acahaski

Odgajivacnica Biglova ''Of golden crane''

Recommended Posts

Silverbug Tinkerbell(Tinki)
CACIB Bogatic 30.03.2013.-PRM,JBOB,BOB
CAC Loznica 07.04.2013.-PRM,JBOB,BOB
CACIB Ruma 13.04.2013.-PRM,JBOB,BOB
CAC Ub 20.04.2013.-PRM

post-16390-0-66468100-1366572680_thumb.j

Edited by acahaski

Pozdrav za uzgajivačnicu,Snupi od Alberta Grimaldija je prvi Bigl koji je u Srbiji napravio rezultat na zeca!Četvrto mesto u onakvoj konkurenciji je za svaki respekt!Verujem da su za takve radne osobine Snupija najzasluznije "Randavice" i njihovi preci. Da li ti Aco izvodis tvoje pse u teren i da li rade koju divljac,odnosno gone li koju divljac glasno?

Pozdrav za uzgajivačnicu,Snupi od Alberta Grimaldija je prvi Bigl koji je u Srbiji napravio rezultat na zeca!Četvrto mesto u onakvoj konkurenciji je za svaki respekt!Verujem da su za takve radne osobine Snupija najzasluznije "Randavice" i njihovi preci. Da li ti Aco izvodis tvoje pse u teren i da li rade koju divljac,odnosno gone li koju divljac glasno?

Druže,moram priznati da nisam lovac,ali pse povremeno izvedem na teren da ih želja mine.Mada,ti vrlo dobro znaš koja je to želja.

Neki od mojih pasa imaju IUO,a neki ne.Sve zavisi koliko vremena imam da se bavim njima,ali svi su do sada pokazali lovački instikt i želju da gone.Kod mene je to obično po 15 do 30 minuta i ja ih opozovem,a vrćaju se kao da ih je struja udarila.Šta to znači,da krv nije voda.Skoro sam prodao jednu ženku u Bosnu u Tuzlu jednom iskusnom lovcu.Po njegovoj priči ona goni do 1 sat,a kod mene nije izašla na ulicu bez povoca.Opet se radi o toj krvi i genima koje nije lako izbrisati,čak ni u gradskoj sredini.

Edited by acahaski