del Absinthium

Srpski Trobojni gonic

Recommended Posts

Malisa na trecoj (mislim da je isti i na pretposlednjoj slici) ce da bude pravi lepotan, samo ga dobro ocuvaj, I ja sam ostavio jedno musko stene za mene, trebalo bi da ga slikam ovih dana, preskace mi ogradu od metar i po i izlazi iz boksa bez problema, sad je vezan, stra me da ga ne kupi neko za dzabe,

@ stanosikako su lajke podnele ovu vrucinu

Dugo niko nije nista pisao pa sam prestao da pregledavam forum.Malisan na prvoj i pretposlednjoj slici je isti.A tog na trecoj slici sam vec prodao. Isto to mislim da ce biti mnogo lep ker a,otac mu je moj ker sa avatara....

Sto se tice lajki,nekako su prezivele ove paklene vrucine i sad uveliko radim sa njima na terenu.Ovih dana sam dosta radio i sa gonicima pa cu sutra postaviti slike i klipove da i vi pogledate.

Ovaj mi je pas uz posavce i istarce, meД‘u najljeoЕЎim u goniДЌima.

Zanima me kolikoi ste upoznati s oЕЎtrim tipom dlake u ovog psa?

Meraklija slabo si jih postavio, cini se mi, da su jako velike, reci visino.

Obe su kuje koliko vidim, a ona ЕЎto sedi je bolja. NeЕЎto slabo se vidi boja .

Boris

Neznam da li vam je poznato, jedan od nasih najboljih trobojaca ako ne i najbolji (sigurno najtrofejniji) BEST iz Velikog Siljegovca ubijen je tri dana posle CACIB-a Vlasotince

Nama nisu potrebni neprijatelji mi sami sve svoje unistavamo, Ili neko otruje psa, ili se nadje neki idiot od lovocuvara pa ubije psa zato sto je divljac presla u rezervat a pas nije znao da cita pa nastavio za njom, zna li se kako je ovaj zavrsio?