del Absinthium

Srpski Trobojni gonic

Recommended Posts

DVE NOCNE SPECIJALKE U BLACU

K.D"Blace" iz Blaca organizuje 19.juna,ove godine

I Specijalizovanu izlozbu Ex Yu gonica i pticara.

Pse ce ocenivati kinoloske sudije:Vlada Videnovic-gonice,

Milic Ralic- pticare.Pocetak manifestacije

zakazan je za 19 casova. Prijava za psa iznosi 1000 dinara.

Dodatna obavestenja kao i prijave mozete izvrsiti na telefon 065/865-59-31 Marko Pavlovic.

KRAJNI ROK ZA PIJAVU JE 15 JUN.

Hvala lepo drugari na komentarima.

Čekamo sezonu kada će mo startovati... ali ona nekako za sada je još daleko.

Do tada odmor, izležavanje na suncu i lepom vremenu, a i čuvanje domaćinstva koje Bobi sasvim odlično radi.boooxt.jpg

@bracailic Sve cestitke,svaka cast na devojcici i psima.Extra, skoro ste mi suzu iz oka izmamili! Zatecen sam skroz. Obozavam ovu rasu ali je glupo drzati je zatvorenu u stanu. Zelim Vam od sveg srca sve naj naj bolje u radu i svako dobro!

Nisam mogao da se suzdrzim da ne iskomentarisem

veliki pozdrav svima.

SaleZ :arrow: puno hvala na ovakom lepom komentaru i šta na ovo da ti odgovorim... trudićemo se da u ovom ritmu i nastavimo. STG je po meni pravi lovački pas i velika je šteta ako se on ne vodi u lov ,zamenaruju mu se njegovi instinkti,njegovi nagoni i sl. Mada kao rasa za mene restavljau jednu od lepših pasmina i drago mi je da sam je zavoleo, kao i moje ćerke koje se takoreći ne odvajaju od njih.

Nadam se da će biti još ovakvih slika iduće godine, samo da mi poraste malo i ova mladja ćerkica pa da se slikaju sa svojim ljubimcima. Na prošloj strani čini mi se da su lepše slike , ali evo jedne koje nisam ovde pokazao.

Pozzz svim zaljubljenicima i posetiocima ovih stranica.

jokiliii.jpg

Hvala na komentaru beagle :arrow: pita me ćerkica šta znači ovoliki smajli :inlove::inlove::inlove::inlove: ali shvatila je sama da je to nešto lepo.

Ivane druže kako je kod tebe šta se radi, ja ti jednom pisao na onaj br ali ti se nejavi. Kako je tovja ekipa.

A ako bog da za neki dan treba prinova, a od ove kuje na slici sledećeg meseca.

Pozzzzzzzzzzzz posetiocima ovih stranica

93816336.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Hvala druže aco.

Nadam se da će mene a i buduće vlasnike dobro služiti u lovu, to mi je bitno... rad rad rad rad... a polako gledamo i lepotu.

A evo ovako mi pokušavamo da savladamo tropske dane, sreća tu nam je reka Mlava pa skoknemo ovako skupa na rashladjenje.

svotroje.jpg

Miki super je slika a i trobojni ti izgledaju extra (clap) samo veliki ljubitelji gonica ne odustaju i pored tolikih nameta a sve krace sezone (y) u rad tvojih gonica uopste ne sumnjam tako sam siguran da ce i stenci zauzeti mesta koja im pripadaju i dokazati se na terenu samo zdravlje da ih posluzi,ima li neko mesto za kupanje u ovoj predivnoj recici......poz

Hvala Aco na komentaru..

Ma nikako da dodje taj mesec da krenemo, svinje počinju sa nanošenjem štete na njivama a kod naših meštana... sve oči uprete u nas..... i pitanja ..... pa što tako....pa što.... i što.... . Šta god da im kažemo ljudi to ne shvataju.

No polako pa sigurno. E ima jedan malo veći virčić naviše gde smo se slikali dobar je za kupanje, a i za hladjenje ovih opakih životinjka.... LAVOVA....JELENA... :grin::grin:

A evo još jedne sličice.... trobojci uključili errr-condison ne mogu da se povrate :giggle::giggle:

mlava.jpg

ajmo gde ste trobojžije, bliži se naša sezona.

evo ja sam pokušao u jednoj slici napraviti prezentaciju mojih pasa, nadam se da je uspelo......

Kako vam se čini.

lov11121.jpg

Pozdrav neške.

Lisko radi sve na šta se pusti, naj bolji rad ima na lisicu , a meni je to svestrano upotrebljiv pas. Ja bi voleo da je čist svinjar ali on to nije.Štence od njega nemam jer mahom ostavljam od njegovog oca da izvučem nekog po radu nalik njemu. Sezona lova je počela i to ODLIČNO. Danas je moja grupa odstrelila jednog veprića oko 90 kg, nije loše za početak ali što mi je drago kerovi su veoma dobro odradili s obzirom da je sezona tek počela. Slika će izostati na ovoj stranici pošto je to zabranjeno.

Pozzz svima vama koji posećujete ove stranice.