Sign in to follow this  
Danijela

French Bulldog, Francuski buldog, Sekcija 11, FCI 101 4. deo

Recommended Posts

tdusane

Tema posta: Re: French Bulldog, Francuski buldog, Sekcija 11, FCI 101 3. deoPoslato: Pet Jun 04, 2010 7:36 pm

evo dva macana

CH SR A'Vigdors rhithm and blues

i onaj vigdors iz hrvatske kog smo nedavno spominjali..

A'Vigdors deamon the beaute

moj Demon de beaute ja zatvorio juniorski i međuklasu,

odakle ti slika iz mog dvorista? :shock: Drago mi je da ga vidim :D , nov sam na vasem forumu

puno pozdrava svima

bome carlito niste ni vi loši :mrgreen:

moj Demon de beaute ja zatvorio juniorski i međuklasu,

odakle ti slika iz mog dvorista? :shock: Drago mi je da ga vidim :D , nov sam na vasem forumu

puno pozdrava svima

zdravo duxe kućo stara :mrgreen: ajd baš lijepo da ste nam se i vi pridružili :)

pozdrav duxducius :!: :D

odakle ti slika iz mog dvorista?

internet je cudo :wink:

ako me secanje dobro sluzi,maznuo sam je sa vigdors sajta

nadam se da ne zameras :idea:

Jos ce na kraju ispast da imas shi-tzua :mrgreen: Ma ko zna koji oni standard gledaju

nije iskljuceno :!: :mrgreen:

ma baš te briga za suce, glavno da ti znaš šta imaš.....ako sude 20 pasmina ne mogu svaku znat u detalje :)

meni je recimo bitnije što neki uzgajivači kažu za psa nego suci....

potpisujem :!:

di si njega iskopao, dobar je mališa :!:

pa na onom video klipu :mrgreen:

dobar dobar

Sest lepotica :!: :D :D :D :D

BRAVO ZA FOTKU :!: :!: :!: :!:

Moze li neko da prokomentarise slike mog psa? Dlaka mu je dugacka, nema tanku, sjajnu, meku dlaku. Imao je tezi oblik suge, nisam siguran da li to moze biti uzrok ili neki genetski poremecaj. Mozda je razlog i to sto ima problematicnu i alergicnu kozu, hranim ga HYPO ALERGIC hranom.

Unapred HVALA svima.

http://i252.photobucket.com/albums/hh19 ... Izzzy4.jpg

http://i252.photobucket.com/albums/hh19 ... Izzzy5.jpg

http://i252.photobucket.com/albums/hh19 ... Izzzy1.jpg

http://i252.photobucket.com/albums/hh19 ... Izzzy2.jpg

http://i252.photobucket.com/albums/hh19 ... /Izzy3.jpg

http://i252.photobucket.com/albums/hh19 ... Izzzy6.jpg

cao carlito,pas je star 6 meseci uredno vakcinisan tezak 9 kg.

Kupio sam ga u Mladenovcu,mnogo me sekira njegova dlaka jer treba biti kratka sjajna ,ne znam sta je ovo! dal ce mu se dlaka biti kako treba? kako sam rekao da je zakacio sugarac,al sam ga ureno izlecio dal je mozda to ostavilo posledice? ali video sam par stenaca koji imaju kratku i sjajnu dlaku malte ne po rodjenju?Neki mi kazu da kaojos ima tzv.stenecu dlaku kao promenice itd.

Naravno da od malena stenci imaju kratku dlaku. Na slikama se bas i ne vidi da je dlaka dugacka. Sto se tice suge moguce je da je demodeks (bolest cesta kod francuza iz nekontroliranih uzgoja), iskreno se nadam da nije i da ste izlijecili do kraja sto god da je imao.

opadala mu je dlaka na pecate ,ocelavio je veterinar je konstatovao sugarac,ali isto tako sumnja da je alergican ili na hranu li na pljuvacku od buve itd.pre 7 dana sam mu promenio hranu ddaje mu BRIT HIPOALERGIC,KUPAM GA SAMO HIPOALERGIC SAMPONOM I veterinar mi je rekao da mu ne dajem nikakve poslastice i nikakve vitamine. daje mu samo DERM CAPS ulje Za oporavak koze i dlake itd. skroz su mu se bubuljice povukle i manje se cese ! SUGU sam mu izlecio skroz i dlaka mu se svuda povratila super je sve pas je ok,jedino oko dlake duza je nego kod drugih i oko vrata tj.iza glave ima visak koze malo mu naboranaas malo verovatno ce vremenom kako se razvija to se povuci tj.rasporediti! jer moze neko prokomenterisati glavu tjdal li je prvilna itd... :wink: HVALA HVALA HVALA

STO SE TICE VISKA KOZE pogledajte sliku br .6! I dal li smem da mi dajem zumance i pivski kvasac za sjaj dlake znajuci da je alergican tj.da ima osetljivu kozu!

A onda ako su se povukli svi simptomi onda dobro. Ma to da mu mozes navuci kozu nema veze... malo je mrsaviji, popunit ce se. Po slikama koliko se vidi nije bas najbolji predstavnik rase i nemoj da te to zamara bitno da ti je zdrav.

meni se ipak cini da on ima malko duzu dlaku nego sto bi trebalo

da, mališa ima simpa facu, al šta je je, dlaka mu je malo duža...

evo još jedne konkurentice na mjesto kujice :mrgreen:

zczxczx.jpg

Dobrodosao Izzy :!:

Ja nisam bas neki strucnjak,zato cu komentare prepustiti strucnijima od mene......

Krizane gde nalazis ovako dobre kujice :?: :?: :?: :D

Ali ona mala je na mene ostavila poseban utisak...... :wink: 8)

meni se uopce ne sviđa... glava joj izgleda kao da joj donja vilica previse izvicena...po mom misljenju ona prva je daleko bolja... doduse svako ima drugaciju viziju idealnog buldoga. Ne izgleda mi kao da je na zadnjoj slici ista kujica kao prve dvije... ili su prve dvije (gdje izgleda dobro) kad je bila mlađa, a ova zadnja kada se malo formirala?

meni se uopce ne sviđa... glava joj izgleda kao da joj donja vilica previse izvicena...po mom misljenju ona prva je daleko bolja... doduse svako ima drugaciju viziju idealnog buldoga. Ne izgleda mi kao da je na zadnjoj slici ista kujica kao prve dvije... ili su prve dvije (gdje izgleda dobro) kad je bila mlađa, a ova zadnja kada se malo formirala?

obratno, one prve dvije su od sad, a ova zadnja je od prije dva tjedna :mrgreen:

malecna je nizozemka, kombinacija mađarsko/američko/englesko/njemačkih linija.....

mala je nešto kraća od one prve, (po meni) ima odličan upsweep (zakrivljenost donje vilice), odličan vrat, možda je nešto manje "buckasta".....teško je prognozirat kakva će ona prva na kraju bit, na onim fotkama joj je tek 3 mj., ova druga ima 6,5 mj.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this