jasmina

Kuvasz (FCI: 1.1-54)

Recommended Posts

Hvala na komplimentima... :P Trudimo se... :) Muzijak izmedju 76-76.5,a kilazu bih vas slagao,zenkine dimenzije ne znam,ali javicu vam kroz par dana... :) Poznavaoci ste rase? :)

Hvala na komplimentima... :razz: Trudimo se... :smile: Muzijak izmedju 76-76.5,a kilazu bih vas slagao,zenkine dimenzije ne znam,ali javicu vam kroz par dana... :smile: Poznavaoci ste rase? :smile:

Ne bas :D :D

A jedini Cezare moj kriterij je koliko dobro čuvaju a to jedino Ti možeš reći

Ako imaš kakav dojam kako Tvoji Kuvasi čuvaju u usporedbi sa drugim pastirskim psima koje si imao bilo bi ljudima zanimljivo pročitati na temi Razgovori o rasama

na temi Usporedba pastiraca u kontekstu zaštite .../ neovisno što pripadaju 1.FCI skupini,srodnog su ponašanja i stasa kao i drugi pastirci KO,ŠO,Turski pastirci,SAO/

Pozdrav

Postovanje za sve ljubitelje ove prelepe rase... :) Ja sam vlasnik dva psa,koje mozete videti na slikama... Muzijak mi je sada u 6 godini,zenka u cetvrtoj... Prezadovoljan sam njima u svakom pogledu i svaki dan me ispunjuju svojom odanoscu,dobrotom i iskrenom ljubavlju... Jedino imam problem sto nikako nisam uspeo da uparim njih dvoje... Poceo sam da razmisljam da im mozda nije sudjeno... Tako da sam poceo da razmisljam o uparivanju sa drugom zenkom,iako sam svestan da ih ima jako malo na nasim prostorima...  Ovom putem zelim da nadjem nekog vlasnika,koji je spreman da pokusamo da ih uparimo i vestakom oplodnjom ukoliko je potrebno,sve troskove bih preuzeo na sebe,jer prvenstveno zelim da ostavim njegovu krv. 

Ficko Bacskai Betyar 6xCAC,2xCACIB,2XBOG.

Otac:Gacsaj Pesta Ferdi 2xCACIB,2XBOB

Majka:Feher Morcos Opal HDJ,HFGY,CAC,BOB
Odgajivac: Julian Lorand
Vlasnik: Kosovac Viktor

Za sve informacije mozete se javiti na broj 0629771310

Unapred hvala.

Posted · Hidden by timon, April 28, 2014 - No reason given
Hidden by timon, April 28, 2014 - No reason given

Вратио сам се после Бана од
годину дана,због национализма.Дуго сам размиљао о томе,и могу вам рећи
да је ваша забрана деловала на мене.Извињавам се још једном,нећу више
никада бранити своју нацију и Србство ОБЕЋАВАМ!
Ево једног видеа за моје пријатеље из Хрватске,који показује да можемо сарађивати на обуци паса.

https://www.youtube.com/watch?v=5TTaf3y7fpA

Ево још видео  паса