timon

American Pit Bull Terrier - 11 deo

Recommended Posts

pozdrav ekipa...

navratio malo pohvalit se da su stenci svi zivi i zdravi, nemam slike od svih jer su osli jos prije 2mj iz dvorista, pa cu stavit favorite svoje :D

spa0299v.th.jpg

16827317810257675871297.th.jpg

imag0050pt.th.jpg

prvi je muzjak i dvije cure

Jeste li gledali Jock of the Bushveld,(SBT)

http://www.movies4africa.co.za/catalog. ... &id=D10700

Ovo je verzija iz `86,mada ima i iz 2001(anima).

Upravo ga trazim da ga skinem

Evo trailer-a,

Navodno su koristili apbt-a,mada u sutini sve je to sbt :D

Razliciti pitoliki tipovi pasa :wink:

A koja je to verzija iz 2001 god. :?: Prvi put cujem da postoje dve verzije tog filma. Znam samo za tu prvu iz 86-te. Ajd daj link za tu verziju iz 2001 :!: :wink:

POZZZ :!:

Veeeliki pozdrav za sve iskrene ljubitelje pit bullova. Mnoogo lepih pasa!

Neko je pomenuo Hamond liniju. Mogu reci sve pohvale,ne tako cesta linija ovde. Moj prijatelj je uvezao iz Teksasa crno-belu zenku. Sjajan karakter...

Da li neko ima Alligator liniju? Wow kakvog sam psa videla iz te linije. U karakteru mi se svidja stalozenost... Postavicu sliku ovih dana.

Jeste li znali da se godisnje u Americi eutanazira milion pitova i pitolikih pasa? :cry: :cry: :cry:

To je malo vise od 1/3 svake godine. A njihov broj se i dalje ne smanjuje drasticno, zbog hiperprodukcije. Zanimljiv je i podatak da vecina tih pasa nije uzeta od porodica, nego da su pokupljeni sa ulice jer ih vlasnici vise nisu hteli. Tako tuzna sudbina jedne ovako divne rase. :|

http://img40.picoodle.com/i521/gipsy/yrrn_9e9_u90w6.jpg

Mislim da ovu sliku treba svi da vide, mozda se ipak neko posle nje predomisli i shvati da pit nije za njega.

zgrozen sam svetom u kojem zivim.

:twisted:

Jeste li znali da se godisnje u Americi eutanazira milion pitova i pitolikih pasa? :cry: :cry: :cry:

To je malo vise od 1/3 svake godine. A njihov broj se i dalje ne smanjuje drasticno, zbog hiperprodukcije. Zanimljiv je i podatak da vecina tih pasa nije uzeta od porodica, nego da su pokupljeni sa ulice jer ih vlasnici vise nisu hteli. Tako tuzna sudbina jedne ovako divne rase. :|

Mislim da ovu sliku treba svi da vide, mozda se ipak neko posle nje predomisli i shvati da pit nije za njega.

a sta rec ima i gorih stvari pitovi placaju zbog prokletih ljudi...... :cry: :evil:

Di Kanio,

Evo sta sam nasao,

The book was made into a movie in 1986, and featured the music of Johnny Clegg on its soundtrack.[6] The movie did not prove popular with American audiences however, primarily due to its sad ending. Another fictional movie with an ending that was more palatable to this audience was therefore released in 1995.[7]

A 3D animated movie is scheduled for release in December 2010.[8]

Uglavnom,istina je u originalnom filmu,u toj drugoj verziji verovatno pas ostaje ziv.

Jedva sam bio nasao link za originalnu verziju ova druga me i ne zanima toliko,a crtani cu da pogledam sa malim necakom :wink:

ovo nesto ukrstano sa AB

tako nekako, ali sad kazu da je na slici lottatore brindisino? mada meni previse baca na ab....a lottatore je u krosu sa cc-om cini mi se.

Setamo danas Bulevarom i naletimo na nepoznatu macu koja voli pse :)

A Aris macke ne dira ( to mu je kucno vaspitanje :D ), pa su se onda lepo izmazili ;)

Veeeliki pozdrav za sve iskrene ljubitelje pit bullova. Mnoogo lepih pasa!

Neko je pomenuo Hamond liniju. Mogu reci sve pohvale,ne tako cesta linija ovde. Moj prijatelj je uvezao iz Teksasa crno-belu zenku. Sjajan karakter...

Da li neko ima Alligator liniju? Wow kakvog sam psa videla iz te linije. U karakteru mi se svidja stalozenost... Postavicu sliku ovih dana.

Hamond linija je u stvari Aligator linija...

Ali ne ubijaju Malinoise koje pustaju ja goloruke ira....To je kao dozvoljeno.Koji su to jadnici,bijednici.

Guest
This topic is now closed to further replies.