timon

American Pit Bull Terrier - 11 deo

Recommended Posts

Jako je mali procenat game pasa inace, pit je rasa koja ima game u najvecem broju ali je taj broj i dalje mali,...

A i mislim da je to nebitno nekome ko drzi pita kao ljubimca !!!

Neki procenat me zanima odprilike, recimo 100 stenaca i svi su iz game roditelja. Koliki je broj na stenaca koji su game 1-2 ili mozda 10-20 itd?Neko je valjda imao 5-6 game legla??? Ili pozna neko ko je imao?

ps. jovan i sholym znam ja kako to funkcionise ali meni treba neki procenat od neko ko je imao iskustvo oko tome;)

Moje neko misljenje je da nikad ne znas.... kao kod izlozbenih pasa ako uparis 2 titule ne dobijas 4 sve je to kocka ! Mislim da ne postoji mogucnost ispitati to sa nekom tacnoscu....

Hvala Sholym, kako sam reko, znam kako to funkcionise nego treba mi neki podatak od neko koji je sa rasom dugo vremena i zna odprilike neki broj!

Primer je proslje godine u srbiji rodjeno preko 2500 ast stenaca od njih su mladi sampioni postali da recimo 50 :lol:

Iz ugla kog je slikano mene u telu podseca na presu, zbog duzine, prednjeg dela i takvih ledja. Naravno, slika zna cesto da prevari, cak izgleda i kao da ima kupiran rep.

A sto se tice razvaljenih laktova, bar znamo da to nema ama bas nikakve veze, puno je sampiona sa istim takvim pa i gorim bilo.

Daj jos neku sliku iz profila :)

Tako je pas stao pa izgleda kao da su prednji uglovi otvoreni,inace pas je game i daje game stence,toliko o njemu.

Desava se, zato i treba slikati vise slika i postaviti najbolje :D Nego reci iz koje je psi ovaj pas? Skim je uparen i koji je psi dao? Kako je game test izvrsen?

Pozdrav

Desava se, zato i treba slikati vise slika i postaviti najbolje :D Nego reci iz koje je psi ovaj pas? Skim je uparen i koji je psi dao? Kako je game test izvrsen?

Pozdrav

Pas je donet iz Nemacke,a kako je radjen game test?Koliko znam da o tome nije dozvoljeno na forumu,tako da mozes u inbox da me pitas sta zelis.

Tako je pas stao pa izgleda kao da su prednji uglovi otvoreni,inace pas je game i daje game stence,toliko o njemu.

Pozdrav

Ima vise nacina nacina na testiranje gamness nego pit. Pitao sam posto se nevide oziljace.

Idem da spavam, LAKU NOC SVIMA!

Pozdrav

Ima vise nacina nacina na testiranje gamness nego pit. Pitao sam posto se nevide oziljace.

Prednja desna noga,nego sam isekao sliku zbog velicine,saljem ti sutra da vidis.

Pozdrav

Prednja desna noga,nego sam isekao sliku zbog velicine,saljem ti sutra da vidis.

Agriope,po tebi kojoj liniji pitova pripada?

]

Hammond? :?: (ajd da ne bude isto ko Jovan :mrgreen: )

Primetio sam da kod Hamond pse, cesto vidimo otvorene predne uglove! Imam prijatelja koji drzi Hamond liniju...od 7 pasa kod njega, 5 ima otvorene uglove. Sta mislite o black and tan Hamond pse?

Guest
This topic is now closed to further replies.