timon

American Pit Bull Terrier - 12 deo

Recommended Posts

Inace, niko mi ne veruje da je pit, kazu mnogo je sitan za 5 godina :joy:

S obzirom na tako "dobro" poznavanje ove rase, ljudi sa ovim ruznima i malima nece ni imati problema, pre ce da strada teska kategorija (police)

i za nas kazu da smo mali za 5 godina ali nas bas briga (police)(police)

15wjtk8.jpg

"Ta glava je više klinasta u odnosu na staforda, dlaka je dosta problematična, znači to je dlaka mrtva, bez sjaja, i ono što je vrlo karakteristično, mogu se prepoznati po tome što kad idu u borbu, imaju ožiljke", kaže Ćurčić. "

(lmao)

A mogu se prepoznati i po tome sto kad ne idu u borbu, nemaju oziljke!!! (lmao)(lmao)(lmao)

Pa to je ona ista vest kojoj smo se svi ovde smejali pre 4-5 meseci, postavio je neko bio vec... Taj strucnjak sto kaze da u Srbiji nema pitova... Sta ce onda zabraniti, sliku pita na majici? Pozadinu na telefonu? Onog pevaca? :mrgreen:

Pa to je ona ista vest kojoj smo se svi ovde smejali pre 4-5 meseci, postavio je neko bio vec... Taj strucnjak sto kaze da u Srbiji nema pitova... Sta ce onda zabraniti, sliku pita na majici? Pozadinu na telefonu? Onog pevaca? :mrgreen:

Covek je korektan, pravi se lud i glup zakon jos vise predstavlja apsurdnim... Nas covek!

Meni se najvise svidja ona Simbina slika kad stoji na nekom uskom drvenom mosticu (clap) .

S obzirom na tako "dobro" poznavanje ove rase, ljudi sa ovim ruznima i malima nece ni imati problema, pre ce da strada teska kategorija (police)

Ko god ti to kaze, pitaj ga molim te sitan za sta? Ali ono satro, pa vi ste poznavalac rase?

Ko zna, mada sve vise stezu kais. Sve je manje ozbiljnih koji imaju zivce vise da trpe progon...

Ajde da iskoristim ovaj tvoj komentar pa da postavim jos jednom tu fotku i da se malo hvalim... :oops::giggle:

Stavrno je u tom periodu bio u odlicnoj formi. Pisah o tome ranije i popih ban pa da se ne ponavljam... :wink:

Lf3.ws064982-02.jpg

Ja imam druga koji je Pitbula dozivljavao kao zver, da je to velik pas,glavat,sirok,agresivan na ljude, da gde uhvati tu trava vise ne raste i onda kada se sreo sa ovim Pitovima od 15-25kg i jos kad je video kako su druzeljubivi sa ljudima razocarao se u pasminu maksimalno, imao je totalno drugu predstavu o njima.Mada da je u Americi i da sretne one Bulije onda ne bi :lol:

Evo jos jednog kera jako lepe gradje iz Blinky familije (tacnije istog dvorista). Mislim da je ovo Blinky Profesor!

Lep za razglednicu! Kazu da ovi kerovi i dosta jako grizu!

:arrow:(y)(y) ....pas je prva liga i vise!

Aj vi strucnjaci kazite mi kako razlikujete pitove od staforda. Meni je veoma tesko da ih razlikujem (shake)

Po duzini repa i boji noktiju na zadnjim sapama. Kad budes to provalio bices strucnjak i ti

sumnjam da mu mogu dati kaznu ako je on pse prijavio pre zakona... tako je zabranjeno u vise gradova pa nisam video jos nekog da ide ulicom i "hvata" pitove.

Da ali stvar je totalno drugacija kad te neko prijavi. Onda se postupa po nekim procedurama, a to vec moze da bude dosta nezgodno. Drzanje mislim da ne moze da bude retroaktivno, ali setanje vazi za sve... a zakonski okvir je ono prema cemu se sudija ili javni tuzilac vodi u postupku. ima tarifu od -do i mogucnost da i donju tarifu jos spusti uz olaksavajuce okolnosti, ali sve to dosta kosta...

tacno,ali ako si ti imao psa sta onda? ne mozes tek tako i uspavati zivotinju,pogotovo ako je socijalizovana. clan ovog foruma iz hr je imao slican problem. uspavali su mu psa,tuzio ih je i dobio je veliku odstetu (mislim da je 7500 evra ali nemojte me drzati za rec). pogotovo ako imas papire. moze vestak pevati sta hoce,ali ako odete na sud a oni ti uspavali psa to je...

kao kad bi neki saban dosao i rekao za amstaffa prvaka evrope,to je pit i oni ga uspavaju a pas vredi 5000 evra i ogroman gubitak za vlasnika. pa sve i da jeste pit,sumnjam da neko moze uspavati mirnog psa tek tako. mozda gresim...

zalosno sto je ova zemlja tako jadna pa nemaju ljudi ni da se teraju sa tim likovima po sudu...

Pare nista ne znace, mogu da daju i 10 000 e odstetu, ti gubis svog psa, a to je ono sto je bitno. Novac ne moze da ti vrati psa iz mrtvih.

Aj vi strucnjaci kazite mi kako razlikujete pitove od staforda. Meni je veoma tesko da ih razlikujem (shake)

edit: po nick-u i nacinu obracanja ostalim ucesnicima jedino sto mogu da zakljucim da vam je cilj provokacija. Takvim korisnicima nije mesto na BK forumu

@borkot77

Hvala! :wink:

@gr ch king

pa zato i kazem ne moze retroaktivno, samo na nove vlasnike, a novi vlasnici bi u tom slucaju obavezno trebali da se pokriju papirom da je staf, ali naravno, kod negoga ko je spreman da za vas eventualno laze na sudu.

@aris

U potpunosti se slazem sa ovim.

@StA TE briGa

Pa ja se u potpunosti slazem sa tobom. Sve cesce srecem ljude sa nekim kerovima i kad pitam jel to staf (misleci da je neki mesanac sa stafom jer izlozbeni sigurno nije a radnih stafova kod nas malo ima), odma namrstena faca i ostar odgovor "to je pit". Vise ne smem ni da pitam direktno, nego izokola. E sad ne znam da li je to zato sto razlika nema ili zato sto svasta srecem po ulici i svasta ljudi zovu pit!

Toliko od mene strucnjaka! :oops: Znaci i ja vise ne razlikujem ko sta zove i smatra pitom! Najgori su mi oni kekeci sto su siri nego sto su visoki i sto kad ih pogledas sa strane izgledaju kao da ce da se prevrnu napred jer im je glava ko pola tela!

Izlozbene odmah prepoznam, ali ovi mesani su valjda svi pitbulovi. :shock:

Ne znam sta ti mislis? Podeli sa nama tvoj stav? Mozda si ti veci strucnjak od nas ovde!

A i po oziljcima ih prepoznajem. To mi je najsigurniji nacin!

Po duzini repa i boji noktiju na zadnjim sapama. Kad budes to provalio bices strucnjak i ti

(clap)(clap)(clap)(clap):giggle::giggle: ...to care!

[quote name="@StA TE briGa

Pa ja se u potpunosti slazem sa tobom. Sve cesce srecem ljude sa nekim kerovima i kad pitam jel to staf (misleci da je neki mesanac sa stafom jer izlozbeni sigurno nije a radnih stafova kod nas malo ima)' date=' odma namrstena faca i ostar odgovor "to je pit". Vise ne smem ni da pitam direktno, nego izokola. E sad ne znam da li je to zato sto razlika nema ili zato sto svasta srecem po ulici i svasta ljudi zovu pit!

Toliko od mene strucnjaka!

Pare nista ne znace, mogu da daju i 10 000 e odstetu, ti gubis svog psa, a to je ono sto je bitno. Novac ne moze da ti vrati psa iz mrtvih.

naravno. ne daj boze da ti neko pipne arisa,taj bi zavrsio garant :)

naravno. ne daj boze da ti neko pipne arisa,taj bi zavrsio garant :)

Ne daj Boze, pu pu pu.

Ne volim da razmisljam i pricam o takvim stvarima, ali taj neko sigurno vise ne bi disao.

Guest
This topic is now closed to further replies.