timon

American Pit Bull Terrier - 12 deo

Recommended Posts

Dizzy 4 godine stara

Lepa, visoka, bistar pogled...

Sto se tice sakala, postoje krajevi u kojima nema zgrada i pse ne koriste da bi se setkali po parkicima, vec imaju svoju svrhu. Kao sto decko rece, kerove koristi za rad. Da vidim sakala da nekome davi nesto, odmah bi Simbi rekao "drz ga". Bez problema! Ne tece u njegovim venama krv maltezera. Da ima maltezera, ja bih ga podigao u nerucje i mazio da se ne uplasi.

Da se razumemo, ako ih je vise, i ja bih dohvatio toljagu, pa kom opanci kom obojci! ;)

Dizzy 4 godine stara

Lepa, visoka, bistar pogled...

Sto se tice sakala, postoje krajevi u kojima nema zgrada i pse ne koriste da bi se setkali po parkicima, vec imaju svoju svrhu. Kao sto decko rece, kerove koristi za rad. Da vidim sakala da nekome davi nesto, odmah bi Simbi rekao "drz ga". Bez problema! Ne tece u njegovim venama krv maltezera. Da ima maltezera, ja bih ga podigao u nerucje i mazio da se ne uplasi.

Da se razumemo, ako ih je vise, i ja bih dohvatio toljagu, pa kom opanci kom obojci! ;)

(y)(y)(y)(y)

Lep pas stvarno.. (y) Pa po meni pit bull za to i sluzi,da bude radni pas,ja imam uslove da moje pse tako odgajam i da tako zive..E sad kada neko zivi u gradu i drzi psa u stanu to je vec nesto drugo...

Moze pit mnogo vise nego sto neki ovde misle. Nije to macka, sposobni su oni za svasta, nije od secera pa ce da se istope. 200 godina oni jedu tvrd hleb, da bi se prema njima odnosili kao prema plisanoj igracki!

Ima li jos neko neku anegdoti il su svi vasi psi dobro zatvoreni po boksovima. :)

Naravno da nije macka, niko ne spori da je pit jedan od najsposobnijih pasa....ali jednostavno svako ima svoje vidjenje stvari.

Npr, nekome se ne svidja sto ja sa svojim psom radim napad-odbranu....meni se ne svidja sto neko izlaze svog psa riziku da bude ozbiljno povredjen, pa cak i ne daj Boze ubijen....opet nekom trecem se ne svidja sto neko sa svojim psom nista ne radi......kao sto rekoh.....100 ljudi, 100 misljenja. Bilo bi bezveze da svi isto razmisljaju ;)

.

Arise prelepa slika :inlove:

Hvala Argiope, tek sam sad video tvoj post :oops:

Otvori temu i predstavi svog Gipsy-ja, nemoj da te mrzi 8)

Svaka cast!!!Potpisujem svako slovo!!! (y)(y)

Ako je u stanu onda nije radni?

A dobro nisam se ja bas najbolje izrazio,mislio sam na one koji psa drze u stanu tokom dana ga malo prosetaju i to je to, ima i takvih ljudi..Daleko od toga da gradski psi nisu radni..

jovan89 :arrow: kucka lepo izgleda,mozes li reci od kojih je pasa?

obavezno!!! Što se tiče rukava, bez uvrede, ali ja još nisam sreo ozbiljnog odgajivača kod nas koji sa svojim ratnicima radi rukav. To mi je dovoljno! Dobre stvari ne treba menjati (čitaj kvariti). Sad svako po svojoj savesti. Neko može pita i da trenira da napada decu. 100 ljudi 100 ćudi. Ja mog neću to učiti nikad. Pre ću krenuti sa sklekovi, zgibovi, trbušnjaci ...

jovan89 :arrow: kucka lepo izgleda,mozes li reci od kojih je pasa?

obavezno!!! Što se tiče rukava, bez uvrede, ali ja još nisam sreo ozbiljnog odgajivača kod nas koji sa svojim ratnicima radi rukav. To mi je dovoljno! Dobre stvari ne treba menjati (čitaj kvariti). Sad svako po svojoj savesti. Neko može pita i da trenira da napada decu. 100 ljudi 100 ćudi. Ja mog neću to učiti nikad. Pre ću krenuti sa sklekovi, zgibovi, trbušnjaci ...

pozdrav svima!

ja licno nebi imao nista protiv da svog psa pustim na sakala ili lisicu kada bi vec doslo do neke situacije. pri tome napominjem da moj pas ima svega 8 meseci.

ljudi moj ker sinoc uhvatio zabu(zuta sa braon krugovima)odmah je ispustio i poceo da povraca,kija i kaslje,znam da kod nas nisu otrovne pa me bas zanima dal zaba ispusta nesto sto izaziva takvu reakciju?

ljudi moj ker sinoc uhvatio zabu(zuta sa braon krugovima)odmah je ispustio i poceo da povraca,kija i kaslje,znam da kod nas nisu otrovne pa me bas zanima dal zaba ispusta nesto sto izaziva takvu reakciju?

znam za slucaj gdje se pas igrao sa zabom i nedugo nakon toga,je umro,poceo pjeniti valjda ..

Moj drugi pas pored moskrija redovno jede zabe i gustere i nista joj za sad nije bilo, ja joj branim al ona kad ne gledam maznjava zabe kao luda... Isto drugarov pas jede zabe i nista :S Moskri to ne radi al me nece cuditi da pocne... strasno kako radi stvari koje radi ta kuja znaci pre je voleo macke kad je video nju da ih juri krenuo i on !

Alfu nije bilo nista od pola kese misomora tako da sumnjam da ce mu nesto biti od zabe,al procitao sam na netu da i te zabe luce nesto slicno LSD-u

Guest
This topic is now closed to further replies.