Sign in to follow this  
Danijela

French Bulldog, Francuski buldog, Sekcija 11, FCI 101 4. deo

Recommended Posts

Ma nista se ne pripremamo... imat ce svoju hendlericu tako da nije moja briga :P ... Jel sudio nekom Ratibor Cekic?

Odakle si izvukao taj rezultat? Sada na izlozbi u Koprivnici bilo je i 3. i 4. !Koliko sam cuo suđenje nije bilo bas korektno, ali bez obzira po meni ne moze svaki pas dobiti odlican i jos i kandidaturu, ne? Na zalost neki sudic ni ne poznaju standard, pa misle da francuz treba biti ko englez, tak da nije nis cudno. Naci ce se uvijek jedan sudac koji ce nesto zamjeriti i dati 4.

uh,pogresno si protumacio,ma kakvi very good,very exelent :!: :D

al se slazem sa ostatkom teksta,nama sad sudija rekao da imamo nesto kraci vrat :lol:

nama nije sudio Cekic

Ma nista se ne pripremamo... imat ce svoju hendlericu tako da nije moja briga :P ... Jel sudio nekom Ratibor Cekic?

Odakle si izvukao taj rezultat? Sada na izlozbi u Koprivnici bilo je i 3. i 4. !Koliko sam cuo suđenje nije bilo bas korektno, ali bez obzira po meni ne moze svaki pas dobiti odlican i jos i kandidaturu, ne? Na zalost neki sudic ni ne poznaju standard, pa misle da francuz treba biti ko englez, tak da nije nis cudno. Naci ce se uvijek jedan sudac koji ce nesto zamjeriti i dati 4.

haha,nama se bas ovo danas desilo :mrgreen:

a ti Emporio za sledecu izlozbu nadji jos lepsu hendlericu pa se i BIS-u mozes nadati :mrgreen:

A tako ti je to... ja sam svjestan nekih mana svoga psa, pa me nece iznenaditi ni los komentar sudca. Onaj ko misli da mu je pas savrsen, bolje neka ne krece u uzgoj.Tako da svasta ces jos dozivjeti od raznoraznih sudaca.

Nema ljepse :P njih dvije su tako skladne da je to nevjerojatno, al je svejedno tayra malo luda ako joj je neki pas preblizu... skakala bi po njemu radije nego stajala kako treba :mrgreen:

a ti Emporio za sledecu izlozbu nadji jos lepsu hendlericu pa se i BIS-u mozes nadati :mrgreen:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Elem, sto se tice organizacije izlozbe katastrofa, nije dosla Ruskinja koja je trebala da sudi francuze,

pa su nam dodelili "sudiju" i bili smo zajedno sa sarplanincima , kavkavskim ovcarima, cane corso.......... :!:

Ali sve je to palo u vodu, kada smo upoznali novog hendlera Tmilosa, i uzivali u Duletovom rostilju

sa Zokijevim domacim paradajzom i punoo piva :!: :!:

Dule hvala na ovakom lepom danu,naravno pozdrav i ekipi iz Cacka :!:

A tako ti je to... ja sam svjestan nekih mana svoga psa, pa me nece iznenaditi ni los komentar sudca. Onaj ko misli da mu je pas savrsen, bolje neka ne krece u uzgoj.Tako da svasta ces jos dozivjeti od raznoraznih sudaca.

svestan sam i ja janiskinih mana, samo sto svaki strucnjak pronadje nesto novo,ako odem na jos desetak izlozbi ispasce da nista ne valja na njoj :mrgreen:

Elem, sto se tice organizacije izlozbe katastrofa, nije dosla Ruskinja koja je trebala da sudi francuze,

pa su nam dodelili "sudiju" i bili smo zajedno sa sarplanincima , kavkavskim ovcarima, cane corso.......... :!:

ma dosla je ruskinja ali je po obicaju u zadnji cas promenjen raspored sudija po rasama :?

Ali sve je to palo u vodu, kada smo upoznali novog hendlera Tmilosa, i uzivali u Duletovom rostilju

sa Zokijevim domacim paradajzom i punoo piva :!: :!:

Dule hvala na ovakom lepom danu,naravno pozdrav i ekipi iz Cacka :!:

sledeci put ce da bude jos bolje :!:

Danas je mnogim ljudima dan prosao vrlo dobar,ali nama je ipak bio odlican bez obzira ne sve...... :!:

Divno je bilo druziti se sa vama,jedva cekamo ponovni susret...... 8)

Puno pozdrava za najbolju ekipu....... :D :wink: 8)

Nama je svaki susret sve boli i bolji :D :!:

Doguracemo mi i do dvodnevnih i trodnevnih druzenja :D :wink: 8) :!:

Jos jednom hvala svima na gostoprimstvu :D :!: Bilo je i kod jednih i kod drugih i kod trecih odlicno :D :!:

svestan sam i ja janiskinih mana, samo sto svaki strucnjak pronadje nesto novo,ako odem na jos desetak izlozbi ispasce da nista ne valja na njoj :mrgreen:

Jos ce na kraju ispast da imas shi-tzua :mrgreen: Ma ko zna koji oni standard gledaju :wink:

Anita hvala na cestitkama!

super fotkice...

CAC VINKOVCI- Tayra PRM, JBOB, BOG 2 . Na zalost samo jedna kujica u konkurenciji, ali zato smo ponosni na drugo mjesto u grupi! Kod nas je jako rijetko da se francuz nađe na postolju :(

http://i53.tinypic.com/2m2xoc2.jpg

http://i54.tinypic.com/2ugl2s6.jpg

http://i56.tinypic.com/1nz6dk.jpg

mala je super, al ova druga mala (mislim hendlerica) mi je još bolja :mrgreen:

Daulokke's Pirol-very good :!:

di si njega iskopao, dobar je mališa :!:

:

ma baš te briga za suce, glavno da ti znaš šta imaš.....ako sude 20 pasmina ne mogu svaku znat u detalje :)

meni je recimo bitnije što neki uzgajivači kažu za psa nego suci....

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this