Sign in to follow this  
Danijela

French Bulldog, Francuski buldog, Sekcija 11, FCI 101 4. deo

Recommended Posts

9 X 300 = 2700 :)

:) to je najbitnije...,a posle tri cetiri godine krece isplata po godini jace od 1000 evtica za terapije,bolnicku hranu i kontrole.....,pa tako jos narednih par godina,.......jedino ako se covek odmah odluci za eutanaziju(mada je i ona skupa da se plati),............. retko bi ko taj liksuz priustio pogotovu ako kucne ljubimne ne smatra clanovima porodice!

opustite se ljudi ja samstene kupio i cuvam ga u kuci ,spava u istom krevetu gde i mi uziva u hrani i ne znam dal ste me pomesali da ja prodajem nesto ili sta ..mislim da samo nesto nije dobro sroceno mozda

Mozda zbog ovog :?::shock:

videcemo kako se cuvaju , ma da ja i nemam dvoriste jer sam u stanu ali ako bi ostavio koje stene ne verujem da mogu svi u stanu

Po ovom ispada da je stene kupljeno radi buduceg stanceraja ili nisam dobro razumela.Ako nemate uslova ili ne mozete da zivite sa vise pasa zasto razmisljate da ostavljate vise njih pa da ih drzite napolju?Meni samo novac i razmnozavanje pada na pamet.

bolesno je uporedjivati pse i bebe necije

ocigledno da nismo istomisljenici sto se tice ovih stvari i to je to i svako iznosi svoje misljene ........a i Frenci vam je sve lepo rekla....Tako da je sve opusteno....

e pa drugari, ja mislio da je forum zamro, kad ono tu se žestoko raspravlja :mrgreen:

evo i po meni jednog primjera skoro pa idealnog francuza :)

možda sam je već stavljao

thf5Vqi

Z9FrN4x

xVt31tl

9rjey5W

ala ste postali svi nadrndani...........sve geneticar do geneticara. Ovaj forum je ranije mnogo vise pruzao i mislim da se trenutno svelo samo na pljuvacinu i sl.

Odgajivacnica ima raznih i zato je najbolje licno ih posetiti, a vama kojima salju iz Rusije stence , bas me zanima kako ste se provodili po Rusiji?

Jedna poznata odgajivacnica kod nas, pse ima rasporedjene po stanovima kod poluvlasnika, a glavni vlasnik ih vodi na izlozbe .

PS/ ok, neko okaci fotkicu svog mezimca a vi je popljujete............ma super, svi mi imamo pravo izrazavanja ........

Emporio, nemoj da mi moga malog napljujes, he , he mala bi ti bila Slavonija da se sakrijes... Ja nedozvoljavam bilo kakve komentare od prolaznika na ulici i lepo im kazem ako imaju potrebu da komentarisu mog pesa, onda i ja mogu glasno da se izjasnim o njihovom glavatom, klempavom detetu ili debeloguzoj mami........

Ne dam na mog giga mega francuza! i meni su svi lepi........

Pozzzzzz svima i opustite se.

Pa da znas, mene je forum privukao zato sto sam mogla da procitam razne zgode i nezgode francuscica. Te jedan gazdarici vadi stvari iz kofera, te drugi skuplja prljave carape..........umirala sam od smeha i zato sam se odlucila za francuza. A ovo sad ispalo ko koliko ima nagrada , ciji tata teslao ciju sestru i zato mu je dlaka na repu kraca. Ovde treba da budu svi ljubitelji ove pasmine i da jedi na druge uticemo savetima , a buduce vlasnike da animiramo da je ovo najbolji pas na svetu.

Jel mogu da se bavim politikom? :grin:

mozes,spinujes javnost :)

mene je forum privukao zato sto sam mogla da procitam razne zgode i nezgode francuscica. Te jedan gazdarici vadi stvari iz kofera, te drugi skuplja prljave carape..........umirala sam od smeha i zato sam se odlucila za francuza.

gde su ti postovi :?:

Pa da znas, mene je forum privukao zato sto sam mogla da procitam razne zgode i nezgode francuscica. Te jedan gazdarici vadi stvari iz kofera, te drugi skuplja prljave carape..........umirala sam od smeha i zato sam se odlucila za francuza. A ovo sad ispalo ko koliko ima nagrada , ciji tata teslao ciju sestru i zato mu je dlaka na repu kraca. Ovde treba da budu svi ljubitelji ove pasmine i da jedi na druge uticemo savetima , a buduce vlasnike da animiramo da je ovo najbolji pas na svetu.

Jel mogu da se bavim politikom? :grin:

slažem se, ne treba biti sve baš tako ozbiljno, najbitnije je da volimo svoje ljubimce, bez obzira da li su izložbeni primjerci ili nisu :)

deste-pa ti kao da si pala s marsa! :mrgreen:

Ovo je Balkan kinolology!

KINOLOGY=KINOLOGIJA= znanost o uzgoju, selekciji i odgoju čistokrvnih pasa!

Za pusice i pozdrave imate druga mjesta kao sto su šapice i sl. Ima i ovdje rubrika za prestavljanje svojih pasa pa je tamo i mjesto da se topimo i rastapamo :) A ovo je tema o RASI pa se i raspravlja o rasi, uzgoju, mami,tati, duzem/kracem repu... Ovo je i jedini forum gdje se moze tako kvalitetno raspravljati i uciti o rasi... Ne mozes za svakog reci da je sladak,divan,bajan ,a NIJE! Tu smo da pricamo o rasi, a privatne simpatije zadrzite preko PP.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this