Sign in to follow this  
klaja

Kavaliri Archi i Liza-Cavalier King Charles Spaniel

Recommended Posts

Hteli bi smo da se predstavimo putem BK-a iako smo još uvek mali. Zovemo se Archi i Liza i kažu da smo mnogo slatki.

Evo malo naših sličica

989iyx.jpg

Ja sam Liza (ruby)

2w5r0oj.jpg

a ja Archi (trikolor)

još malo naših slika

34fed5s.jpg

2dhbp05.jpg

xbcuih.jpg

2qn2y4j.jpg

14uhv29.jpg

idszer.jpg

Prelepi su ti Kavaliri :) Ja sam hteo da nabavim jednog blenheim kavalirapre jedno 2-2.5 godine i krenem ja da tražim po internetu gde mogu da se nađu, i nabasam na ovaj forum i naletim na Kineze i eto...odlučim se za Kineze :)

Ali su mi i dalje mnogo dragi :) Koliko su tvoji stari i planiraš li da ih pariš? I jel ima neko pravilo po pitanju parenja vezano za boje - koja može sa kojom?

Pozdrav za Kavalire :)

Pozdrav i Vama.

Pa ovako,koliko ja pratim Kavalire,znam da se mogu pariti sve varijacije izmedju sebe a da to kakvi ce kucici biti zavisi od najdominantnijih gena.Nasa zenkica Liza (Ruby) je nastala parenjem Black&tan muzjaka i trikolor zenke,a muzjaku Archiju(trikolor) je otac Trikolor,a majka Blenhein,tako da u nasoj kombinaciji Trikolori vode.Gledajuci legla Kavalira uvek sam video najvise dve kombinacije i to:trikolor sa Blenheinom,a Black&tan sa Ruby varijacijom u jednom leglu.

Nasi Kavaliri su jos mali Archi ima sest meseci a Liza nepunih sest.

pozdrav

Izvinjavam se što Vam ranije nismo odgovorili,ali nadam se da nikad nije kasno.Mi smo iz Bačkog Gradišta 40km od Novog Sada u blizini Bečeja.

Videli smo i vašu Kavalirku na forumu i mnogo je slatka :kiss: ,inače, i mi smo u početku hteli Blenhein varijaciju i još uvek nismo odustali.

Što se druženja tiče, vrlo rado bi se družili,malo nam je problem vreme, ali i to možemo uskladiti.Prdpostavljam da ste vi iz Beograda?

Izvinjavam se što Vam ranije nismo odgovorili,ali nadam se da nikad nije kasno.Mi smo iz Bačkog Gradišta 40km od Novog Sada u blizini Bečeja.

Videli smo i vašu Kavalirku na forumu i mnogo je slatka :kiss: ,inače, i mi smo u početku hteli Blenhein varijaciju i još uvek nismo odustali.

Što se druženja tiče, vrlo rado bi se družili,malo nam je problem vreme, ali i to možemo uskladiti.Prdpostavljam da ste vi iz Beograda?

Sorry,sad videh da ste iz Zemuna... :giggle:

pozdrav iz B.Gradišta

Zdravo drugari :wink:

Samo da se javimo i pozdravimo kavalire (i ostale koji to nisu) :kiss:

Pozdravljamo i mi kovinske bandite i vidimo se u subotu

Pozdrav drugari! Tek sada sam uocio vasu temu i resih da se javim! :oops:

Veliki :kiss: za Archija i Lizu!

Ps. Bilo bi lepo kada bi i biglovi dobili njihovu temu...

Pozdrav Djordje,

tek sada stigoh da ti odgovorim,lepo sto si nam se i ovde javio.

Sto se biglova tice,na forumu sam imao tesku raspravu sa rumskom bratijom i gledam da zaobidjem tu rasu na BK,posto oni smatraju da je to njihov privatan forum,al uskoro krecemo sa Megi na izlozbe pa cemo se vidjati

Pozdrav i vidimo se na nekoj izlozbi u septembru i oktobru kad nam Megi krece u pohode

Pozdrav drugari! Tek sada sam uocio vasu temu i resih da se javim! :oops:

Veliki :kiss: za Archija i Lizu!

Ps. Bilo bi lepo kada bi i biglovi dobili njihovu temu...

Pozdrav Djordje,

tek sada stigoh da ti odgovorim,lepo sto si nam se i ovde javio.

Sto se biglova tice,na forumu sam imao tesku raspravu sa rumskom bratijom i gledam da zaobidjem tu rasu na BK,posto oni smatraju da je to njihov privatan forum,al uskoro krecemo sa Megi na izlozbe pa cemo se vidjati

Pozdrav i vidimo se na nekoj izlozbi u septembru i oktobru kad nam Megi krece u pohode

Zao mi je sto to cujem, u svakom slucaju Megi je divna i sigurno ce zabeleziti zavidne rezultate na izlozbama :inlove:

Hocete li doci na CACIB Novi Sad?

Pozdrav drustvo!

Evo naša novija sličica sa neke od ovogodišnjih izložbi i mogli da se pohvalimo da ćemo uskoro,negde oko 25.novembra,imati i bebice (rofl)(rofl)(rofl):inlove:

Što se izložbene sezone tiče oboje smo stekli uslov i za Šampiona Srbije,pored dosadašnji titula za Mladog Šampiona,pa bezbrižno čekamo bebice....

5umgp5.jpg

Nadam se i ja da cu ih uskoro videti i uzivo :)

Cekamo novosti :)

Čekamo samo da nam svi porođaji dobro prođu,pa ćete sa IZZY doći na čast i da nas sve kompletno videte i uživo (nod)

Pošto smo ovih dana i zvanično postali Šampioni Srbije,ovim putem smo hteli da se pohvalimo i postavimo par slika sa ovogodišnjih izložbi

ARČI BOY i ŠMIZLA LIZA

2lnxo5v.jpge6qd1k.jpg

r08eac.jpg30avrt1.jpg

257daok.jpg

oice9g.jpg

2mdo1du.jpg

2rr82ty.jpg

2hcnn74.jpg