timon

American Pit Bull Terrier - 12 deo

Recommended Posts

Xoli idi na AST stranu,i sve ce ti biti jasno. Nije za tebe i mene ta rasa,vec ova na cijoj smo temi sada,jer ono tamo su sve zelje,cestitke,i pozdravi,ko da im psi idu u vojsku.

hahahah genijalno (lmao)(lmao)(lmao)

Orion,bar pokusavam s`vremena na vreme da ih bacim na razmisljanje i zdravu diskusiju,ranije je bilo vise clanova koji su poznavali sustinu i hteli da diskutuju,sada nazalost uglavnom ignorisanje bilo kakve tematike(o kretanju se jos nikada nisam usudio jer bih bio proglasen ludim) i u pravu si na svakoj stranici ispracaj u vojsku.

Bez obzira,ipak se sve okrece,dovesce se stvari u red pre ili kasnije(nadam se)

Ne bih komentarisao onog deku sto je promenio rasu za 20 god,znamda je petljao stalno sa papirima. Petljaju i pitadzije,sve se zna ili sazna,ali neupropaste rasu zbog toga.

uzas

Xoli idi na AST stranu,i sve ce ti biti jasno. Nije za tebe i mene ta rasa,vec ova na cijoj smo temi sada,jer ono tamo su sve zelje,cestitke,i pozdravi,ko da im psi idu u vojsku. A polovina tih pasa se prodaje na AMSTAFF WORLD WIDE forumu....a valjaju nam neku sampionsku pricu. Ne bih komentarisao onog deku sto je promenio rasu za 20 god,znamda je petljao stalno sa papirima. Petljaju i pitadzije,sve se zna ili sazna,ali neupropaste rasu zbog toga.

(lmao) jeste! (lmao)

Danas majkooo ženiš svoga ast-a ženiš svoga ast-a... :D Mi smo ovde malo drugačiji. Malo malo pa hoćemo da se bijemo, al bar se ne uvlačimo jedni drugima u pedu. Zato ja i pišem samo ovde. Više volim da dobijem po nosu nego ovo drugo! :D:mrgreen:

kome nije problem, neka pogleda thunder rock topic. u predstavitte svoje pse i odgajivacnicu, prvi post na zadnjoj strani.

odgajivac pari sa psom koji ima kukove HD - C, i jel saada ovo u redu? :(

Guest
This topic is now closed to further replies.