Sign in to follow this  
kdstig.info

CACT specijalka za NKD - 16.04.2011 - Pozarevac

Recommended Posts

Zbog Evropskog šampionata za NKD ptičare, koji se održava u Holandiji, obaveštavamo sve zaintresovane, da će Klub NKD ptičara iz Požarevca, tradicionalnu specijalnu utakmicu za rasu održati u subotu 16.04.2011., a ne kako je objavljeno u kalendaru 10.04.2011.

Dakle, 16.04.2011, CACT specijalka za NKD, sutradan 17.04.2011, 2 X CACIT otvorena.

Skup za obe utakmice u restoranu Ljubičevski raj u 8.00 h

Izvinjavamo se zbog promene termina i ujedno pozivamo sve zaintresovane da svojim prisustvom uveličaju utakmicu i time održimo njen rejting, najprestižnije za rasu !

Vise informacija mozete dobiti na 063 89 00 00 5 ili http://www.kdstig.info

S postovanjem

Klub NKD pticara Pozarevac

klub%20nkd%202.jpg

Predvidjene sudije:

G.Nianios (GR) - predsednik Kurzhaar club of Greec,

I.Frangelis (GR),

Markovic Predrag,

Jovan Petrovic,

Dejan Vasic i

Stamenkovic Slavisa

Nakon konsultacija stručne komisije Kluba NKD iz Požarevca i sudija ,koji su sudili baraže na specijalnoj utakmici za NKD CACT, dana 16.04.2011. i na međunarodnoj utakmici CACIT,dana 17.04.2011.doneta je odluka da se g.dinu Đorđević Živoradu,zbog lažiranja dokumentacije psa koga je prezentovao na specijalnoj utakmici,poništi titula CACT !Ukupni pobednik specijalke je Predrag Dragačevac iz Obrenovca sa psom Tango del Cakić!Čestitamo! (clap)

Uskoro detaljnije informacije sa slikama.

Pozdarv

PANIC KOSTOLAC :arrow: Svaka cast za iskrenost, zalosno je da se tako nesto desi na Specijalki i uopste na nekom takmicenju.Samo je upskana jedna lepo organizovana klupska utakmica,koliko sam cuo od drugova koji su isli kao posmatraci.

Sta se desava sa titulom koju je dobio na CACIT-u? Jer zbog podmetanja laznog rodovnika i obmane bi mu u Francuskoj zabranili da se takmici i sve titule bi se ponistile. A zabrana moze da bude i do 10 godina.

Sigurno jedna od najjacih specijalki u poslednjih desetak godina!I po kvalitetu,broju pasa,terenima,divljaci,organizaciji...Treba nam vise ovakvih manifestacija u Srbiji!

Cestitam organizatoru!

Pretrazujuci slucajno pronadjem CACT specijalku 16.04.11.Pozarevac kada se desilo sto se desilo i da se izvinim g.panicu istina sta je napisao,posto je potvrdjeno i na sajtu kluba.Sa g.panicem sam se upoznao u Smed.Palanci momak mi deluje vrlo korektno,da bi pisao nesto a da nema nista.Ali me cudi organizator sto je dozvolio takmicenje 17.04.11.god.isto tome koi je pokusao da narodski receno muva pa makar on bio i licno presednik.Nista licno ali ovo pisem radi ljudi koi hoce da kupe kvalitetno stene roditelji sve sami sampioni u radu i eksterijeru a njihova deca uz veliki trud i ulaganje zasluzuju u lepoti jaku 3 a u radu gleda br. cizama koi nosite za karakter i da se ne pita.Ja se izvinjavam ako sam bio naporan,svi mi u sebi imamo negativnih osobina ali tu je organizator koi mora to da suzbije bilo da se radi o utakmicama u radu ili izlozbe.Spostovanjem vas pozdravljam

Cestitam organizatoru bukvalno na svemu;Narocito mi se dopala njihova medjusobna saradnja,spontanost...bez kompleksa,dizanja tenzija,ljubomore,pametovanja, itd..iako se radi o 5-6 ljudi koji su odgajivaci,sudije,profesionalci.....kinoloski radnici u pravom smislu reci;Predvidjena je kontrola mikro cipova,nije se odradilo,dogodine bice i to i jos nekih korisnih, formalnih, ali pametnih stvari ;Samo napred vi ste posle niza godina iz jedne svetle tacke na evropskoj karti NKD prerasli u jedan brend,domen,prestiz...Hvala za nezaboravno druzenje;Pozdrav za Jovu,Bobana,Caku,Boru,Dejana,''Stazistu''...itd (Pozarevac-Guca-Exit pa sto praznih mesta)Pozdrav iz Cacka!