timon

American Pit Bull Terrier - 11 deo

Recommended Posts

Meni se svidja, vidi se da se radi sa njim i stvarno ima prelepu glavu.

Radim onoliko koliko stignem,dosta manje nego recimo prosle godine,al`sam zadovoljan.

Hvala,Etaoin :wink:

Kako bi se moglo doci do nekog steneta od one kuje sto je isprobala sve ruzne situacije u Holandiji.

Meni se svidja. Taman je sve. A koliko se secam cele price mogu samo reci tebi svaka cast kakvog psa si od njega napravio, vidim ga i sa decom, i svaka cast! Drago mi je da postavio njegove slike ovde na BK! Vidi se kako Vinko rece da je pre-negovan, mazen, al ne verujem da je bas razmazen, ipak te odlicno slusa! :D Pozdrav za vas dvojicu od mene i moje blesave krofnice (danas zamisli skoci iz cista mira da ujede labradorku koju btw najvise voli od svih drugara :shock: hormoni... :oops: )

kanap :)

Ako imas kakvo staro prirodno krzno. Mislim svi ovde volimo zivotinje da me neko ne bi shvatio pogresno, ali igracka od prirodnog krzna koju sam napravila je cudo, pas potpuno odlepi, takav adrenalin ga pukne haha, dal oseti tu nekakvu energiju zivotinje.... ne nosim krzno inace pa sam ga iskoristila za igru... ps.moze se vezati kanapom, a tu tek sto se rekreira od skakanja.. Pravilo igre je ne dati igracku da se rascopa, a tek tad krece jurnjava za nedostiznim zekom. Joj kad samo kazem "zeka!" hahaha svi su u stavu..

Nije Iva losa osoba,al`zna da bude nekad "bodljikava",mada iskreno mislim da toga nije ni svesna :wink:

Zduwach,prijatelju,

Kada smo vec kod Hammonds linije,sta kazes na to da sve cesce ima trikolora u toj liniji?Od kojih pasa to oni vuku?

[imghttp]

I gospodin licno,

[imghttp]

Aligatorov otac je imao palez e sad ako je to Hamond pas ko zna kako i odakle to vuce!? I dosta Sorel pasa sada ima u trikolor varijanti... A upravu je Mirko nije to Geri Hamond vec je on na tim drugim slikama, sto je on postavio!

Druze,to moze samo da se nagadja.Moras nam dati vise informacija o poreklu tvog stenca.

[imghttp]

eve ga poreklo

to ti je u sustini redboy pas...

Kako bi se moglo doci do nekog steneta od one kuje sto je isprobala sve ruzne situacije u Holandiji.

Vinko,kuja se bas neki dan proterala,al nece da je pare.

Mislim da zele da se rese njegovog sina(2 god) nesto mi muljave al jos nista konktretno nisu rekli.To je onaj od cc 40 kg sto je izujedao gazdaricu.Nisam skoro bio do njih jer ne vladaju psom uopste,a ja sam se vratio kuci u modricama,sto od kandzi,sto od ujeda iz "igre".Nije da je pas zlo al je velik,dominantan,a ne slusa nikog.Malo se i seta jer su se vlasnici razbucali,tako da je on ostao kod nje,a ona je samo nesto teza od psa,a on vuce kao da je na takmicenju.

Meni se svidja. Taman je sve. A koliko se secam cele price mogu samo reci tebi svaka cast kakvog psa si od njega napravio, vidim ga i sa decom, i svaka cast! Drago mi je da postavio njegove slike ovde na BK! Vidi se kako Vinko rece da je pre-negovan, mazen, al ne verujem da je bas razmazen, ipak te odlicno slusa! :D Pozdrav za vas dvojicu od mene i moje blesave krofnice (danas zamisli skoci iz cista mira da ujede labradorku koju btw najvise voli od svih drugara :shock: hormoni... :oops: )

Pa,sad da me slusa odlicno i nije bas tako,al kakav je bio dobar je.To sa decom je malko na silu,malo zbog promocije :wink: al nista bez mene u blizini.

Kako vam se svidja ova ogrlica? :mrgreen:

URL=http://img201.imageshack.us/i/18274212902062716893110.jpg/]18274212902062716893110.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Covjek pravi po narudzbi,ovu je uradio za mog prijatelja,za njegovog staforda Simbu.

Inace od koze je,ne pusta boju,rucni rad.

ako vas zanima cjena na pp. :D

Kao da ju je Desi pravila,njen dizajn,samo sto mi se ova cini jos kvalitetnije odradjena :wink:

Znaci,komsa kozar odradio posao i to dobro,vidim 8)

De , majke ti , reci koliko kosta?

Posto sam vidjao vise modela,jedini po meni propust je sto je alka na sredini,pa ako pas mnogo vuce,desava se da se slova tu rasiju.Bas je jedna vracena zbog toga ,pa je ova morala novu da pravi.Po meni je bolje kada je alka pored kopce.Sve u svemu super izgleda i ja mislim ako malo izreklamirate coveka,moze uskoro da pravi svoje kolekcije 8)

Dobio sam pp,cena kao i kod Desi,malcice jeftinija,al vredi svaki euro :wink:

Sad jos da vidimo Simbu sa novom ogrlicom :D

Guest
This topic is now closed to further replies.