Sign in to follow this  
timon

NKP (Deut. Kurz. Vor. FCI: 7.1.1-232) - 11. deo

Recommended Posts

pozdrav svima

da li je tacno da je dream vracen iz bresia

gde ga je preuzeo neno jagodic i vratio gosp. vama mico a pas je zarazen sa epidermolizom,i culi smo od pojedinih ljudi sto su ga videli da je pas bio bez jedne dlake tako da i nastala rasa od dreama ngp novi golokozi nemacki pticar,licno smo direktno dobili te informacije od gosp nena jagodica iz zagreba pa kada ste sve to znali gosp mico del cuoore grande zasto ste varali uzgaivace i ljubitelje nkda sa psom zarazenim i bolesnim od epidermolize,sto se i apsorgovalo na njegove potomke a to kod Gina DEL CAKIC,gospodine mico treba da vas je sram sto ste obican prevarant,reklamirali ste psa za parenje a pas uginuo od epidermolize,cuo sam od pojedinih ljudi koji su ga videli da se raspao kao mumija gde su mu izletele kosti od mesa a ovo mogu mnogi proveriti kod gospodina Nena Jagodica a tel je 0038598278249

Ha,ha,ha. Kakve veze ima dlaka sa epidermolizom? Na koga da bude pozitivan kad je otac Lord,a majka Amorova cerka? Poznato je da Rade Savic nema problema sa epidermolizom.

Ako kod Jagodica postoji papir da je pas pozitivan,zamolite da vam ga skenira pa postavite ovde neka svi vide kakav je Mica lazov.

Pitaj tvog ucitelja Garija ima li neki test na epidermolizu? Nadam se da ce Cakic ovih dana postaviti nekoliko izmedju ostalih i Drimov. Dugo ce Vas jos nervirati njegov sin Gino,svojim velikim delima na najvecim utakmicama.

Meni je zao sto pojedinci moraju da se lizu sa Garijem da im Gari daje pare na kasicicu za prosecne pse,jer Gari nema oko psa da vidi. Da nesto zna ne bih lupao ono sto je lupao za Kajena koji u tri baraza dobije tri CACITA.

Protrljajte oci malo pa cete videti da je jedini pas Garincos ove godine u Nisu koji je nesto uradio ZICO DEL GARINCOS, za koga svi znaju da je Zico del Cakic.

Neverovatno,ali postaje sve zanimljivije. :shock:

postaje smesno,

ovaj Djetic lupa ko otvoren prozor,Gari pokusava da dokaze da nije trgovac vec odgajivac (sa tudjim kerovima) Vita i Dule se obrusili na Jastreba a Mica se bori protiv vetrenjaca.

U svemu ovom je interesantno da su se dotakli pojedini psi za koje nisam znao

a zamalo da zaboravim Sudija izostavio provokacije :D

pozdrav svima

gde ga je preuzeo neno jagodic i vratio gosp. vama mico a pas je zarazen sa epidermolizom,i culi smo od pojedinih ljudi sto su ga videli da je pas bio bez jedne dlake tako da i nastala rasa od dreama ngp novi golokozi nemacki pticar,licno smo direktno dobili te informacije od gosp nena jagodica iz zagreba pa kada ste sve to znali gosp mico del cuoore grande zasto ste varali uzgaivace i ljubitelje nkda sa psom zarazenim i bolesnim od epidermolize,sto se i apsorgovalo na njegove potomke a to kod Gina DEL CAKIC,gospodine mico treba da vas je sram sto ste obican prevarant,reklamirali ste psa za parenje a pas uginuo od epidermolize,cuo sam od pojedinih ljudi koji su ga videli da se raspao kao mumija gde su mu izletele kosti od mesa a ovo mogu mnogi proveriti kod gospodina Nena Jagodica a tel je 0038598278249

Šta dream je uginuo? Zar ne reče Cakic nedavno da će ponovit parenje.Sad sam malo zbunjen :shock:

pozdrav svima

Šta dream je uginuo? Zar ne reče Cakic nedavno da će ponovit parenje.Sad sam malo zbunjen :shock:

Pa da i zamisli Karma skotna.

Gari u subotu idem put Smedereva. Voleo bi da dodjes. Moze i u Kovinu ako hoces,ima tamo jedno mesto idealno za tebe. Dakle planiraj u subotu oko 12h da se nadjemo.

nema vise preselili u padinjak :D

11 deo nije malo samo napred.Vidim ovde zestoko dosta teskih reci izgovoreno sto je bilo i ranije, bilo bi dobro za ljude kao sto sam ja mali vlasnici nkd da to i argumentovano rascistite jer moze ovde i puno boljih i korisnijih tema da bude.

Inace eto pozdrav i za sve koji su se takmicili narocito za clanove kojima su to bili prvi koraci na utakmicama i zelim im puno novih iskustava, znalja i uspeha na takmicenjima.

Veliki pozdrav za Marka iz Leskovca sa kojim se neznam licno ali smo blizu da nekazem zemljaci.

Pozdrav

Mene samo zanima koliko odgajivaca,sudija ili ljubitelja pasa sedme FCI grupe ima pozitivno misljenje o Gariju?

Zasto ne dolazi u Nis,ili dodje pa se sakriva. Jer moguce da su svi ludi,a samo Gari ok lik.

Imacete prilike da cujete izlaganje Garija o svojoj porodici,zatu, tastu,ocu itd....

Svega ima kod cika Mice,samo polako. Bice ovde jako zanimljivo.

Licitacija krece SAD Snimak obuke pasa za stav. Dreser Gari. Koliko Ti Gari dajes da ne postavim snimak na forum? Znas ono tvoje: nijedan normalan covek to ne radi, to samo ljudi opiceni to su teoreticari i lelemude.

Ili audio snimak kad pljujes Zorana Markovica za neke milione dinara oko LD. Tamnave Ub. A jos je zesci onaj snimak kad kazes OVA MOJA BABA BILA DZUKELA DA UBIJE COVEK LOPATOM ITD,ITD.

Ti si na babu povukao izgleda?

Licitirajte ljudi,imam strasan materijal.

Pobogu covece o cemu ti pricas!!!!

Spominjati bilo ciju porodicu, stajati sa covekom i razgovarati i za to vreme ga potajno snimati ............. Mico, da li je i to moguce!???

Mico ja te poznajem, videli smo se desetak puta, stekao sam o tebi neko msljenje ............. ma kakvo bilo ti ga sada urusavas!!

Garija sam video samo dva puta.

Ne zanima me ko je kakav covek, dali je odgajivac ili trgovac, svako radi ono sto najbolje ume , ali koristiti mozda trenutke nepaznje, nervoze, slabosti ili neceg drugog , zloupotrebljavati bilo ciju porodicu........... Mico to mislim da ne lici natebe!

Opet kazem: Ko je mene sta pitao u ovoj zavrzlami "vas velikih" pljujete se ovde i iznosite prljav ves jedni drugih , to govori vise o vama samima, mi sa kratkim kinoloskim stazom bi trebali da se stidimo vas i takvih vasih diskusija a kamoli vi! Sramota!!

Sta me briga sta ces reci ti Gariju i on tebi i ko je kako i kada prodao ili " uvalio" neku dzukelu, ali covece ti ovde pricas o porodici!! Ti ovde licitiras o nekakvim snimcima koji dovode coveka u dilemu: Dali ikada sa "frajerom" kao sto je Mica Joksic stati i na sekund , mozda te covek snima, mozda imas otkopcan slic ili se nisi obrisao posle jela ............ a mozda ce ti nesto i smontirati kada se vec bavi i takvim radnjama!! Postoji nesto sveto na ovom nasem svetu a to je : Porodica!!

Ma zabole me na kraju, polovina vas ce ovde da me ispljuje zbog ovoga , radite sta hocete ali bre ljudi ostaviote porodice jedni drugima na miru! Kompromituj ti Garija svojim dobrim kerom, pobedi ga na utakmici, kazi sta je muljao ili on tebi da kaze , ali porodica, tajni snimci ......... Ne, ne verujem da mislis ozbiljno!

DANI75 :arrow: mislim da si se nasalio ovo za rucak! Poznajuci te ovako virtuelno siguran sam da tebe to ne zanima!

Nemam nista protiv bilo koga ovde , radite ljudi sta hocete ali dobro pazite da ne predjete crtu ljudskih normi ponasanja!!

Pozdrav svima!

Ne poznajem nikog od Vas licno,ali Bora je napisao upravo ono sto sam hteo da napisem,a Dani kada nekog ne poznajes nemoj da licitiras pogotovo njihovim porodicama.Ovo sto su pojedini napisali na kraju 10 i pocetkom 11 dela je upravo dno dna.Niasta tu nije burno (vec je vidjeno ranije,ali u drugoj formi).

Meni samo nije jasno kako recimo mozete tvrditi da je rodovnik ispravan,a pre toga ste opisali kako ste ga falsifikovali,kao u fazonu nije mu majka ta koja je u papiru vec njena sestra. :roll: :shock: :cry:

Dani 75 :arrow: za moje napade na onog ,,manekena,, ja imam argumente , on govori neistine o mojim prijateljima i poznanicima koje ni ne poznaje... U septembru sam bio sa Jirgenom i njegovom suprugom Gocom to su nemci ti koji su kupili Amorovu cerku. Ponizava ljude koji stvorili Binga. I td. Jos nesto u septembru sam bio na KLEMANU i video sam par kuja koje bi ,, pocepale,, u repi ,,svetsku,, prvakinju SHARON...

A evo i kako Jastreb izgleda sa svojim jastrebom da ne bi mislili da sa skrivam ili možda bojim :lol: :lol: sa istom kujom koja je napravila ne puno ali dovoljno da samo ne pričam kao mnogi kod kuće ili u birtiji 8) :D

http://i14.photobucket.com/albums/a336/ ... d107-1.jpg

Koji pozer... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Priznaj da su ti samo za poziranje posudili tog psa (teško mi zaključiti koje je pasmine) i ovu pticu... :lol: :lol: :lol: 8)

:wink:

A ovo sa zecom? Pa stavi ih u boks na desetke sa psom pa da se naviknu jedni na druge... nakon toga ih pas na terenu više neće ni pogledati... :idea: :mrgreen:

Sta Vi mislite gospodo??

Bravo! Imate što pokazati...

p.s. čestitke i sretno s novim djelom ove teme... sad kako je krenulo... :| :mrgreen:

Nema me jedan dan na forumu i :shock: 5 novih stranica :!: Sad ne znam da li da čestitam ili :oops: Pa ne vjerujem što se piše sve :| Ajde, prve stranice i nekako, ali kasnije :roll: :(

Jedini svjetli trenutak je to što nam se kolega Zoran vratio :D (vidiš da nisi puno pogriješio) :wink:

.......a da i to da će Viktor ponovo pariti Ori.......pa možda Zoki i štene dobije :mrgreen:

Boro druže, sve pohvale za psa!

Pozdrav ljudi!

ps Uh kad se moderator uvali u ovo :mrgreen: :mrgreen:

Ako mislite da je vrhunac kinologije ici po selima skupljati pse i preprodavati Italijanima svaka vam cast, u tome su nasi "odgajivaci dostigli vrhunac.

Licno nemam bolje misljenje ni o svim tim Zabarima sto dolaze kod nas ne bi li nesto odkupili od ovih "nasih" trfikanata i prevaranata!!!!!

Znajte jedno vise od pola pasa o kojima nam pune glave ovde na forumu poticu iz dvorista totalno anonimnih lovaca po selima lepe nase Yuge , a kojih se uz pomoc lokalnih dousnika dograbe ovi nasi "odgajivaci" pa onda zalepe njihovo DEL,von ili od !!!!!!

Sto se tice njihovog postenja , familijarnosti dovoljno je videti jednom njihov nocni provod sa pijanim Italijanima , kojima nista nije strano od raznih podvala ,prevara do podvodjenja nasih devojaka prinudjenih teskim materijalnim stanjem na"druzenje" sa zabarima.!!!!!

Da ne pricamo o nelegalnim lovovima,namestenim utakmicama,izlozbama.

Vecini bi trebalo zabraniti bilo kakav dodir sa kinologijom i psima uopste!!!!

Dani 75 :arrow: za moje napade na onog ,,manekena,, ja imam argumente , on govori neistine o mojim prijateljima i poznanicima koje ni ne poznaje... U septembru sam bio sa Jirgenom i njegovom suprugom Gocom to su nemci ti koji su kupili Amorovu cerku. Ponizava ljude koji stvorili Binga. I td. Jos nesto u septembru sam bio na KLEMANU i video sam par kuja koje bi ,, pocepale,, u repi ,,svetsku,, prvakinju SHARON...

Ja sam Džirlo maneken koji govori :lol:

Samo polako :D nitko nikada ni jednom riječju nije rekao slova protiv gospode uzgajivača nego je komentar bio na ljudi koji su ga imali kao i Amora (škarta) na "probi", nisu znali šta imaju a onda ti isti postanu SVJETSKI PRjVACI s time da Amor daje vanserijsku štenad u raznim kombinacijama 8) :arrow: e tu će bit parenja :wink: :wink:

Što se tiče Fride Filipinske i od kuda je nastao taj legendarni Budjavo :?: :arrow: Sve si sam rekao i iznio a ta kuja je ako se ne varam, ti me ispravi, iz Hrvatsk, ponavljam selo Filipini su u Istri a ove godine sam ispred same table toga sela jeo u jednom restoranu :wink: :arrow: pa samo ponovi priču o multi Ch Erosu di san Fioranu koji je bio kod Heraka i priču koja je jedina istinita :arrow: to ti ne govorim zbog tebe nego i zbog laži koje se šire kod nas u :arrow: HR :arrow: ood kuda je taj pas i tko ga je zaista stvorio!

Inače kažu ovako, napari Amor kuju, nastanu vanserijski psi i naravno to je samo zbog kuje :lol: a on to ljda i oni napravi kod svih kombinacija :lol: :lol: tako je vjerojatno i Eros bio sporadičan :lol: mada nitko ne osporava kuju!!!!

A ti takmičari i priče o Njemcima i njemačkim psima……pa ako se ne varam bili su na svjetskom :wink: ali samo bili….….inače bio sam nema dugo u Njemačkoj, ali po pse sigurno neidem tamo :lol: ……..samo neka dovedu to što imaju……….nego nikako ih nema, pa čak ni Sv Hubertu a njihovi psi su navodno PRAVI LOVAČKI – nego što te dira to što ja govorim o njemcima i njihovim psima, pa to svi znaju, a ako tebi paše ti vodi te bez ljutnje :D na kraju valjda i oni jednom u par desetljeća mogu imat nešto, pa to je zakon velikog broja :D samo neka još pokažu!

Kad smo kod argumenata i istine, vrati se na moj post i reci što je laž i neistina :wink:

Samo pomalo……..

Pozdrav od Đirlo Manekena :lol:

koliko bese talijana na Kleemannu :?: ili na IKP-u ili na Derbiu i Solmsu....

cini mi se ni jedan

Lep pas,Rade S.je uvek imao lepe NKD.Nisu to kerovi na terenu kakve je nekad Rade imao veliki stilisti su i dan danas al sve ostaje na tome za prolecjne utakmice nije dovoljno,ovog psa sam gledao licno pleni stilom ali ne prebacuje 30 metara levo desno.Sto se Garija tice istina je da nije veliki odgaivac ali dzambas najveci o tome bi knjigu mogli napisati,ALI daje doneo mnogo pasa u SRBIJI i da su ti psi ukrstanjem sa nasim NKD dosta doprineli rasi i ako nazalost nikad necemo znati njihov tacan pedigre pa ni sam Gari siguran sam da nezna.Zato kazem svim mladim zaljubljenicima ove rase takvi ljudi i vodici slicni njemu nemoj da vam budu idoli,to sam i tebi DANI75 pokusao da objasnim ali izgledami uzalud dok god budes bacao para na ZIU necjes da ukapiras.

Nisam bio tu dan,dva kad ono:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Ne pada mi napamet da ucestvujem u ovako bolesnim raspravama zacinjenih gomilom bolesnih lazi,za koje bi dokazivanje suprotnog bila "borba sa vetrenjacama"!

Na ovo sto je prethodno napisano mogu reci samo par stvari.

Prvo Dream nije pozitivan na EBJ!

Drugo.Tacno je da sam imao problema sa EBJ kod mojih pasa,potomaka Ringa...ali sam u poslednjih godinu-dve testirao 27 svojih pasa na EBJ i osim Karme,SVI psi koje imam trenutno u boksevima,ponavljam SVI su NEGATIVNI na EBJ!!Testove sam radio u Italiji i Francuskoj i nosili su mi krv moji prijatelji,Bora Kostic (4 psa),nas drug sa foruma DANI (10 pasa) i Pavlovic Milan (13 pasa)!Testove sam radio iskljucivo zbog sebe jer pokusavam da pratim svetske trendove u odgoju rase koju volim!Ovo "zadovoljstvo" me kosta nesto oko 50e po psu,pa sad izracunajte!Sada cu svima kukove i laktove snimiti....

Za sve gore napisano imam dokumente.

Trece,ko kakve pse ima govore iskljucivo rezultati istih.I to rezultati na najjacim utakmicama u Evropi a ne kod trecerazrednih vodica po "seljackim smotrama".

A ako se vratite unazad,videcete sta je ko pisao o kojim psima i kakve su isti rezultate napravili,a bolji dokaz kvaliteta ili nekvaliteta od toga ne postoji!

O onom pitanju,ko u sta da veruje,neko je lepo napisao,verujte samo svojim ocima,naravno ako znate sta ce te gledati!Svako sam sebi stvara problem i laze sam sebe, ako veruje u ono sto nije istina!

Petar Bonev :arrow: Lepe slike!!!

Pozdrav za sve dobronamerne i normalne!!!

Petar Bonev :arrow: pozdrav, hvala na trudu i postavljenim slikama!

:arrow: jedan od rijetkih ljudi koji se nije "zarazio" virusom gluposti koji hara na forumu zadnjih par dana... ((možda jer ne razumije pročitat :wink: )).

Hvala!

Razumem sve, ali mi je trudno da pisa na forum.

Proslam dana sum bio kod Rade Savica i ni sum video sto ima u forum :D

Petar Bonev :arrow: Lepe slike!!!

Hvala Sasa Cakic.

Pozdrav svima iz Bugarska!

Jastreb :arrow: Sto se tice nemaca na tom svetskom kupu u Holandiji na fotografiji sam video Herberta Hoilmanna sa Lordom , Lord je Hege Haus pas kojeg sam ga gledao na KLEMAN u i nije los pas. Da skratimo ovu raspravu ,dosadili smo ljudima. Da nije bilo Mileta Verca nebi bilo Budjavka, da nije bilo Bajica i Marka nebi bilo Binga a da nema Heraka nebi bilo Ekstrema...Da li je Eros dao nesto osim kod Mileta Verca ?I Amor i Jaguar pre nego sto su otisli parili su ovde,a sad mi gledamo njihove potomke kako kaze Cakic ,,veruj samo svojim ocima,,.

jastreb :arrow: Za razliku od tebe sam nekih 5 godina u ovoj rasi.Imao sam 3 legla do sada.Iz tih kombinacija su dobijena 2 psa koja su trcala u kombijima kod profesionalnih vodica.Jedan kod Bore Kostica i Skarpecija.Drugi SONY kod Patrnjanija.Gledali su ga Nesa iz Zitoradje i Ns hanter,pa mogu da kazu kolika je dzukela.Izdvojio bih jos i 2 psa koji su kao mladi ispunili sampionate u eksterijeru,SET i PAIYPER.Malo li je za 3 legla.I jos nesto,skromnost je vrlina kod ljudi,to je nesto sto ti neposedujes.Mica del cuore grande :arrow: Post postoji,potrazi ga sam.Dali sam slagao i za tu kuju koja se nalazi kod Taxi-ja u Bg.Toliko o tebi postenjacini,velikom odgajivacu.Ja se sa Garijem cujem jednino kada imam nesto za prodaju.I veruj mi,nije mi potreban ucitelj ili mentor da bih napisao nesto sto mislim da je tako.

Pozdrav svima i sretan nam 11deo.

Mislim da su Vito koji je bio na Klemanu,a i Petar koji je bio kod Radeta imali sta da vide pa ako ima neki snimak...

Sale rekao si da je Mica da nam pokaze neke snimke iz Nisa kad dodje pa ako moze cekacemo nije greda...

Jos jednom pozdrav svima.

Luka

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this