Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

iwaiw87

Sredjivanje i sisanje pasa by IwaIw

Recommended Posts

Evo i ja da se predstavim ovde i kao frizer za pse, pri kraju sam academy groomway kod sashe riess-a mada radim godinu dana i dosta pasa je vec proso kroz moje ruke :lol:

U tretman ulaze: sredjivanje sapica, intimnih delova, ciscenje usiju, secenje noktiju, kupanje, feniranje i sisanje. Naravno moze i sve pojedinacno u zavisnosti od zelje vlasnika, jedino sto ne moze to je sisanje bez kupanja, naravno :lol:

Postoji i mogucnost prevoza od kuce do `salona` i nazad uz malu nadoknadu za benzin.

Takodje postoji mogucnost cuvanja malih pasa u stanu dok ste vi na jednodnevnom ili vise dana na putu, pas se oseca kao kod svoje kuce ako gazda odobri pravice mu drustvo dve tibetanke koje su uvek voljne drustva, setanje je 3 puta na dan ili vise u zavisnosti od njegovih navika, redovno cetkanje i sredjivanje se podrazumeva, cena je vrlo povoljna.

trenutno sisam u stanu u ul.Vojvode Savatija 14 na Zvezdari izpod Djeram pijace, a u potrazi sam za lokalom imam vec neki uzi izbor ali otom potom do proleca.

Nazalost nikad se ne setim da slikam kuce pre i posle ali zelim to da pocnem da praktikujem, tako da ocekujte pre/posle slike , a do tada evo par slika mojih musterija...

Ja sam chreissy i dolazim svakog petka na kupanje i feniranje , a jednom mesecno mi malo i skrate kosu :)

122804.jpg

122927.jpg

ja sam devojcica mesanka pudle i maltezera i moje gazde najvise vole kad sam plisana

123527.jpg

ja sam fancy i moram redovno da dolazim na kupanje i furminiranje jer gazde inace ne mogu da zive od mojih dlaka :roll:

123752.jpg

mi smo otac i sin, pako i max koji redovno dolazimo na kupanjac

123000.jpg

naravno da ticu i nadju ne smemo zaboraviti

124147.jpg

niti njihovog rodjenog brata Kana koji ima najlepsi pogled dok se kupa, i najlepsi osmeh dok se furminira

122530.jpg

tu je i jedna toy pudla koju sam slikala pre tj samo jedna sapica je gotova :roll: ali bice slika dolazi opet za mesec dana...

123255.jpg

naravno dolaze nam i sve ticine cerkice na sredjivanj, evo je mashinka ciji vlasnici vole kad je `corava` :lol:

124013.jpg

bice jos slika...

Broj na koji mozete zakazati dan, dva unapred 065 373 777 5, 065 383 7 063 i 011/ 383 7 063

Pozdrav svima ,

Mi smo bili kod Iwe i veoma smo zadovoljni :D , pre svega odnosom prema nasem ljubimcu , posvecenom paznjom , atmosferom i izgledom nase Pekice na kraju .

Pekica je bila jednako srecna na kraju, kao i na pocetku kad smo dosli , a strepeli smo jer smo svakakve price slusali , kako neki frizeri istraumiraju psa itd, ovo je bilo njeno prvo sredjivanje i veoma smo zadovoljni ( prezadovoljni ). Sve pohvale za Iwu .

P.S. Ne znam zasto ne mogu da postavim slike :)

Kolika velicina treba da bude ?

:D

Bili na frizeraju i toplo preporucujemo! :D Friz - super :D , Iva - super :D , ljubila je, mazila i pazila Lalu kao da je njena! :wink:

Lala usla srecna i izasla srecna, kao i ja! :wink:

Slike posle friziranja i jedno srecno lice :lol:

DSCN0091.jpg

DSCN0092.jpg

DSCN0094.jpg

mi smo bili u uzvi i nismo se pohvalili da vec duze vreme imamo salon, nalazi se na dorcolu , na 25tom maju, ul. Dunavski kej 23a , lokal se nalazi u zgradama na setalistu kod marine dorcol.

234159.jpg

234043.jpg

233938.jpg

233809.jpg

to su par ne obaveznih slicica, nazalost nikad ne slikam pre :( ne setim se, tu je i moja omiljena mala pudlica koja na slici ima 2,5meseca i to joj je bilo prvo sisanje koje je jako hrabro odradila :)

tu je i slika sa otvaranja salona sa mojom podrskom i najboljim prijateljima <3

kontakt telefon za rezervaciju je 065/373-777-5

065/383-706-3

uskoro i sajt salona :)

Sredjujete li pse koji trebaju da se čupaju?

Nisam vlasnik oštrodlakog psa,ali me zanima.

Hvala

izvinite zbog zakasnlog odgovora , da radimo i trimovanje.

Sredjujete li pse koji trebaju da se čupaju?

Nisam vlasnik oštrodlakog psa,ali me zanima.

Hvala

izvinite zbog zakasnlog odgovora , da radimo i trimovanje.

Super :grin: sad sam vlasnik psa koji se treba da se trimuje.

Imaćemo vas na umu!!

Guest
This topic is now closed to further replies.