del Absinthium

Srpski Trobojni gonic

Recommended Posts

pozdravljam sve ljubitelje trobojnih goniča a i posetioce ovih stranica.

Evo kod mene ima malo prinove .......

Kuja Vidra na svet donela je malo štenadi ali dosta je i ovoliko 4 zdrave jedinke dok je 5 ti uginuo prilikom okota a po meni bio je najbolji.

Evo i sličica da pogledate malo.....i naravno po koji komentar bilo loš....ili dobar.

mojitenci.jpg

Uploaded with ImageShack.us

pozdrav kolega. Dobri trobojci...šta loviš njima????

a evo šteneta ... mog budućeg stuba uzgoja STG-a

na slici su mahom sve "curice" koje ne propuštaju ni trena igranja sa štencima.

Pozdrav!Lepotici! (clap) Da sa ti zivi i zdravi!

A ovo je Tigra ima 5 meseci.

7e65d12f4a88.jpg

d8b40afc3a94.jpg

Nazalost nemam osim kada je bila stene,preokupiran sam trenutno pticarima tako da ne znam koliko cu jos dugo da je cuvam a imam jos jedn33mbfdg.jpgu zenku od 3 god.

Ovo je zenka Monaliza (3 god.)

Pozdrav svima,

udomili smo kujicu koja sad ima 4 mjeseca. Mnogi su rekli da ima trobojca u sebi. Prilažem slike i molim poznavatelje pasmine da pokušaju prepoznati pasmine u ovom štenetu.

Ne znam jesam li pogodila temu, nadam se da jesam. :giggle: Hvala.

(Na drugoj slici štene o kojem pričam leti s kauča, ovo na podu je naš bigl)

2ltivr7.jpg

125s5rc.jpg

pozdrav druze bracalic posle duzeg vremena, bogami ste se obogatili ti i plameni bas lepo sila su stenci javi ili postavi sliku da vidim kako napreduju,ujedno htedoh da te pitam za savet i za iskustvo vezano za cuvanje trobojaca zimi,naime poznato nam je kakva je nemila prola zima bila zanima me u kakvim uslovima cuvas trobojce pretpostavljam da su napolju jesi li nesto posebno pojacavao kucicu i neko iskustvo kako podnose niske temperature,voleo bih da i plameni doda svoje iskustvo ako je moguce.

pozdrav za druga Miljkovića.

Zima kod nas u homolju zna da bude surova i nepredvidiva. Susrećemo se sa raznim situacijama sa našim ljubimcima počev od adekvatnog smeštaja pa do izvodjenja u teren gde od ove godine na svakom koraku vučiji tragovi tako da je opasno pustati mlade kerove da idu daleko. Što se tiče uslova onisu takvi kakvi jesu, dobra i jaka kućica od drveta obavezno ,obložena ter papirom i preko tablama salonita ili nečeg sličnog, otvor za ulazak veoma mali koliko ker da udje u kućicu i otvor suprotno od duvanja vetra i nanosa snega. Mada kada su pušteni nadju oni bolje sklonište kao npr.senjak to im dojde kao hotel :) :)

Hrana u ovo doba godine mora da bude dosta "jaka" da goniči koji su u ovo doba godine veoma aktivni, da ne propadaju i time nanesu neku bolest.

nemam skoriju sliku ali evo tri štenaca na jednome mestu dok je četvrti kod mog ujaka i malo je dalji od mene. Inače ovo su ponosni vlasnici a ujedno i članovi podmladka moje grupe i sekcije.

kumh.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Druze moj od tebe ima sta covek nauciti a bogme i vedet,sta reci sem masala.sto bi rekli nemoras nista reci sve si pokazao,za savet ti hvala znaci mi puno,nabavio sam stene letos od dragana veljica iz v.banje sad ima 6 meseci postavicu ti sliku bas me zanima misljenje nekog kao sto si ti voleo bih da mi odgovoris sasvim iskreno jer to pomaze nikako ne odmaze,polako pocinjem da ga izvodim nemam nesto puno sto bih mogao da ti kazem sem da njusi trazi ali nesme da se odaljava puno do nekih 50 metara mada ga izvodim sa jos jednom posavkom isto 6 m i ona se uci ali ona jos i bojazljiva neki savet bio bi od koristi od tebe prvenstveno sto znam da su ti sugestije prakticne,sto se tice kucice ovako izgleda,

Druze moj od tebe ima sta covek nauciti a bogme i vedet,sta reci sem masala.sto bi rekli nemoras nista reci sve si pokazao,za savet ti hvala znaci mi puno,nabavio sam stene letos od dragana veljica iz v.banje sad ima 6 meseci postavicu ti sliku bas me zanima misljenje nekog kao sto si ti voleo bih da mi odgovoris sasvim iskreno jer to pomaze nikako ne odmaze,polako pocinjem da ga izvodim nemam nesto puno sto bih mogao da ti kazem sem da njusi trazi ali nesme da se odaljava puno do nekih 50 metara mada ga izvodim sa jos jednom posavkom isto 6 m i ona se uci ali ona jos i bojazljiva neki savet bio bi od koristi od tebe prvenstveno sto znam da su ti sugestije prakticne,sto se tice kucice ovako izgleda,

Zdravo brate!Stene je super!Pozdrav za Dragana,od mene,ako ti se javi!!!Rekal si da ima 6 meseci,ja mogu da ti kazem sada samo da ga vodis na teren,svaki dan.Kada ima sneg ne smej da ga vodis!Mart,April ovo e vreme za tebe i ovo stene.Bracailic ti e sve rekal,dobra hrana i kuca!Sada da postavim dva linka za slike,da vidis kako,ce izgleda tvoe stene u buduce :wink:

http://s020.radikal.ru/i722/1212/e3/fe8eb24609d1.jpg

http://i064.radikal.ru/1212/89/885bda1521e1.jpg

Plameni stari druze odavno te nema pozdrav za tebe,je li to dobri stari astor,masina sta da se kaze drugo,sta si mislio pod tim da ga ne izvodim sad po snegu,ima li neki razlog za to,kad cu da dobijem stene od astora taman da i ja i velja povratimo krv ovamo mu pokrali kerove.

Plameni stari druze odavno te nema pozdrav za tebe,je li to dobri stari astor,masina sta da se kaze drugo,sta si mislio pod tim da ga ne izvodim sad po snegu,ima li neki razlog za to,kad cu da dobijem stene od astora taman da i ja i velja povratimo krv ovamo mu pokrali kerove.

Na treca i cetvrta slika je Astor,a na prva i vtora je njagov sin Arap.Bas kao Arap ce izgleda tvoe stene,veruj mi siguran sam.Astor stvarno je masina,u jedan dan,pred njega sa razlika oko 2 sata sam ubio 2 svinje,kazem ti lud je.Hvala Bogu i Draganu da imam ovaj pas!!!Da ne vodis sneg,da!Na sneg e lakse,trag se vidi i pas ide na trag vizualno,ne radi s nos.Da dobies stene ot Astor za sada nema razloga.Neman ni jedna skotna trobojka.Sada je sezon za lov!Tigra mi e postradala tezko u lovu.Luksaciq na tazobedrena stava,pa operaziq i razporena oko 15sm.Ali sada je super,imala je sreca da ima dobri doktori.Nesmem da kacim sliku da nema neka kazna ot moderatori,ali ovu je link,da vidis sta radi nerez.

Bas je postradala i to dobro,bitno je da se oporavlja cuvaj je i stedi neko vreme,sta da ti kazem,postavicu ti slike od malog Arapa da vidis kako sad izgleda,izvodim ga i kada je na terenu netrazi da se igra vec radi njuska ali nesme da se odalji od mene vise od 100 metara,pokusavam da ga ohrabrim,imam kod prijatelja gater ne znam da li je rano da ga probam ima 6m pa reko mozda i da sacekam da prvo protera pa da ga pustim u gater

Bas je postradala i to dobro,bitno je da se oporavlja cuvaj je i stedi neko vreme,sta da ti kazem,postavicu ti slike od malog Arapa da vidis kako sad izgleda,izvodim ga i kada je na terenu netrazi da se igra vec radi njuska ali nesme da se odalji od mene vise od 100 metara,pokusavam da ga ohrabrim,imam kod prijatelja gater ne znam da li je rano da ga probam ima 6m pa reko mozda i da sacekam da prvo protera pa da ga pustim u gater.

Eto vidis igrom slucaja se isto i zovu bas te potseca na njeg je li