Emil-1

Odgajivacnica DD i NLT Sirijus

Recommended Posts

Sve usvemu dobra utakmica u velikoj Plani 16 pasa dobro strogo sudjenje. Igore Aco videcete kad vam sudi pajkan

Aco Igore videcete kad vam sudi serif ako vam pas ne odradi sprovodi vas u zatvor vozom

Sve usvemu dobra utakmica u velikoj Plani 16 pasa dobro strogo sudjenje. Igore Aco videcete kad vam sudi pajkan

Aco Igore videcete kad vam sudi serif ako vam pas ne odradi sprovodi vas u zatvor vozom

E meni nece suditi.Ja sam navikao da opsujem sudiju..,a u ovom slucaju... (chained)

Sala naravno.Samo neka je svima jednako i svima isti kriterijum i nema greske.

Pozdrav.

nemanja :arrow: Ja ti rekoh kad hoces mene ti psuj Boru on je moj prijatelj, istrpece to za mene, samo Borislavu ne diraj jer ce onda biti (punch)

Nauci se Bora i slike da postavlja,a koliko vidim da ima sta i da pokaze :wink: samo napred cika Boro i ne moj da te ovi diletanti provociraju :wink:

Krec Nemanja hvala na poseti. Nisam naucio nista samo pusti pokusaji. Nemanja druze to je sto bi golubari reкli maticno jato, a sad uskoro me cekaju jos 3 legla. ali kao sto je neko vec rekao slatke muke. poydrav

Ja ne znam sta je ovo :?: Avram 3 legla,Bora 3 legla ??? pa nama ce trebati bar 10 VJP ispita sledece godine.

krec :arrow: Daj boze da si u pravu za te ispite, i ove odine je bilo mladih pasa, iako je bilo dosta pasa jos je to malo mora biti bar 100 mladih pasa na VJP u toku godine,m nije to problem nego moramo da to priblizimo nasim lovcima,clanovima jos malo i bice pasa mozda i vise.

Ma vidim ja da si ti na vreme polozio za Sudiju (lmao)(lmao)(lmao)(lmao)(lmao)(lmao)(lmao)(lmao)

Salu na stranu ali ce biti gusto pogotovo zbog vegetacije,jer ako sledece prolece bude jako kisovito ima zito da bukne i sve ce se morati spakovati u 15 dana pa ti vidi,ili ce se povecati na ispitima sa 2 na 3 baterije i 6 sudija npr...Lovcima to nece biti problem jer malo koji pas nece poterati zeca,markiraju kao i u lovu a puske se ne boje jer ne bi ih ni vodili u lov da su takvi.Na kraju tu smo svi da pomognemo i nesto pojasnimo ko koliko zna i moze.

Da nisam video ovu sliku ne bih ni znao da sam visi od svog auta. Evo nagradnog pitanja [ ko pogodi dobija ostradlako stene do septembra] kako se naziva auto [punim imenom] koji se vidi iza mene na ovoj zadnjoj slici? Ako niko ne zna Emil zna tacan odgovor pa neka ga napise. pz. B.S.