Emil-1

Odgajivacnica DD i NLT Sirijus

Recommended Posts

Boro, kao što sam obećao, postavljam tri slike sa prolećnih ispita u Ritiševu i Vršcu, kao i na dodeli priznanja, mada si na njoj leđima okrenut.

VJP-Ritievo2007-1.jpg?t=1304852820

VJPVrac2008-1.jpg?t=1304852820

Bora4.jpg?t=1304852820

bora sirijus :arrow:

Boro trazio si evo ti(cisto da ti se poveca gledanost) :

Kaze uros fisakov 42 da je jako dobar i da zna sa psima a ja mu neverujem.Pogotovo to sto kaze za NLT-a,jel moguce da je tako kako kaze ili izmislja?

Ma ja neverujem da on uopste ima pse.Pa nigde ni jedna slika njegovog psa.

Pozdrav.

Ps-Nek ti je sa srecom. :wink:

E pa. bo RO moras jos dugo, mo ras da. radisi i slusassss starie slusas i naucis a ne ttakko s brda s dola.nemos bez znanjanja nista u zivotututu tu da uradis paniu kinokologiji.

tacka zarez aj zdravo.

Boro evo mog manekena,

29olu2s.jpg

34dl6x5.jpg

10dz1ts.jpg

a što se druženja tiče i još ako završimo posao

avhaaf.jpg

koliba je tu. Za nekog mogu da dođem i lično :lol:

Aco mozes druze da dodjes ako ti bata veruje. (thinking)(thinking) ali ponesi obavezno to sto stoji pored tebe na zadnjoj slici. E hvala ti puno na batinim i Bakijevim slikama. Ima kuma sta da vidi. Dali je to sa Hegevalda?

Boro, prvo da ti cestitam na 125o otvaranja za samo 1-2 meseca, presisao si neke "velike" odgajivace! Saljem ti sliku Giovea iz Subotice jer je na taj fazon i Banna, nadam se da ti odgovara? Jos samo da promeni zube i eto iznenadjenja! A od Saf Fille i Peleta, koja ti se svidja, mozda je bolja ona Nemanjina slika, koju ja jedino kvarim ( kako si ti u jednom komentaru napisao ) "zbog svoje lepote". Doci ce i tvojih 5 minuta, nadam se vec sledece godine!

Pozdrav,Sinisa Vukanovic.

slika0788.jpg

Uploaded with ImageShack.us

slika0793d.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Hvala Vuce na slikama. jako lepo stene. Nemanja. Slobodno izaberi stene od pelea ali na ovoj slici :grin: J.B.G. majstor je majstor.

Boro neces mi verovati ali ja je i ovde vec vidim..,naaaaravno ako se "neke" stvari nameste(zna Vuk o cemu "divanim") .U svakom slucaju ne volim te sa lisom :wink:

Obavestenje za sve + slike gde oni momci leze na zelenoj travi. Svi su vakcinisani protiv ujeda krpelja popili su po nekoliko vakcina tako da su bezbedni. Sta ces Vuce kad ti vise volis da jedes [bez b ili sa b (thinking) nego da pijes, zato dalje debelo dupe od zelene trave, ili dodji na vakcinaciju pa pole ako si alergican (puke)

Pa dobro Boro kad ces te slike postaviti ? puno ti dvoriste pasa a niti jedne slicice !!! Sta bi sa onim parenjem kod Pisarevica ?

Pozdrav od Mirka

Krec. imam neki problem aparat sto slikam mnogo jak pa moram slike da smanjujem a onda mi izlaze samo pod siframa. Strasno. ostavio sam najlepse stene od Iska zasad mi se svidja a i dobrog je karaktera. leglo prosek od 6 moj muzjacic i jedna zenkica (y) ova 4 solidna ali su svi sa bradama dobre dlake i usi. Kod ta 4 kuceta mogle su biti jace glave, pa i lepseg oblika, nogice prednje su malo slabije, ali ok. oni su tek 55 dana

Ti si Boro poceo ko nas drug Prcha,samo da je lepo :!: a rad :?::idea:

ps jel terijer ima neke veze sa Tishinim psima ?

Krec terijerka zenka i to jos u parenju. J.B.G. to nisi primetio a pises o nekim merama. Da od Tisinog Napa.Detelina nije pokisla ali umalo. neka nam svima pomogne priroda i tehnika. B.S.

Primetio sam da je zenka,ali sam pisao u jendini a pitao sam za proslo parenje kod Pisarevica :) a ti si postavi dve slike=2 rase pa sam zato napisao terijer ?!

Boro da li bi vam bio problem da predstavite svoje Nkd pticare, video sam jednog Ajaks Sirijus, strasan pas, ali povredjen, ali ono sto je mene odusevilo je rodovnik koji je izuzetnog potencijala, pa me zanima sta jos ima kod vas u odgajivacnici od NKD-a

Pozdrav

Nikola Vukovic iz Plandista