del Absinthium

Crnogorski planinski gonic

Recommended Posts

Bock.Dali ti je kuja u neko srodstvu sa Ninetovim kerovim,ako nije od kojh je kerova?

Nije u srodstvu sa Nininiim psima,doneta je iz Krupnja

Pozdravio bi sve kolege ove plemenite rase.Pla.g lovim skor dvadesetak godina jer ih moj kosija toliko drzi,ja sam poceo od pre pet godina.Ovo su moji psi,potreban svaki komentar :) picture2528.jpg

Kuja je pet godina i za mesec dana ocekujem stence a muskarcic je stene od osam meseci koji se pokazo odlican u lovu.

Igore kojeg su porekla psi?i kako prolaze na izlozbama,posto kazes da su radni

Kuju je cuvo moj komsija i on je vodio po izlozbama inacece sedam puta je vodio i ima sedam titula prvaka rase.Otac joj je isti kao Ninetovom Bleku,to je ker Nina zna cuvo ga je dan nas drugar i z mog sela. Za kerica nisam vadio rodovnik jer njegov otac nije imo,iskreno cenim kera na terenu a izlozbe su lepa stvar ali nekad sudjenje ume da zaboli

Igore,pa zar je kod vas dozvoljeno loviti sa psima bez rodovnice?Kod nas bez pozitivne tjelesne ocjene ne može ni u lovište,a za ocjenu treba rodovnicu.

LP Tjaša

Lunca druze, na zalost je tako,zakonski nije dozvoljeno, ali to niko ne kontrolise pa vecini papir ne znaci nista,mada znam lovista u mojoj okolini gde su udruzenja taj problem dovela :cry: u red.

Kod nas niko više i ne razmišlja o lovu sa pasom bez rodovnice.Imamo drugčiji problem.Svi hoču imati kuje i pse za priplod,a težko je nači dobre primjerke.

LP Tjaša

Boc1ky :arrow: Strasan je taj muzjak na gornjoj slici. Mozes li malo reci kakav je na terenu?

Retko lep muzijak,iako je jos uvek stene ima skoro godinu dana.Svinju je poceo da radi od svog sedmog meseca!Isto tako dobro radi i zeca i lisicu

Guest Mile Todorović

pa dobro ljudi, ima li jedno stene za mene da mi neko proda? jos nisam imao ove rase, a planiram vec odavno da nabavim. pozdrav svim ljubiteljima gonica

Ako ti treba nesta oko alpinaca ili neki odgajivac pitaj, sve sto mogu da pomognem tu sam,NEMOGU DA POSTAVIM SLIKE ,od skora i ja cuvam C.P.G. ili sam na netu bio par meseci i dobro sam izvagao od koga cu da uzmem jer covek u danasnje vreme ne moze nikome da veruje

Pozdrav svima.

Zdravo Boky legendo.

Sliku koju sam postavio malo pre nešto nije u redu nije otvorenka kompletna, ili je kod mene tako. pokušaću ponovo da je postavim.

Ova kuja je od mog drugara Srđana iz Trstenika. Poznato mi je da goni svu divljač. Ne mogu više da kažem ništa jer sam načuo da su mu je neki tipovi otrovali. Inače on ima još dve kuje istog kvaliteta i koje su veoma dobrog radnog potencijala. Poreklo odakle vuku ja stvarno ne znam ali raspitacu se i izneti na forum.

ppllaann.jpg

pozdrav ljubiteljima crnih gonica.

Evo ovako naj bolje ja da vam dam boj telefona od vlasnika ove kuje i on ce vam naj bolje reci sve sta vas interesuje u vezi nje.

telefon je 0638280008 vlasnik se zove Srdjan.

Pozdrav od mene i mojih sarenih.

picture2510.jpg

Juce mi se ostenila kuja,ima 13kom.10m i 3z.neznam sta da radi sa njima,zao mi ja da im ja vrsim selekciju.Ako je neko zaintersovan a ima kuju za poturanje stenad neka mi se javi da mu poklonim neko stene.

POZZ!!!