Petite

Belgijski Ovcari-(Chien de berger belge FCI:1.1-15) 2.dio

Recommended Posts

Pa ispravice ga ,sad kad si mi rekao.

Evo grci malo treniraju svoje peseke,ima Malinoa,i Njemackog Ovcara.

Ma i ja postujem svaciji izbor na koji nacin zeli raditi s psom.IPo,Francuski,Belgijski,Ruski Ring,K9,.bocadura 10 ,Saharov.

Ja ne volim prestabilne pse i ne volim da on prati nekog kad netko dođe u dvoriste,nego volim da ga ne primi u dvoriste,da je bucan.Hebiga svatko ima svoje.

Evo prijatelj mi je slozio novu stranicu,stavili smo i mace :giggle:

Petite,u mom selu :giggle: ljudi drze pse po danu sa strane ili iza kuce,kad se spusta vece psi su ispred kuce do ujutro ,oduvjek je to dobro funcioniralo.Gradski psi ne moraju niti posebno najavljivati strance,to je cak zakonom zabranjeno,dok s druge strane lopov moze krasti pa bi ga ne ometati u njegovom poslu.

U jednoj knjizi koja se zove Saharov psi cuvari se dijele u dvije skupine,pas strazar koji laje dize buku,i pas cuvar koji doceka nepozvanog gosta i cutke ga ujede.O tome bi se dalo puno pricati.Pa sad kako kom drago.Pozdrav tebi i ekipi na temi.

Petite,Jednom si mi rekla na temi Bandog ,da ja ponekad zaboravim da su psi samo kucni psi a ne psi iz sume.Imala si pravo,ponekad se malo pogubim,sta se moze,ipak su to godine krive. :grin:

Pozdrav svima,

Novi sam na forumu, ali ne i u odgoju, tako da se nadam da cemo se lepo druziti i razmenjivati misljenja i neistomisljenja.

EDIT

:wink:

Ove je Bozo radio, ja imam samo snimke :)

Zao mi sto nisam i ja svoju kaFenu zivotinju povela, da i njega malo pustim, atraktivan je dosta. Da sam znala da cete doci, povela bih ga, iako ga nisam izlagala.

Kujica mi je super ....ja volim dinamitne kuje,a ova je bas ono sto se meni svidja.

dccfb9e29ef4.jpg

Dobar danima li netko web stranicu od solde iz Srbije,cuo sam da ima super pse koje prodaje policiji,pa da malo vidim kako rade,kako cuvaju.?Hvala unapred.

Dobar danima li netko web stranicu od solde iz Srbije,cuo sam da ima super pse koje prodaje policiji,pa da malo vidim kako rade,kako cuvaju.?Hvala unapred.

Mislis na Sodu iz Uzica??? Ima sajt: Smoke on The Water, potrazi na netu...

ja kad gledam ova dva psa cuvara vidim dva psa koji laju na stap i kad su ga se dohvatili mozes im ivneti celo skladiste :grin: a da im se baci koska verovatno bi se dali i maziti :grin:

malinoa je najjaci

pozdrav svima

Treba mi savet stručnjaka!! Pomozite! Želeo bi da nabavim sebi belgijskog ovčara terviren, ali nisam siguran koliko je to pametno pošto vladam samo osnovama dresure a ne želim da prepuštam to drugima! Ne očekujem da moj budući pas ide na takmičenja ili nešto slično već me samo interesuje da li to što bi imao samo osnovnu dresuru može da utiče na bilo koji način loše na njega!