Recommended Posts

Evo da predsavim moju miljenicu mešanca. Želim da je izdvojim iz teme gde mi se nalaze dve ženke velikih Šnaucera. Malo da opišem način na koji sam došao do Zorice. Sedim u nekoj kafani kad po sred puta vidim neko crno belo klupče, zaustaviše se automobili, ja kažem konobarici da izleti i uhvati ga. Da ga ostavimo, ne znamo gde i ja pošto sam na bicikli imao korpu, stavim je u njoj i poteram kući. Znao sam da će biti problema. Dve Šnaucerke suvereno vladaju svojom teritorijom i pribojavao sam se kako će se privići sa njima. Ja i moja Tetka smo se složili da je zadržimo. Inače ona je jedna vrlo humana osoba koja je uvek imala životinje. Ranije je imala i po pet šest mačaka, sve dok se nije u dvorište ušetala Šnaucerka Mona koju od milja zovemo Mimi.

Da se vratim na temu. Mlađa MariaAntoineta je prihvatila kao svoje dete i dala joj mleko. Faktički joj bila druga majka. I dan danas se ne odvajaju s' tim što je Zorica sad tek nešto malo manja od MarieAntoinete. A ima oko 6-7 meseci. Ko zna našta smo naleteli.

Prvobitno se Zorica zvala Zelenko. To ime je dugo vladalo, međutim pošto je Ona žensko, moralo je i da se promeni. Ime je dobila po jednoj junakinji sa poznate televizije.

Inače Zelenko je dobila tako što sam farbao neku policu, prosula se zelena boja po njoj.

Sada je ona samo crno bela i vrlo lepo izgleda. Dobila je vakcine i tablete, sve po redosledu. Dobro jede... Jedino je pomalo štetočina voli da gricka nameštaj i slične stvari. Ali sve je to sastavni deo odrastanja bilo kog kućnog ljubimca.

Trenutno sam na putu, za neki dan ću okačiti i slike.

Evo konačno i slika. Zorica je lepo pozirala. Jeste da sam je jedva uhvatio da joj nameštim izvrnuto uvo. Dobro se bori za mesto pod krovom pored ove dvije indijanke, Mone i MarieAntoinete. Već ima i kolekcija štete koje je napravila, pa će i tih slika kasnije biti. Zamislite ima hobi da jede tj. grica ćebad i pokrivke. Od jednog ćebeta je napravila pravi francuski rokford. Pozavideo bi joj i čuveni Džeri iz crtanog filma.

IMG_6397_resize.jpg

IMG_6400_resize.jpg

IMG_6405_resize.jpg

IMG_6406_resize.jpg

IMG_6401_resize.jpg

Lepo kuče ,Zorica i izborila se sa dve šnucerke.Kaže moj muž da razbijate mit i grebićima i da ste za svaku pohvalu kad ste joj dali dom

Ha, Zorica (Dog Previously Known As Zelenko) je izrasla u baš lepu kuju 8)

A vidim čuva kante od boje, da nije možda neka zelena nijansa u pitanju? :wink: :lol:

Baš lepo što si stavio nove slike, veliki pozdrav za Zoricu, Monu, MarijuAntonentu i todosa

Pretpostavio sam da će neko komentarisati u vezi kante. Ona ima specijalni zadatak da čuva kondure i papuče, jer Zorica sve nosi i kida. Za neko čudo tu ih ne dira.

A što se tiče predrasuda o grebićima to stoji, mislim da sam ja na žalost jedan primer koga gomila komšija ne može da podnese što drži pse. Meni su jednu ženku i mužjaka Šnaucera od 15 meseci otrovali 2005.godine. Trovali su mi i mačke. Njih trenutno ne mogu da držim zbog karaktera koje imaju Šnauceri. Cela ulica koja je slepa ima samo nekoliko pasa, a samo moja kuća tri. Te što drže samo jedan je potpuno slobodan pošto je mali ide i slobodno ulicom, evo ga trenutno visi ispred moje kapije. Jedan je pušten u dvorište a dva imaju boks manji od dva kvadrata.

A pogledajte sad ovo!

Svaka kuća ima auto a četiri domaćinstava iz uličice imaju po dva.

Pretpostavio sam da će neko komentarisati u vezi kante. Ona ima specijalni zadatak da čuva kondure i papuče, jer Zorica sve nosi i kida. Za neko čudo tu ih ne dira.

A što se tiče predrasuda o grebićima to stoji, mislim da sam ja na žalost jedan primer koga gomila komšija ne može da podnese što drži pse. Meni su jednu ženku i mužjaka Šnaucera od 15 meseci otrovali 2005.godine. Trovali su mi i mačke. Njih trenutno ne mogu da držim zbog karaktera koje imaju Šnauceri. Cela ulica koja je slepa ima samo nekoliko pasa, a samo moja kuća tri. Te što drže samo jedan je potpuno slobodan pošto je mali ide i slobodno ulicom, evo ga trenutno visi ispred moje kapije. Jedan je pušten u dvorište a dva imaju boks manji od dva kvadrata.

A pogledajte sad ovo!

Svaka kuća ima auto a četiri domaćinstava iz uličice imaju po dva.

p.s. Da dodam da u mojoj jadnoj ulici ima 21. domaćinstvo.

Zorica je stvarno predivna i prelepa, i najvaznije rodjena je pod srecnom zvezdom. Da je birala boljeg gazdu ne bi izabrala, u to ime i vama svaka cast.

Da se druge dve devojke ne bi naljutile i njima upucujem naj,naj komplimente.

Verujem u te price o komsiluku, vrlo cudan odnos nas narod ima prema psima pa cak i svojim psima. Takav mentalitet me bas nervira.

Vama puno pozdrava i cuvajte vase devojke od zlih ljudi.

Moracu i ja da se pohvalim nečim izgriženim npr. ,mom mužu je ,naš pas Suzi pojela cigare , tri od poslednjih pet

Zoričin ručni rad!

Ispravka - Zoricin zubni rad :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Prihvatamo ispraku zato što je to ispravno. Ma to je samo deo ručnog ili zubnog rada. Evo sad sam umoran za kompjuterom, sumorna situacija samo ona je aktivna i konstantno maltretira MariuAntoinetu. Ova lezi a Zorica svom snagom se trudi da joj vuče zubima prednju šapu. Samo mi je čudna MariaAntoineta što se ne brani?!?

U međuvremenu pojavila se jedna rupa na krpari ispred vrata i još jedna na prekrivaču. A stradala je i leva rukavica tek kupljena, doduše kod Kineza pa mi nije zao.

Najnovije remek delo by Zorica. Kad smo videli to ne da smo nesto reagovali, nego smo se slatko nasmejali, i direktno smo se obratili Zorici da smo mi gluplji od nje!!!

IMG_6437_resize.jpg

a i brate vreme vam je da menjate telefon ovo je zastareo model :lol: :lol: :lol:

Jeste model zastareo ali ih ima dva i funkcionisu u paru. Ovo je kucna varijanta. Zorica nam nikako ne da mira, i verovatno nas podseca da treba nesto uraditi po tom pitanju.

Uh ,uh ,uh ,to me podseća na čuvenu rečenicu

drugovi i drugarice imam da kažem samo jedno

a to je,

da su najvažnije dve stvari

red,rad i disciplina