom gospodinu ciji su psi svaka cast, ne znam zasto se doticna toliko zalozila u odbranu kvaliteta njegove odgajivacnice?

pozdrav

ps Samo me interesuje gde su uradjeni ovi top notovi?

pa sandra,definitivno nije praksa da se u topiku jedne odgajivacnice reklamira i daje broj telefona druge :lol:

za to postoji tema same rase, a ako nije jos otvorena,niko Vas ne sprecava da to uradite i sami i da tu svako komentarise sta zeli :roll:

a mozete i da napravite zasebnu prezentiaciju Vasih pasa,odgajivacnice,itd...

ne radi se ni o kvalitetu jedne ili druge odgajivacnice,ni o psima, nego nekoj osnovnoj kulturi na jednom mestu kao sto je ovaj forum...

kao da sad ja odem na topic nekog psica za usvajanja i stavim sliku nekog mog sitcenika za usvajanja kao "vidite,on je bolji"...apsurdno,ne?

Ps: meni je licno,Bibi predivan :P

Prvo da pomognem Veljku.

Ovakav top knot( izlozbena frizura) se verovatno pravi u Svilajncu.

Ovo predpodstavljam s obzirom da je "sandra" zaboravila, ili nije znala da se moze otkriti odakle potice fotografija.Kako vidim da je iz "BUKETA" pekingese black silhouette-DSC 02151,sve je jasno

Znajuci profil ovakvih osoba, sve dalje diskusije sa doticnom osobom sam prekinula u topicu ODGOVOR.

Hvala Kikiii sto si razumeo kontekst mog odgovora za "sandru iz Beograda"

Zaista nisam nikoga htela da vredjam, posebno ne coveka od koga imam mog prvog Si cua, sa kojima sam u korektnim odnosima, kao i sa mnogim odgajivacima bez obzira koje i kakve pse imaju.Za ovakve kao sto je doticna, zaista nemam stomak.

Ja bih bila najsrecnija da se na nasim izlozbama pojavljuje sto vise kvalitetnih pasa rase koju odgajam.

Potrudila sam se da uvezem kvalitetene pse( do sada tri), sada imam i cetiri steneta, pa zaista ne vidim gde se krije moja pohlepa( do sada sam imala samo golemih troskova)

Ova dva psa sam morala da prokomentarisem s obzirom da sigurno znam da ne poticu iz gore reklamirane Odgajivacnice.

Ali sta se moze, ovakvi ljudi na zalost postoje da nas zabavljaju svojim "interesantnim" lomentarima.

Uskoro postavljam slike mojih bebaca.

razumeLa :mrgreen:

pa ne, mislim,nema smisla..niti se razumem u si-cue,niti imam ikakve interese u celoj prici,favorite ili ne znam ni ja sta,ali prosto me ja ponasanje malo zateklo,odatle i moja reakcija :wink:

Guest Moreplovac

Pozdrav svima,

Tek sam se registrovao i sa velikim zanimanjem se ukljucujem. Volim male rase pasa, a citajuci ovu temu ucinilo mi se da sam otkrio nesto interesantno. Mozda posluzi za dalji konstruktivan razgovor. Komentarisem poruke poslate pod imenom "Sandra", i celu temu:

Iako trenutno nisam vlasnik ni jednog Si-cua, bavio sam se i bavim se pracenjem te rase dugo godina. Putujuci po svetu svojim poslom trudio sam se da posecujem izlozbe, gde god je to moguce. U Srbiji, gde zivim, mislim da sam upoznao sve koji imaju ovu rasu a dolaze na izlozbe.

Fotografija koju je "Sandra" prilozila uz svoj komentar sasvim sigurno ne odgovara sadrzini teksta. Prvo: "palmica" na glavama ta dva psa predstavlja tzv. "Royal top-knot" koji je prava retkost i samo vrhunski izlagaci (citaj=grumeri) umeju da ga naprave. U poslednjih 5-6 godina niko u Srbiji nije ni na jednoj izlozbi prikazao psa sa ovom vrstom pundje, cak ni g-dja Danka Dubajic. Ovo iz razloga sto je prava tajna i velika vestima savladati tu tehniku pletenja temelja pundje, ukrstanja kika itd...traje satima. To znaci da psi sa ove fotografije sigurno nisu psi iz Srbije.

Drugo: kako sam cesto u Sloveniji, mislim da se secam izlozbe na kojoj su ova dva psa prikazana. Obratite paznju na drvenu ogradicu pored ringa - tako slovenci oivicavaju ringove, a Srbiji ni na jednoj izlozbi nema takvih orgadica. Znaci - ni izlozba nije bila u Srbiji. Trece: upoznao sam se sa gospodinom ciji telefon "Sandra" nudi za nabavku vrhunskih primeraka ove rase, jer je i meni nudjen takav pas. Radi se o (zaista poznatom) g-dinu Mimi iz Cuprije, - odgajivacnica "Biser od Ravanice". Ne ulazeci ovom prilikom u komentar kvaliteta njegovih pasa, (jer to nije tema) jedino sto je sasvim sigurno jeste da psi sa ove fotografije nisu njegovi. To znaci da je "Sandra" iskoristila ovaj forum da izreklamira neku "konkurentsku" odgajivacnicu; pri tom je ciljano ubacila fotografiju sasvim drugih pasa, koji su mnogo kvalitetniji, a napisala je da takvi mogu da se nabave bas tamo. Trece: "Sandra" je smetnula s uma da je svojim javljanjem ostavila svoj trag o poreklu pravog posiljoca poruke, jer se lako mogu uociti slova "Black siluet". Koliko se secam, "Black siluet" je odgajivacnica pekinezera iz Svilajnca! Ne poznajem ljude, ali ih se secam da uvek stoje uz sudiju i slusaju sta dikrtira u ocene drugih pasa iz grupe - po tome su poznati.

Rekapitulacija cinjenica: "Sandra" - odgajivac pekinezera iz Svilajnca dostavlja fotografije stranih Si-cua koje je sama slikala/slikao (pa zna odakle su), predstavlja ih kao pse iz Cuprije, i reklamira tudju odgajivacnicu na javnom forumu, u segmentu koji zauzima druga odgajivacnica.

Zakljucak: kad drugome jamu kopas, sam u nju upadnes!

Svi "SANDRINI" postovi izbrisani. Molim da se vratite na temu.

PS

Za "SANDRU":

Sta misliЕЎ dali bi bilo podlo s moje strane da objavim tvoj identitet, poЕЎto ja mislim da je jako podlo to ЕЎto piЕЎeЕЎ pod jednim nikom jedno a pod drugim drugo.

PS2

Niti pitajte niti Д‡u objaviti ko je "SANDRA" ali koristom priliku da obavestim junake koji piЕЎu pod viЕЎe nikova da Д‡u, kada procenim za potrebno, javno objavljivati ko se krije iza kog nika.

Evo tek sam sada vidjela sta se ovde desavalo .

Koliko vidim suvisni su moji komentari vec ste sve rekli o Sandri :lol:

Nego da se mi vratimo na temu o ovim ljepotanima g-đe. Dubravke .

Imate li novih slika bebica i kako napreduju ?

Draga Mrljice,

Bebe rastu, prekosutra im je cetiri nedelje.

Ovih dana cu ih slikati i postavicemo slike.

U subotu idem za Madjarsku, CACIB Hodmezovasarhey, i nadam se da cu zavrsiti Rosiju Madjarski Sampionat.Bice slika iz Madjarske.

Pozdrav od malih cupavaca.

Draga Danka puno srece i uspeha u Madjarskoj,i puno poljubaca malim bebicama salju Benny i Takili sa Novog Naselja :D :D :D

:lol: Д†ao Danka, pa drЕѕim ti pesnice za MaД‘arsku, mi se vidimo u Beogradu, a da mi je ponoviti veДЌeru iz Novog Sada pre neki dan!

Dry Bed ti stiЕѕe za tvoje bebice- tako ti je to nama "mamama".

Ajde "operi" ih tamo

Danas je u Madjarskoj odrzana CACIB izlozba u gradu

Hodmezovasarhely.

U katalogu je bilo prijavljeno 963 pasa.Izlozba se odrzava na jeko lepom prostoru Ergele sa ponijima.Zaista jako lep ambijent.

Rossi je dobio CACIB, BOB, BIS nismo cekali. zurili smo kuci kod nasih beba koje danas pune 4 nedelje.

Ovim je Rossi postao Sampion Madjarske.

Hvala Zafir na cestitkama.

Ocekujem od Mrvice da postavi sliku koju sam joj poslala, bice ih jos.

Da ne zaboravim, sudila nam je Petik Zsuzsanna.