timon

American Pit Bull Terrier - 12 deo

Recommended Posts

Evo i 12-og dela. Svi znate sta moze a sta ne. Nadam se da ce obilovati konstruktivnim postovima i da necu morati da reagujem. Srecno...

Timon

Interesuje me na primer koliko vasi psi izdrze da vise na gumi,ili koliko kilometara ih istrcavate..?Najvise sto sam cuo je otprilike sat vremena da visi ker na gumi..ne znam kakva su vasa iskustva..

Frenky-ja i Maxa sam imao prilike da vidim ali ne u akciji. Lepi kerovi na oko a i sposobni i ne bi trebalo da im fali gejma narocito ako povuku na Blinky-ja za koga kazu da je bio prava zvercica. Sve u svemu jako lepo dvoriste.

Frenky je Simbi deda sa zenske strane. Verovatno odatle Simbi ova seda njuska.

po novom zakonu drzanje pitova i setnja je zabranjena u kragujevcu kazna je do 10 000 eura

sta predlazete mom komsiji koji ima 2 psa u dvoristu cipovana i vakcinisana koje su sad prijavili za tu rasu

sta raditi sad ??? ///??? .... :-(

taj zakon nigde u svetu nema tako strog

Pretpostavljam da je vec bilo ali kakvo je misljenje iskusnijih u vidu usmeravanja psa na ovakvu vrstu rada? Licno bih voleo da kad nabavim psa pocnem da ga treniram na ovaj nacin.

Pretpostavljam da je vec bilo ali kakvo je misljenje iskusnijih u vidu usmeravanja psa na ovakvu vrstu rada? Licno bih voleo da kad nabavim psa pocnem da ga treniram na ovaj nacin.

(y)

Odlicna stvar (y)

Evo i od mene jedna slika za upis u 12. deo teme.

6-3.jpg

po novom zakonu drzanje pitova i setnja je zabranjena u kragujevcu kazna je do 10 000 eura

sta predlazete mom komsiji koji ima 2 psa u dvoristu cipovana i vakcinisana koje su sad prijavili za tu rasu

sta raditi sad ??? ///??? .... :-(

taj zakon nigde u svetu nema tako strog

tu je stvar veoma zajebana. Svako ko se i jednom našao u mašini sistema zna kako je teško nešto dokazati i ispraviti krivu Drinu. Taj zakon ne mogu da primene retro aktivno, predpostavljam, jer bi to značilo da svi koji već čuvaju treba da ubiju svoje kerove. Zaista osećam mučninu kad čujem ovakvu nepravdu!

ne prolazi to jer sudski vestak (inace poznati kinoloski sudija) ako on kaze sudija samo sleze ramenima i kaze glavno je misljanje sudskog vestaka o rasi i svemu

uzas

sumnjam da mu mogu dati kaznu ako je on pse prijavio pre zakona... tako je zabranjeno u vise gradova pa nisam video jos nekog da ide ulicom i "hvata" pitove.

ne prolazi to jer sudski vestak (inace poznati kinoloski sudija) ako on kaze sudija samo sleze ramenima i kaze glavno je misljanje sudskog vestaka o rasi i svemu

uzas

sumnjam da mu mogu dati kaznu ako je on pse prijavio pre zakona... tako je zabranjeno u vise gradova pa nisam video jos nekog da ide ulicom i "hvata" pitove.

Da ali stvar je totalno drugacija kad te neko prijavi. Onda se postupa po nekim procedurama, a to vec moze da bude dosta nezgodno. Drzanje mislim da ne moze da bude retroaktivno, ali setanje vazi za sve... a zakonski okvir je ono prema cemu se sudija ili javni tuzilac vodi u postupku. ima tarifu od -do i mogucnost da i donju tarifu jos spusti uz olaksavajuce okolnosti, ali sve to dosta kosta...

DRuTI3563442-02.jpg

Evo jos jednog kera jako lepe gradje iz Blinky familije (tacnije istog dvorista). Mislim da je ovo Blinky Profesor!

Lep za razglednicu! Kazu da ovi kerovi i dosta jako grizu!

uzas

ako sam dobro shvatio taj zakon su donele gradske vlasti.pitanje je što kaže zakon na državnom nivou...i da bitno je sa sigurnošću znati što točno kaže "taj zakon"

Simba iz mladjih dana...

Meni se najvise svidja ona Simbina slika kad stoji na nekom uskom drvenom mosticu (clap) .

Arise prelepa slika :inlove:

Evo nas pre nekoliko meseci, konacno izasli iz kuce

4kr9_7a6_u90w6.jpg

Inace, niko mi ne veruje da je pit, kazu mnogo je sitan za 5 godina :joy:

S obzirom na tako "dobro" poznavanje ove rase, ljudi sa ovim ruznima i malima nece ni imati problema, pre ce da strada teska kategorija (police)

Guest
This topic is now closed to further replies.