timon

American Pit Bull Terrier - 12 deo

Recommended Posts

Kos nas u selu poceli sakali da haraju..sinoc iskidali jednog kera i podavili kokoske komsiji...Zato ja veceras ostavio moja dva pita napolju pustena pa cemo videti sta ce biti.. :grin:

Ne pokusavam, moji psi imaju svoju ulogu,volim radne pse,moji psi idu u lov na divlje svinje..a pored toga jedan od zadataka je da zastite dvoriste..Ne vidim kako pokusavam da ih ubijem..

Kos nas u selu poceli sakali da haraju..sinoc iskidali jednog kera i podavili kokoske komsiji...Zato ja veceras ostavio moja dva pita napolju pustena pa cemo videti sta ce biti.. :grin:

svaka čast, jedna od namena pitova kada je nastajao bila je i uništavanje štetočina, pit-a koga šakal unakazi i nije pit, šakal je po izvorima vikipedije težak do 15 kg. Puna podrška.

Jel pokusavas da ubijes svoje pse ili sta?

Jedna anegdota o mom psu. Stvar se desila na selu zimi, RS. U one poratne godine bilo je dosta podivljalih pasa u coporima, redom su isli po selu i ubijali ovce da bi preziveli. Jedno vece su dosli po reket i do dvorista gde je bio moj pas (19 kg).

Moj blizak rod, stariji covek nije znao kako da odbrani stado a nije smeo ni prici coporu, jedino sto mu je palo na pamet je da pusti sa lanca mog psa (do tad ga nije preterano voleo zbog nekih kokosaka i prasica 8) ).

Ovaj mentol se bez razmisljanja zakucao u copor i bilans te kavge su bile 2 mrtva divljaka i rasturena banda!

Posle toga mu je taj stariji covek oprastao za te kokoske i te prasice. :)

Ne pokusavam, moji psi imaju svoju ulogu,volim radne pse,moji psi idu u lov na divlje svinje..a pored toga jedan od zadataka je da zastite dvoriste..Ne vidim kako pokusavam da ih ubijem..

Ako su isli u duetu na vepra, onda ne bi trebalo da im sakal predstavlja neki veliki problem, ali svejedno ne vidim poentu riskirati bespotrebno zdravlje pasa.

Ni u lov sa pitovima se ne ide tek tako :wink:

saashathehoghunter.jpg

dsc0092mbt.jpg

bullg.jpg

801eb34e.jpg

Ni ja ne vidim problem, sakal koji udje u naselje je problem. Sto zbog bolesti sto zbog stete koju nanosi. Vazno da je pas vakcinisan zbog moguceg prenosenja besnila!

Zivotinja, iz porodice pasa, koja je nesto veca od lisice, jako inteligentna, nece uci u sukob sa psom ako ne moze da pobedi. Ker koga su ubili verovatno je sitnije gradje. Mislim da ne zive u vecim coporima vec manji broj jedinki. Apsulutno nema nikakve sanse protiv dobrog pita (cak i vise njih) jer nema mentalitet napadaca vec kradljivca, i tezice da pobegne i izbegne povrede. Krupan i agresivan pas za njih nikako nije plen vec ozbiljna pretnja.

Dva pita u paru... sakal koji ti udje u dvoriste je prakticno (suicide)

Sto se tice "volim radne pse" (super)

Jel zna neko gde bih mogao da nabavim te pancire za psa,ili da mi date predlog od cega da napravim?I ja sam imao takav slucaj sa napadom drugih pasa,kod mene u dvoriste je preskocio sarplaninac..recu vam samo da je tog sarplaninca dugo lecio veterinar.. :grin:

Ahahaha,bravo,znas ti sta je dobro (y)

Bruce Lee izdanje rules!!!

Cik postavi to na AST topicu :grin:

Pozdrav

Korisnice "Kontrola_leta", objasni mi samo od kada to imamo "red nose" staforde?

Vidi sada, ako bih ti to objasnio onda bih sirokim masama morao da otkrijem i tajne o masonima, temlarima o tome sta CIA trazi na Beogradskom Bubanj potoku i slicno. A ti kao spijun si upoznat sa svim teorijama zavere i znas da se to ne sme otkrivati. Drzanje sirokih masa u zabludi i ne znanju je osnova spijunaze

Hahahahahah

Nisam video sakala uzivo, ali opet stojim iza toga da su divlje coporativne zivotinje koje opstaju tako sto ubijaju i kolju i zatim pojedu, prama tome, ne bih izlagao svoje pse opasnosti bespotrebno.

Moj stav naravno, neko drugacije razmislja.

Volim i ja radne pse, ali ne volim da se igram sa zivotom svog psa.

Inace sve najbolje tebi i tvojim psima. Pa javi da li je sve proslo kako treba. (y)

Guest
This topic is now closed to further replies.