timon

French Bulldog, Francuski buldog, Sekcija 11, FCI 101 5. deo

Recommended Posts

Lepa rasprava sasvim slucajno i ja imam nesto da dodam a imam i par pitanja. Su ring znate li vi nekog od gore navedenih stancera i saradjujete li sa nekim o nijh i jos jedno pitanje zasto ste bili banovan na temi o pitovima. ?

Koji je trenutni svetski sampion aktuelni i imate li sajt odgaivacnice gde zivi

hvala

svjetski prvak (aktualni) je dashin dom impressario, a kissbully jw je evropski BOB :)

Pozdravljam sve ljubitelje ovih simpaticnih pasa, evo, da se pridruzimo i mi, jeste da smo sicusni jos uvek,ali porascemo i mi ... ;)

331f4h3.jpg

Plava boja,koliko ja znam,standardom nije priznata ... ima ih u Mađarskoj ... štenci koštaju 2000 - 4000 eura i prodaju se za SAD. :idea:

Plava boja,koliko ja znam,standardom nije priznata ... ima ih u Mađarskoj ... štenci koštaju 2000 - 4000 eura i prodaju se za SAD. :idea:

ne samo da nije priznata nego, navodno, ti geni koji stvaraju plavu boju mogu uzrokovati sljepoću, ispadanje dlake itd....evo tu piše http://www.maximefrenchbulldogs.com/French%20Bulldog%20colors.htm, a ima i na drugim sajtovima

fora fotka :)

Simpatican sajt ali meni ovo malo zvuci nemoguce.Sta je sa drugim plavim psima?Nemoguce je da samo kod francuza postoji taj problem.Onda vajmarski pticar ne bi ni postojao.