Sign in to follow this  
Danijela

French Bulldog, Francuski buldog, Sekcija 11, FCI 101 4. deo

Recommended Posts

sto se tice stola,ove fotografije ne mogu docarati koliko se on jos na sve to klimao :lol:

da nije bilo dekice i kisobrana mi bi sad bili mrtvi prehladjeni....ocajno vreme...

ja nisam siguran ko je bio BOB na kraju,al recimo muzjak iz razreda sampiona,koji je solidan,sto se ne vidi bas najbolje sa ove fotke

Zoki a sada mene obraduj :D !!! HEheheee

Namiren si, pogledaj mail! :wink:

Stol je super ...jos fale stolice i tanjuri... bas je tesko organizirati grooming stol za ta 3h ocjenjivanja.

Jel to janis sebi ponijela dekicu za piknik

Sto je bio grozan, pogledajte samo nesigurne izraze lica i oborene uši pasa dok stoje na rasklimanoj plastičnoj konstrukciji...i biće vam jasno. Sreća da je bila ta gumena podloga na stolu, inače bi psi klizali po mokroj površini.

Dekica i ''šatorsko krilo'' su obavezna oprema u mom automobilu kada se ide na izložbe pasa, funkcije su mnogostruke... :D

Imam još nekoliko zanimljivih fotografija od juče, iz izbora za BOB, ali ću ih postaviti kasnije.

Zoki dobro odradjen uvidjaj :D

Imam još nekoliko zanimljivih fotografija od juče, iz izbora za BOB, ali ću ih postaviti kasnije.

Samo ti nas golicaj :mrgreen:

U Turiji je bas fina konkurencija bila! Super! Svi su psi ok...

Cestitke na rezultatima, i na novoj bebici Kimici (luche je)

Krizane, hoce nam to biti nova drugarica?

Cije je stene?

U Turiji je bas fina konkurencija bila! Super! Svi su psi ok...

Cestitke na rezultatima, i na novoj bebici Kimici (luche je)

Krizane, hoce nam to biti nova drugarica?

Cije je stene?

Bome veliki ringovi i lijepa trava :)

Krizane odakle je mala tj nabaci barem slike roditelja... ovako izgleda krupna, kratka, lijepa glava... kakvi su roditelji?

ne znam, možda......malecka je "amerikanka" njemačko/poljsko/nizozemsko/engleskog itd podrijekla :mrgreen: s odličnim pedigreom, vidjet ćemo šta će bit.......puno košta brate :mrgreen:

Ma to se ne isplati... oni uvoze iz Europe pse... pa tebe kosta triput skuplje...

Treba puno traziti i imat srece da dobijes dobro stene... i sam si svjestan toga... svejedno stavi roditelje te male :D Ma taman dok se ti odlucis Tayra ce imat leglo :mrgreen:

Ma to se ne isplati... oni uvoze iz Europe pse... pa tebe kosta triput skuplje...

Treba puno traziti i imat srece da dobijes dobro stene... i sam si svjestan toga... svejedno stavi roditelje te male :D Ma taman dok se ti odlucis Tayra ce imat leglo :mrgreen:

imaš pravo, možda se baš i ne isplati, ali... :mrgreen:

Krizan ako je naumio, taj ce baru preplivati :D

kako vam se cini ova potencijalna kombinacija :?:

http://i859.photobucket.com/albums/ab15 ... G_0431.jpg%7Boption%7Dhttp://i859.photobucket.com/albums/ab153/donsrki/s4-3.jpg

"za takav dokaz skočio bi u zaleđenu reku" :mrgreen:

a vidim i ti se spremaš na podmladak :) dobar su par nema šta....

Krizane,mala je prelepa zaista....... :!:

da, malecna ima potencijala za jednu lijepu izložbenu/uzgajivačku karijeru, samo je pitanje u kojoj zemlji :mrgreen:

pominjao sam vam alergiju na mačke i sada sam čitao nešto oko ujeda i slično na prošloj temi, e sad, ja imam problem ili smatram problemom, naime, pre neki mese se fredu iz čista mira pojavilo nekoliko plikova na nogama, kao neka alergija, kako došlo tako je i otišlo, drugi put je ceo otekao pa smo išli kod veterinara, dobio je antibiotike i šta ti ja znam, povuklo se, juče mu se pojavilo nekoliko tih plikova, na usnama i na donjoj vilici i posle nekoliko sati je prošlo, evo sada je pola 2 i u roku od 15min se opet iz čista mira pojavio veliki plik na nozi, jedan veći na vratu, nekoliko malih na usnama i na vilici sa donje strane i svrbi ga, misterija je to što se NIŠTA novo u njegovom životu nije desilo ni danas ni juče, onomad kad je sav otekao je jedina novost bilo njuškanje mačeta, jel ima neko sličanu situaciju? jel moguće da je alergičan na travu a da se ta alergija ne ispolji svaki put? iskreno, malo mi je frka jer je pola 2 ujutru...

tdusane- mislim da bolje trenutno ne moze :wink:

krizane- Dao Bog da bude kod tebe :D

Luka- ne brini, svi smo imali slicne probleme...bilo da je rijec o travi,komarcima ili sl. Ne vrijedi trpati antibiotike i kortikosteroide jer samo stete psu...kako dodje tako prodje... ja sam otkrio da je kod nas bila trava u pitanju... probaj jedno vrijeme ne dati psu da se igra na travi, samo da obavi nuzdu i to je to. Mi se vec duze vrijeme ne valjamo po travi i sve je ok.

pročitao sam sve šta ste ranije pisali, samo mi je čudno što je kroz travu išao oko 7 uveče a ovo je krenulo da se osipa posle ponoći a pojeo je i jaje pa je odmah krenuo da povraća i da se osipa, možda je od proteina, to sam isto pročitao negde ja netu. jedino što mene brine je da ne dodje do naticanja nekih organa ili kože ispod vrata pa da dodje do gušenja...

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this