majama

Labrador Dancing Queen from Labando- KVINI

Recommended Posts

Dragi moji evo nas opet :wink: !

Pokušavali smo stav ali NE NIKAKO kaže Kvini, nema šanse to je za izložbene pse, ona me ubeđuje da nije to to i tako danima...

Evo naših nespretnih pokušaja (wasntme):oops: :

q18.jpg

Jedna lepa, pametna labradorska glava :inlove:

q16.jpg

...Da se vidi kako se kod nas pije voda (rofl) ...

q11.jpg

...Kako se mazi jedna velika beba od 6 meseci i 25kg :giggle: !

q14.jpg

Inače dama je mokra...okupala se u buretu sa vodom pre slikanja...neplanirano :oops::P !!!

Hej BM (rofl) !!! Dobro nam došao druže sa jedaće teme :giggle: .

Vidiš kakvu ja to zverku hranim (wasntme)(nerd) ... zato sam stalno "tamo" sa vama (nod) !

ja sam mislila da ti nju nisi josh predstavila (banghead) ustvari sam samo tjorava

Pa nije ni chudo shto je tako velika i lepa :inlove: kad joj spremash onako ukusnu klopu , nikada necu zaboraviti onu sliku gde je zamalo progutala tanjir (lmao)

Ha, ha ...progutala tanjir... (lmao) ...e, samo da znaš koliko ima takvih slika...jedaćih i gutajućih, BRUKA (lmao)(lmao)(lmao) !!!

Dobrodošli i vi kod nas "nova" kuvarice :wink: .

pozz majo evo i nas

MALA JE BAS PRAVI ZVERKO :wink:

slike su super, stvarno se vidi ljubav psa i coveka (y)

odnosno vasa ZAJEDNICKA LJUBAV :inlove:

Hvala druže, nedostajao si nam :oops::wink: !

Zverčica je ona...kakva će tek biti kad poraste :shock::shock: !!!

Nesmem da postavim slike gde je ona mene srušila onako mokra pored onog korita...to bi tek bile fotke..VRH (lmao)(lmao)(lmao) !

bas bi bilo super fotka, ajde izbaci je (lmao)(lmao)

posle kupanja kao da su spricani u zargonu , dobiju snagu i jure i skacu kao da su napunjeni adrenalinom :shock:

Pronadjoh temu.. (nod)

Majo draga-sad si dopola mokra..Kad Kvini poraste ima da budeš skroz smočena.. :giggle::giggle::giggle:

Još kad se cura onako fensi i laganica otrese.. :oops:

Mnogo ste mi lepe vas dve tako zajedno i tako mokre.. :inlove::inlove::inlove:

Rilke-Veco... nisi videla završnicu kupanja :shock: ... nema šanse da ta fotka dospe na forum...ja u koritu (lmao)(lmao)(lmao)

Bole, dobro nam došao posle 100 godina, lepa je neg šta :wink: ...rekoh ja skromno :oops:

kvincice eto i naaaaaaas :kiss:

sta te ova tvoja tera da poziras (wonder)

mene moja naucila tek na pragu trece godine da stanem u stav i to ne bih ni stao nego sam cuo da necu naci devojku ako ne stanem pa sam se ipak odlucio na taj korak :oops:

tako da... poruci ovoj tvojoj da ces mozda stati ako se zainteresujes za momcice, i to tek kad dodje vreme...do tada neka te kupa, ceska, igra se sa tobom, hrani te kako dolikuje itd (nod)(rofl)

Cure, dobro nam došle :inlove: ... (grouphug) ...

Nema frke i da NIKADA ne stane u stav postavila je ona sebe tamo gde treba u moje (heart)

Nema frke i da NIKADA ne stane u stav postavila je ona sebe tamo gde treba u moje (heart)

A mi decaci :?::cry:

ovo drugo je citat za VELIKU 10. :inlove: tu se slazem sa tobom , kakav stav, dresura uz nogu (tease) , vazno je da das ljubavi u duplo vecoj meri ona ti se vrati :inlove:

Slike kupanja su vam super, mozes da od Kvini i naucis kako ne koristiti peskir (lmao)

A mi decaci :?::cry:

ovo drugo je citat za VELIKU 10. :inlove: tu se slazem sa tobom , kakav stav, dresura uz nogu (tease) , vazno je da das ljubavi u duplo vecoj meri ona ti se vrati :inlove:

Slike kupanja su vam super, mozes da od Kvini i naucis kako ne koristiti peskir (lmao)

Vi dečaci mi nešto kasnite...žene popile svo (drinking) pićence ali i za vas ima po nešto :coffee: .

PS: Hrana ti je na onoj drugoj temi :P

Kako ne koristiti peškir... valjati se po travi :mrgreen: ?

Vlado :shock: ???

E, jesi faca (lmao) , ljubac za Ronu i Cezara :kiss: !

Majoritaaaa!!! Pa Kvini prava đevojka, porasla, mašala!!! :inlove::inlove:

Eeeeej ženo, pa đe si do sada....nema te da svratiš!!!

Pa porasla neg šta kad jede kvalitetno zobanje... raštanj dobar za kosti i mišiće :giggle: ....

Jes, raštan... Nije to od zeleniša :P Treba tu nešto konkretnije :D

Ma to ko fora za okolinu :P !

Jede ona MESO i povrće :wink: .

Mnogo je slatka , moja pirana sutra puni 5 meseci takodje sve jede po stanu , u jednom trenutku sam pomislila da je gluv ali kad kazemo bravo Bak odmah dodje jer dobije poslasticu. Zanima me cime je hranis.

Jes, raštan... Nije to od zeleniša :P Treba tu nešto konkretnije :D

Ma to ko fora za okolinu :P !

Jede ona MESO i povrće :wink: .

Ne bi ona bila k'o tenkić samo od zeleniša (lmao) .

Mnogo je slatka , moja pirana sutra puni 5 meseci takodje sve jede po stanu , u jednom trenutku sam pomislila da je gluv ali kad kazemo bravo Bak odmah dodje jer dobije poslasticu. Zanima me cime je hranis.

Hvala dobro nam došla u goste :oops:(rofl) !

Znači Bak je piranica...i mi smo još u toj fazi, a sad treba da napuni 7 meseci. Što se tiče bravo i poslastica...e i tu smo isti...sve može ali za hranu (lmao) .

To čime je hranim je jedna posebna, divna priča dođi ovamo na druženje i videćeš nas na delu :wink:

http://www.balkankinology.net/pricaonica/viewtopic.php?f=22&t=29668&start=270

Tu su tzv. Antigranulaši odnosno pobornici zdrave ishrane kod pasa i neopisivi kreativci :inlove: ... mada sam ja zadržala jedan malecki obrok granula , to u slučaju da putujem i da može neko da je pripazi (thinking)(nerd) .