Sign in to follow this  
Danijela

French Bulldog, Francuski buldog, Sekcija 11, FCI 101 4. deo

Recommended Posts

Pa nije mrsava, udebljat ce se kad izraste. Ima lijepu leđnu liniju... glava mi se ne sviđa bar ne ova ekspresija na zadnjoj slici(moje misljenje). Mislim ko zna kakva je uzivo, mozda je super... A jel se ne pitas zasto bi neko prodavao dobru kujicu sa 6.5 mj? To me uvijek kopkalo kad si neko ostavi stene pa prodaje nakon par mjeseci... To jel ona americka,turska ili kineska linija ne znaci previse... bitno kakvi su psi u tom pedigreeu, ne? Đabe da su svi razvikani Avigdors i DLP ako ne lice na nista. Nemoj me krivo shvatiti, ja bi htio da ti uzmes stvarno mrak kujicu, pa da jednog dana mozda i mi imamo neke koristi od nje :mrgreen: , al nemoj srljat da te povede ime predaka, a ne stene.

A jel se ne pitas zasto bi neko prodavao dobru kujicu sa 6.5 mj? To me uvijek kopkalo kad si neko ostavi stene pa prodaje nakon par mjeseci... To jel ona americka,turska ili kineska linija ne znaci previse... bitno kakvi su psi u tom pedigreeu, ne? Đabe da su svi razvikani Avigdors i DLP ako ne lice na nista. Nemoj me krivo shvatiti, ja bi htio da ti uzmes stvarno mrak kujicu, pa da jednog dana mozda i mi imamo neke koristi od nje :mrgreen: , al nemoj srljat da te povede ime predaka, a ne stene.

pitao sam se i ja :mrgreen: al kao htjeli su je ostavit za sebe za uzgoj, al s obzirom da sam ja tražio baš "specifične" linije onda su je odlučili dat meni :roll:

šta ja znam, čine mi se ok ljudi, poznata uzgajivačnica i sve to...a i mala odlično izgleda.....vidjet ćemo, još nisam ništa potpisao :mrgreen: imam još par varijanti na lageru :mrgreen:

BTW nije ni avigdors ni dlp :)

Ne mora biti uopce da ima takve noge, mozda je bas tad cudno iskoracila...

Ja gledam po sebi da ostavim stene i vidim da ce biti mrak, ne bi ga prodao za 10000e! Tako da mi te price, o tome kako im je neki nepoznat lik iz tamo neke hrvatske jako drag pa ce mu dati stene koje su ostavili sebi i koje se dovoljno formiralo i vidi se da je super, ne drže vodu. Ali gle ako se tebi sviđa i ona i pretci i mislis da je to to...kupuj. Ne zna gdje je , ali ako je negdje blize, odi vidi pa se onda odluci. Novci nisu mali, nemoj da kasnije lupas glavom od zid. U velikoj si prednosti sto ona ima gotovo 7 mj i vise manje vidis sta ce biti od nje. Ako ti se to sviđa sto vidis znas sta ti je ciniti ... :lol:

Tako da mi te price, o tome kako im je neki nepoznat lik iz tamo neke hrvatske jako drag pa ce mu dati stene koje su ostavili sebi i koje se dovoljno formiralo i vidi se da je super, ne drže vodu:

slažem se, malo mi je čudna ta spika :) iako, ko zna možda im hitno treba neka lova, pa su je odlučili prodat :?: , ima i toga.....ne znam, sad ćemo vidjet, napisao sam im da neću imat love još nekih mjesec dana (što je istina :mrgreen: ), pa ako su tako dobri neka me pričekaju :mrgreen:

jedno pitanje za sve koji se razumeju da li je posledica duze dlake to sto je imao sugu,tj.da li ce odbaciti ovu dlaku? i kako malo da ugojim psa tj.sta da mu dajem za misicnu masu sa obzirom da je alergican i da ga hranim hipoalergic hranom? ograniceno mu je sta sme jesti tj.jede samo hranu ,vodu i derm caps tebletice -kao neki vitamini za kozu i dlaku anti alergiski! pozdrav svima :lol:

Kako ste vi uopce otkrili da je alergican na hranu? Radili ste testove? Mozda je to sve posljedica šugarca? Ne znam jesam li to vec rekao, ako je alergija na hranu prvi simptomi su vidljivi tako da pas ima mekanu stolicu, probelem sa analkama , a tek onda se ispoljava na kozu. Obicno kod alergija na hranu su u pitanju netolerancija na aditive i gluten iz zitarica. Sad moze biti da si dosad hranio nekom jako losom hranom pa je imao alergiju. Ako si voljan izbaci dehidrat i kuhaj mu piletinu,junetinu, rizu, povrce... Malo pogledaj topice o prehrani. U srbiji imate stvarno jeftino to meso za pse... mozes mu dati i sirovo. Neki psi znaju biti alergicni i na piletinu i govedi, e ako ste takve srece, zao mi je.

Sto se tice duzine dlake, i izgleda psa, to si trebao misliti i raspitat se prije kupnje psa.Sad budi sretan da je pas zdrav i uzivaj u njemu, nemoj se zamarat s time. Jednom sam sreo jedne ljude u gradu i cude se kak je tayra tako niska i kratka,kao i oni su htjeli takvog francuza,a dobili psa nalik na bostonca. Ja reko pa gdje ste uzeli? U oglasniku! Jel vam se sviđaju roditelji kako izgledaju! Pa nismo ih vidjeli, covjek nam je dovezao stene. I sto bi vi htjeli? Tako i ti nemoj sad zalit i brinit se jel ima dugacku dlaku ili ne nego uzivaj s njime kakav god da je!

:mrgreen: :mrgreen:

tu sam ja,nego se suzdrzavam od iskrenih komentara posto sam se nedavno morao objasnjavati na izlozbi,

a vlasnik je sam stavio sliku i jos trazio komentar... :roll:

Dusane januska je fino narasla,nema sta. jos ce malo otic u sirinu i super :wink:

Anita cestitke !

Ako Bog da pridružit ćemo vam se na proljece u Odžacima. Nadam se da dolazite svi, to nam je svima na pola puta, a bude lijepa izlozba! :D

A ja sam mislio da ste vi svi iz NS-a.

Evo danasnjih rezultata s europske. Mislim da je krizan bio pa ce detaljnije...

Cassandre au Coeur Tendre EW - to je ona zenskica iz italije sto ima crnu glavu malo nabijeniju...njene slike sam pokazivao tu inace prosle godine bil JWW.

A'VIGDORS TROUBADOUR EW - ne volim njegovu glavu ni malo!

A'VIGDORS BIS Vice EW

A'VIGDORS GARGAMELLE JEW - to je ona mala sa svjetske sto je bila naj štene

to je sve sto za sada znam... jos fali ViceEW zenka, JEW muzak i valjda veteran

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this